DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, imamo krcato lažnih H naloga, i većina na sigurnoj udaljenosti ispod limita 3,85, da mogu na vrijeme pobjeći.


@lacoste10
Tko su ti uz Čermaka. Da nisu Gotovina i Markač???

Dajte molim vas pustite ljude na miru ,dovoljno su propatili, radi se o ozbiljnim ponudama-neka se objave pa da vidimo tko je i koliko nudi za DIOKI-DINA-LNG .
pa da vidimo dali je stečaj ili nastavak pregovora i dogovora-ulaganje i pokretanje proizvodnja.

Zajebi me sa tim melodramaticnim postovima,laznim domoljubljem i dusebriznistvom. A ti navodni ponuđači ce imat priliku kupovat u stecaju daleko povoljnije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bilo bi fer da se prvenstveno svi vi spammeri malo “odmorite” od ove teme i prepustite ljudima da sami donose svoje investicijske odluke bez vaše konstantne udarničke propagande…..pa onda da se vidi tko kupuje, tko prodaje i da li je uopće itko više zainteresiran kad objektivno procjeni situaciju i risk / reward ratio.

Kolege, jel može omjer kupnje i prodaje?! Hvala!

mora se pogledat istini u oči,i priznat da je pred izdisajem sve!

@oficir
omjer K/P ništa ti ne znači kad imaš “kupnju” od 2000 komada na 0,01 kn (1 lipa).
realniji je UKUPAN IZNOS kupnje /prodaje a on iznosi:
– na kupnji je ukupno 141.954,19 kn, od toga iznad donje blokade niti 30.000 kn
– na prodaji je ukupno 1.888.219,00 kn

hvala lijepa kolega/ice…a ništa onda izbacite ove s nalozima od 0,01hrk i računajte količinski samo one koji su preko 1kn…..jel ovi šta su na prodaji sigurno nisu fejk!

:-)[emo_smijesak]

Jel pokrenut stecaj? Koji je rok za pokretanje stecaja nakon obustave PSN?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

10 dana, samo neznam jeli radnih ili kalendarskih, ali može svaki tren.

nema casha za kupovanje bilo čega ozbiljnijeg na ovoj našoj burzi, cash je preskup, preuzimanja nema … burza je dekapitalizirana, što možda znači da je ovo najniža točka, nakon kojeg slijedi uzlet – za sve druge možda, ako ne za dioki …

Danas bi trebao biti pokrenut stecaj ako se ne varam. Nitko nije ulozio zalbu,Slavko nije nista komentirao.

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

New Report

Close