DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima li tko novosti s onog sastanka?


To se sad vjerojatno iskrcava ovaj što je "greškom" kupio 3000 komada na 5,9.
Dobro za njega da ima lijepu podršku na bidu.

Hvala ti Bože, uspio sam prije ove provalije, još i nenadano zaradio.



Žalbeno vijeće na PSN Kijca ukinulo ovršni prijedlog HBOR-a na 145m kuna i odredio da može biti 44m koliki je dug!
Oslobađa se popriličito nekretnina!!!!

Počelo ih skidati sa izmišljenim dugovima.

Sada kada im uslijede druge ponude za DIOKI- još će više.
[/quote]

Roknuli hipoteku od 145m kuna na 2,9 milijuna m2 zemljišta iako je dug 44m kuna i ne daju nikome drugom da se hipotekatno zaštiti ili da se vjerovnik obešteti kroz ovrhu nekretnine.
Sama 6915/1 čestica na Žitnjaku je veličine 300.000m2 a na njoj hipoteka HBOR-a od 145m kuna i ZABA 180m kuna a niti jedno niti drugo nema sveze ni s pameti ni s činjenicama!

Jasno mi je tko prodaje u ovim vremenima, ali tko kupuje to mi nije jasno!!!

jos se trosi energija ,trosila se na 28kn,,,trosi se na 8 kn ,trosit ce se na 0.80kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@pongy
Kupuju trejderi koji tako pokušavaju smanjiti enormne gubitke koji su ih ošišali u expresnom padu dionice sa 26 na 6 kn…
Trenutno na kupnji nema niti 1 dionice iznad donje blokade, tj. nemoguće je prodati niti 1 dionicu po bidu.
Btw., do 7 kn na prodaji je skoro 35.000 dionica, a da se to saspe po kupnji (zanemarimo na trenutak donju blokadu), cijena bi završila na 1 kn! [emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Sadašnji potezi Zabe su ogledalo, slika i prilika te stalni podsjetnik za lakomost i glupost nekolicine ljudi u prošlosti, koji se u javnosti prepoznaju pod imenom ‘Uprava Diokija’, gotovo posve nesposobne ali dobro plaćene skupine ljudi koja je upravljala vašom imovinom, odnosno sada gotovo bezvrijednim dionicama.

Nije problem Dioki-ja PSN i namirenje vjerovnika, djelom je, jer se nemaju od čega i dovoljno brzo namiriti u dovoljnoj mjeri, ionako od njihovog namirenja, da se nekim čudom i desi, nemate nikakve koristi, dionice će teško vrijediti znatno više od svega nekoliko kuna… veći je problem ekonomika postrojenja koja nestaju s lica zemlje i polako ali sigurno te idu u rezališta, s domaćim sirovinama i plinom žitnjak nije preživio a dina će s uvoznim još teže…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

je li jos postoji sansa za spas diokia?

Gasi se “vatrica”, a nema više “drva” za “naložiti”!

Procjena zemljišta

Studija utjecaja na okoliš za gradnju terminala je napravljena, očekuje se javna rasprava na tu temu, a usporedno s tim Državni ured za upravljanje državnom imovinom, kako se može čuti, privodi kraju procjenu Dininog zemljišta na Krku na kojem bi se terminal trebao nalaziti. Država će, najvjerojatniije kreditom Hypo banke zemljište od te banke, pod čijom se hipotekom ono nalazi, otkupiti, još »samo« treba pronaći investitore koji će terminal graditi. Gradnja bi, pretpostavlja se, mogla započeti najranije u prvom kvartalu 2015. godine, i trajati najmanje tri godine. Europska komisija će nadzirati provedbu mjera u području izdavanja dozvola te izgradnju.
Vaš link …

Bit će tu i požara a ne samo vatrice!

Pa kako je moglo preživjeti išta čime se upravljalo bez sposobnosti i/ili dobrih namjera? Zagrcnuo sam se kad sam neki dan vidio da je predsjednik uprave Diokija d.d. bio bivši muž Dijane Čuljak kojim se sad bave i represivni organi. Upravljanje nečim takvim trebalo bi biti kruna nečije profesionalne karijere, nije to mjesto za poslovne manekene i prodavače magle.


je li jos postoji sansa za spas diokia?
ima jos koji dan burekarenje ..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close