DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve je kriva amigdala

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Poštovani Diokijevci, bivši i sadašnji, molimo Vas da se sutra odazovete i dođete u 10 sati u što većem broju. Jako je važan svaki čovjek i svaki glas kako bi se mogle pokrenuti radnje u zaštiti naših potraživanja.

Obavijestite sve svoje kolegice i kolege jer je jako važno da nas bude u što većem broju. Ako nas bude premalo, nekolicina ne može donijeti odluke u ime većine i onda zaista ostajemo sami, svatko za sebe a na taj način sigurno nećemo dobiti ni lipu od naših potraživanja.

Vidimo se sutra u 10.

Koja igra na “televiziji”, prvo digne cijenu sa par komada na kupnji do 4,46 a onda se istrese s druge strane 🙂 dobra taktika!

Počinju i brodari koristiti benefite LNG-a!

Croatia: Brodosplit to Build LNG Container Vessels
Posted on Oct 21st, 2013 with tags Brodosplit, Build, Container, Croatia, LNG, Vessels .
Vaš link …[/url]

To je ta realnost novog energetskog poretka!


Počinju i brodari koristiti benefite LNG-a!

Croatia: Brodosplit to Build LNG Container Vessels
Posted on Oct 21st, 2013 with tags Brodosplit, Build, Container, Croatia, LNG, Vessels .
Vaš link …[/url]

To je ta realnost novog energetskog poretka!


Realnost je da vi pišete bedastoće koje nemaju nikakve veze s temom i da je Dioki pred stečajem!!!


Danas bi trebali sve saznati. Ja sam uletio kockarski sa 1000 kom po 5kn i vec sam se pomirio da je to propalo. Zalim samo ljude koji su kupovali po znatno vecoj cijeni. Postoji mogucnost da se dioki izvuce ali previse je tu sukoba i zavrzlama kao sto su SDP-HNS,LINIC-VRDOLJAK,GRAD ZAGREB(BANDIC)-SDP… A najveci problem je Slavko Linic koji je postao previse popularan i mislim da mu Milanovic nece dopustiti spasavanje

Mogao bi danas biti totalni preokret u riješavanju problema -strpimo se do kraja dana i sutra ..

Točno.

Kad se kroz koji dan proglasi stečaj neće više biti nikakvih problema i svi će biti “namireni” prema zaslugama.

Posebno mali dioničari.

Brodosplit of Croatia said it has signed a contract for the construction of two multipurpose container vessels that will use LNG as fuel.

These container vessels will be equipped with low speed 2 stroke “dual fuel” (LNG/HFO) engines that will operate on either fuel oil or LNG, which will significantly decrease emissions while increasing fuel efficiency as compared to conventionally-powered ships.

The engines will be made by the Brodosplit diesel engine factory, under the license of MAN. Also, Brodosplit will produce special tanks in which LNG will be stored.
___________________________________________________________________
Evo što znači novo doba LNG-a u prometu!
Treba li crtati što to znači za Dinu i Dioki?
___________________________________________________________________

Mila majko ako je ovo istina sto sava pise koliko ce na ovim brodovima ispusit. Ocito nisu naucili lekciju sa Jumbo shippingom. Katastrofa za Brodosplit,a sto to znaci za Dioki i Dinu nemam pojma.Valjda jednome ne svane dok drugome ne smrkne.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

to za dinu i dioki znači stečaj i jeftinu krađu zemljišta u nas sava 🙂

do 3 kn ,imate preko 20 tisuća komada na bidu – tko želi prodati može.

Stvarno ,svi nalozi na kupnji su skriveni.Tu obranu ne može nitko probiti.Ali šuplja je to obrana.Sve lažni skriveni nalozi.Ali ovaj na 4,00 od 3.000H možda i nije.
U DIOKIJU više nema kruha ni za dnevni trejd.Radije ću promatrati sa strane,dok
ne posklizne na ispod 3.
A tamo ide sigurno, ako se ne dogodi čudo.A tako bih volio bih da vam se dogodi.

New Report

Close