DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje na forumu vise oisu oni koji nemaju dionice nego mi koji imamo…damn!! To je suoer![emo_smijesak][emo_namigusa]


Donja se blokada brani sa 20 000 dionica…svaka cast na podrsci…Ako sam dobro "cuo" danas imate sastanak sa upravom i predstecajnim povjerenikom…? Kakve god novosti bile …samo nek budu jasne i izvrsne.

Pozdrav

što bi to definiralo izvrsnost u ovom slučaju?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Provedive kolega…izvrsne..sa kvacicom na s..:)

svi smo mi Crobex



Pa ja sam ti argumentirano naveo praksu glede ZPP-a, zašto bi to bilo glumljenje!

Znači nisi pravnik, ali smatraš se kompetentnim tumačiti ZPP? Strašno!


A dok ne prodaš nisi izgubio.

Da, nisi SVE izubio….SVE izgubiš kad okončaju stečaj, a za dioničare ne ostane ništa!


Ove cijene su prilika za kupovinu bez velikog rizika

Tebi je neki dan bila kupovina bez rizika na 25 kn…a par godina prije na 250 kn!!!


kako je bilo s Dinom biti će uskoro i s Diokijem.

E pa neće jer za DIOKI je PSN obustavljena, što po sili zakona znači da DIOKI ide u stečaj, a to je najavljeno za manje od 10 dana! Eventualno će i DINA za DIOKI-em tj. i ona bi mogla u stečaj ako sve propadne povodom žalbe!


Evo ovo s LNG-om daje mogućnost brzog procesa kupnje no da li to u ovom trenutku odgovara Diokičarima to je druga stvar.

Dioničare firme koja je u stečaju više se ništa ne pita!!!!

[/quote]

Nisam ja izigravao pravnika nego si ti to učinio – ja sam ti samo uzvratio sudskom praksom vezanom na ZPP i sada ti to nije sjelo!
Plati odvjernika neka te savjetuje.

U vovom trenutku stečaj s preustrojem najbolje odgovara Diokiju – stoje ovrhe, ne obračunavaju se kamate a može se pokrenuti proizvodnja!
A i u takvoj soluciji najveći vjerovnici Diokija su komapnije iz Dioki grupe.
Ostali dug je 477 milijuna kuna!

Hrvatska uzivo od jucer… od 18:30 pocinje

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=370%29&cHash=a43938d5fb


Provedive kolega…izvrsne..sa kvacicom na s..:)

Ne znam, možda si i u pravu. U svakom slučaju iznenadilo me da je poteglo skroz do 6,50 danas unatoč tome što izvrsnih vijesti nema.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovdje nema više “talasanja”! Dakle, slijedi polagano umiranje koje će trajati iz dana u dan. Slično kao i na svim ostalim stečajušama do sada. Potom delistiranje sa burze i novi pečat – Dioki d.d. u stečaju

Nije mi jasno tko je ovo kupovao po 6,50. Danas je trebao biti pad na 5 kn pa eventualno onda da ojača kupnja… Netko brani brani.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Novi udar na bid……uskoro će i najvećim “optimistima” postati jasno da je pitanje trenutka kad ovo ide natrag putem negativnih blokada na zasluzene vrijednosti.

Najmanji bi problem bio kolega da je to samo s dioki-em….Ta je dionica mogla pokrenut cijelo trziste (industrija mislim)…ovako je samo jedna u nizu koja s njega mozda nestane…i sta ce nam na kraju ostat…adris i ht..!?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nevjerojatno je da će vlada sj*t profitabvilnu proizvodnju u prerađivačkoj industriji.. mislim nema veze jer imamo ionako mnogo druge industrije….


slijedi polagano umiranje koje će trajati iz dana u dan. … Potom delistiranje sa burze i novi pečat – Dioki d.d. u stečaju

Da, to je taj tužan slijed događaja. Uništava se firma za firmom, a radnici završavaju na ulici….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close