DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nezadovoljan sam…
uostalom ingra je trebala stečaj pravno pokrenuti prije otprilike godinu dana zbog neplaćanja obveza, a ovdje 10 dana nakon psn-a…. nije dovoljn ošto su pokrali radnike još su i male doničare nasadili za ekstra stni z*b

Pa Hep je rekao da nisu glasali za stečaj ,već protiv predloženog plana-radi se novi dogovor sa vjerovnicima i u ponedjeljak će biti prestavljen.

http://www.seebiz.eu/jakus-vrdoljak-mi-je-obecao-da-ce-hep-glasati-za-spas-diokija/ar-74439/

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Radnici-DIOKI-ja-najveci-gubitnici-Ministar-Vrdoljak-do-posljednjeg-trenutka-nam-je-obecavao-da-nas-HEP-nece-gurnuti-u-stecaj

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/plin-i-nafta-iz-skriljca-preoblikovat-ce-svjetsko-trziste-energije/

Linic nije u Hrvatskoj,nakon SAD isao je u Luksemburg.
Nego,nemojte danas kasnit, burza počinje u 9i15 i traje do 16i30.

vid'la žaba...

Jel moze netko stavit kakva je situacija na kupnji? Prek moba sam pa ne vidim

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A



Ispadaš presmiješan ,nova blokada sa 15 dionica

To je super ako moji postovi bar malo uvesele nesretnike na DIOKI-u koje si ti navukao na kupnju po 26-30 kn svakodnevnim spamanjem o rastu na 35 kn!
Što misliš, kako forumaši koji su nasjeli na tvoje drukanje i pogubili ogromne novce doživljavaju tebe i tvoje postove???[emo_palacd]
[/quote]

Pa nije on kriv što je ekipa zrokala dionicu pa si eto ti sada u pravu.

A stalno preskačeš dvije ključne činjenice.

Prva je da Dioki ima višestruko više imovine no duga.
Druga je da je Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna i može bez problema – nakon sklopljene PSN – otplaćivati svoje dugove.

Razlučni vjerovnici – prvenstveno banke – imaju osiguranja u neoperativnoj imovinu koja premašuju njihova ukupna potraživanja!!!!!!
Ukoliko prihvate onaj dio PSN-a gdje im se u 5-godišnjem periodu osigurava kroz poslovanje Dioki i Dine isplata 60% duga ostalih 40% mogu namiriti prodajom neoperativne imovine a preostali iznos od prodaje neoperativne imovine može u najvećem iznosu pokriti potraživanja ostalih vjerovnika!!!!!

Dakle dva su velika osigurača koji spriječavaju scenario likvidacije Diokija a najjači je ogromna imovina i održivo poslovanje.
Stoga će Dioki nastaviti poslovati a s LNG-om na Krku bit će to dragulj kakav se samo može poželjeti!




Ispadaš presmiješan ,nova blokada sa 15 dionica

To je super ako moji postovi bar malo uvesele nesretnike na DIOKI-u koje si ti navukao na kupnju po 26-30 kn svakodnevnim spamanjem o rastu na 35 kn!
Što misliš, kako forumaši koji su nasjeli na tvoje drukanje i pogubili ogromne novce doživljavaju tebe i tvoje postove???[emo_palacd]
[/quote]

Pa nije on kriv što je ekipa zrokala dionicu pa si eto ti sada u pravu.

A stalno preskačeš dvije ključne činjenice.

Prva je da Dioki ima višestruko više imovine no duga.
Druga je da je Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna i može bez problema – nakon sklopljene PSN – otplaćivati svoje dugove.

Razlučni vjerovnici – prvenstveno banke – imaju osiguranja u neoperativnoj imovinu koja premašuju njihova ukupna potraživanja!!!!!!
Ukoliko prihvate onaj dio PSN-a gdje im se u 5-godišnjem periodu osigurava kroz poslovanje Dioki i Dine isplata 60% duga ostalih 40% mogu namiriti prodajom neoperativne imovine a preostali iznos od prodaje neoperativne imovine može u najvećem iznosu pokriti potraživanja ostalih vjerovnika!!!!!

Dakle dva su velika osigurača koji spriječavaju scenario likvidacije Diokija a najjači je ogromna imovina i održivo poslovanje.
Stoga će Dioki nastaviti poslovati a s LNG-om na Krku bit će to dragulj kakav se samo može poželjeti!

[/quote]

Kako vas nije sram da i dalje pišete bedastoće!!!
Svojim beskrajnim spamanjem i netočnim i površnim interpretiranjem medijskih natpisa,vjerovatno ste “navukli” lakovjerne i neuke u ovu dionicu koji sada trpe enormne gubitke.
Firma ide u stečaj u kojem nitko ,za sada ,ne spominje i preustroj što ukazuje da je pokretanje proizvodnje neisplativo i da firma ne može servisirati svoje dugove.
Do jučer ste vi i lacoste10 tvrdili da je stečaj nemoguć !!!!!!!!!!!
Sramota da uopće pišete jer gotovo sve što pišete je netočno i zamorno.


Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna

Profitabilna? Pa pogoni ne rade 2 godine, a godišnje DIOKI i s tim stajanjem napravi -200 milijuna kuna!!!


Dakle dva su velika osigurača koji spriječavaju scenario likvidacije Diokija

Pa ni neće biti likvidacije, nego stečaj! To su različite stvari!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Pa nije on kriv što je ekipa zrokala dionicu pa si eto ti sada u pravu.

A stalno preskačeš dvije ključne činjenice.

Prva je da Dioki ima višestruko više imovine no duga.
Druga je da je Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna i može bez problema – nakon sklopljene PSN – otplaćivati svoje dugove.

Razlučni vjerovnici – prvenstveno banke – imaju osiguranja u neoperativnoj imovinu koja premašuju njihova ukupna potraživanja!!!!!!
Ukoliko prihvate onaj dio PSN-a gdje im se u 5-godišnjem periodu osigurava kroz poslovanje Dioki i Dine isplata 60% duga ostalih 40% mogu namiriti prodajom neoperativne imovine a preostali iznos od prodaje neoperativne imovine može u najvećem iznosu pokriti potraživanja ostalih vjerovnika!!!!!

Dakle dva su velika osigurača koji spriječavaju scenario likvidacije Diokija a najjači je ogromna imovina i održivo poslovanje.
Stoga će Dioki nastaviti poslovati a s LNG-om na Krku bit će to dragulj kakav se samo može poželjeti!

jesus f.ckin christ… ima li kraja tvojim fantazijama i deluzijama? Ima li kraja?

Preskačete dvije ključne činjenice.

Prva je da Dioki ima višestruko više imovine no duga.
Druga je da je Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna i može bez problema – nakon sklopljene PSN – otplaćivati svoje dugove.

Razlučni vjerovnici – prvenstveno banke – imaju osiguranja u neoperativnoj imovinu koja premašuju njihova ukupna potraživanja!!!!!!
Ukoliko prihvate onaj dio PSN-a gdje im se u 5-godišnjem periodu osigurava kroz poslovanje Dioki i Dine isplata 60% duga ostalih 40% mogu namiriti prodajom neoperativne imovine a preostali iznos od prodaje neoperativne imovine može u najvećem iznosu pokriti potraživanja ostalih vjerovnika!!!!!

Dakle dva su velika osigurača koji spriječavaju scenario likvidacije Diokija a najjači je ogromna imovina i održivo poslovanje.
Stoga će Dioki nastaviti poslovati a s LNG-om na Krku bit će to dragulj kakav se samo može poželjeti!

Matematika je egtaktna i ne može se prevariti!
Pa i ova situacija gdje DUUDI želi preuzeti zemljište ćufa preuzimanjem kredita od Hypo je potvrda nekih činjenica a ključna je da je to Diokijev 10-ogodišnji kredit koji istječe 2019. godine.


Druga je da je Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna
…….
Matematika je egtaktna i ne može se prevariti!

Ma je li? Napiši onda koliki je dobit (profit) DIOKI-a za 2010.? 2011.? 2012.? 1H 2013?
ČEKAMO!!!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Sava će morati napisati novi priručnik iz više matematike da bi Vam objasnio kolika je ta dobit…

za jedno desetljeće bit će gotov sa novim teoremima, a do tada od Dine i Dioki-ja neće ostati ni kamen na kamenu…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Vidi Sava iz dana u dan na svojim dionicama kolika je dobit…
vjerojatno misli da minus na minus daju plus

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]



Druga je da je Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna
…….
Matematika je egtaktna i ne može se prevariti!

Ma je li? Napiši onda koliki je dobit (profit) DIOKI-a za 2010.? 2011.? 2012.? 1H 2013?
ČEKAMO!!!

[/quote]

Preskačete dvije ključne činjenice.

Prva je da Dioki ima višestruko više imovine no duga.
Druga je da je Dioki i Dina profitabilna a što se vidi iz PSN-a Diokija i Dine. Dina je i visokoprofitabilna i može bez problema – nakon sklopljene PSN – otplaćivati svoje dugove.

Razlučni vjerovnici – prvenstveno banke – imaju osiguranja u neoperativnoj imovinu koja premašuju njihova ukupna potraživanja!!!!!!
Ukoliko prihvate onaj dio PSN-a gdje im se u 5-godišnjem periodu osigurava kroz poslovanje Dioki i Dine isplata 60% duga ostalih 40% mogu namiriti prodajom neoperativne imovine a preostali iznos od prodaje neoperativne imovine može u najvećem iznosu pokriti potraživanja ostalih vjerovnika!!!!!

Dakle dva su velika osigurača koji spriječavaju scenario likvidacije Diokija a najjači je ogromna imovina i održivo poslovanje.
Stoga će Dioki nastaviti poslovati a s LNG-om na Krku bit će to dragulj kakav se samo može poželjeti!

Matematika je egtaktna i ne može se prevariti!
Pa i ova situacija gdje DUUDI želi preuzeti zemljište ćufa preuzimanjem kredita od Hypo je potvrda nekih činjenica a ključna je da je to Diokijev 10-ogodišnji kredit koji istječe 2019. godine.

Ta tvoj cinični profit je nastao na blokadama i ovrhama HEP – INA – ZG i to sumnjivih potraživanja!!!!!
91 milijun kuna ukupno sumnjivih potraživanja ove tri individue!!!!!!

New Report

Close