DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ježić,velinski vlasnik, očigledno nije htio za 5milja eura koje je dobio za Sanadera a zadržao je -ili neku ponudu za koju ne znamo-htio vratiti svoj paket dionica državi pa ih ona nije mogla prodati ili pokloniti strateškom partneru.BODLJO puno toga zna pa ga nitko ne dira.A novinari koji bi trebali znati nešto prije i više od iste su fele (građe) kao i suprug D.Čuljak jedne od najvećih karikatura hrvatskog novinarstva.

Pa negdje do ponedjeljka, najkasnije 10 dana od odbijanja PSN-a.

Kolega apothekar-oće te tvoje količine na prodaju do 4 kn danas ili ne ???

fora mi je ovo s trgovanjem do 16.30![emo_smijesak]


Ježić,velinski vlasnik, očigledno nije htio za 5milja eura koje je dobio za Sanadera a zadržao je -ili neku ponudu za koju ne znamo-htio vratiti svoj paket dionica državi pa ih ona nije mogla prodati ili pokloniti strateškom partneru.BODLJO puno toga zna pa ga nitko ne dira.A novinari koji bi trebali znati nešto prije i više od iste su fele (građe) kao i suprug D.Čuljak jedne od najvećih karikatura hrvatskog novinarstva.

Pa zar si stvarno toliko naivan da si popušio foru s RJ kao vlasnikom!

Prvi put je to bio RJ jer je mogao ZAŠTITITI interese pravog vlasnika no očito su im odradili RJ preko Sanadera i Bajića!
Ali ovoga STRATEŠKOM PARTNERA neće moći odraditi.

E pa sada – tko je vlasnik?

Glede novinara – tko u Mađarskoj smije napisati da Orban štiti interes Arapa, Rusa i sl…..štiti MOL i štiti interes Mađara – to se piše!


Kolega apothekar-oće te tvoje količine na prodaju do 4 kn danas ili ne ???

Što to ne pitaš tvoje žrtve na forumu koje si spamanjem navukao da kupuju DIOKI po 26-30 kn pa sad imaju u par dana -80% !!!!
Kako te nije stid uopće se još javljti ovdje???? [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=DIOK-R-A

Top 10



Kolega apothekar-oće te tvoje količine na prodaju do 4 kn danas ili ne ???

Što to ne pitaš tvoje žrtve na forumu koje si spamanjem navukao da kupuju DIOKI po 26-30 kn pa sad imaju u par dana -80% !!!!
Kako te nije stid uopće se još javljti ovdje???? [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]
[/quote]

A sada je toliko pala da se nitkome od tih koje je navukao ne isplati ni razmišljati da prodaju!
Kao da je poslan signal – ne prodaji bez obzira kakav je daljnji scenario!
A s druge strane ZNAMO koliko vrijedi komapnija kojoj je u krilu budući LNG terminal, luka za tekuće terete Sepen i sl….


Meni nije jasno-ukoliko dođe do stečaja-u što neću biti siguran dok do njega ne dođe-zašto ste večina tako dešperantna glede njezinog financijskog ishoda-pa svakome je jasno da Dioki ima značajnu imovinu-čak isključujete da se drugi vjerovnik – radnici-ne naplati? – neznam, možda sam ja općenito lakomislen ali vjerovati da bi svu lovu od stečaja uzele Banke ne djeluje mi uvjerljvo.Zanimljivo bi bilo ili će biti tko će kupovati i pošto sve te vrijedne nekretnine čija vrijednost dakako, pada ukoliko se ubija ili je ubijena njena djelatnost-sva ta tehnoligija, zar će doista završiti u Metisu?

Dajte si malo bolje razmislite. Recimo, zašto se od vjerovnika u ps nagodbi tražilo da se odreknu dijela potraživanja, ako DIOK ima dovoljno imovine? Pa, ne bi li bilo logično da se ta imovina razdijeli vjerovnicima, a da se poslovanje nastavi.



Meni nije jasno-ukoliko dođe do stečaja-u što neću biti siguran dok do njega ne dođe-zašto ste večina tako dešperantna glede njezinog financijskog ishoda-pa svakome je jasno da Dioki ima značajnu imovinu-čak isključujete da se drugi vjerovnik – radnici-ne naplati? – neznam, možda sam ja općenito lakomislen ali vjerovati da bi svu lovu od stečaja uzele Banke ne djeluje mi uvjerljvo.Zanimljivo bi bilo ili će biti tko će kupovati i pošto sve te vrijedne nekretnine čija vrijednost dakako, pada ukoliko se ubija ili je ubijena njena djelatnost-sva ta tehnoligija, zar će doista završiti u Metisu?

Dajte si malo bolje razmislite. Recimo, zašto se od vjerovnika u ps nagodbi tražilo da se odreknu dijela potraživanja, ako DIOK ima dovoljno imovine? Pa, ne bi li bilo logično da se ta imovina razdijeli vjerovnicima, a da se poslovanje nastavi.
[/quote]

Banke i razlučni imaju potraživanja od cca 700m kuna i nisu htjele ući u PSN!
A ZAŠTO – ZATO ŠTO SU OSIGURANE NEOPERATIVNOM IMOVINOM.
Dakle jasno je da Dioki i Dina raspolažu s neoperativnom imovinom koja pokriva potraživanja – ne ide kredit/garancija 1:1 – kod banaka je to puno manje.
Recimo 0,5:1!!!


….Kao da je poslan signal – ne prodaji bez obzira kakav je daljnji scenario!…

Poslan je signal ne prodaji i vjeruj u ideale svoje jer mrijeti ti ces kada pocmes u ideale svoje sumnjat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Banke i razlučni imaju potraživanja od cca 700m kuna i nisu htjele ući u PSN!
A ZAŠTO – ZATO ŠTO SU OSIGURANE NEOPERATIVNOM IMOVINOM.

Kome vjerovati ako ne tebi. [emo_smijeh]

New Report

Close