DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



R.J. je i dalje večinski vlasnik Diokija i on bio u Zagrebu ili Švici boriti će se za svoju imovinu kao i imovinu nas malih dioničara svim pravnim sredstvima.
Bumo vidjeli kad se raščiste računi tko je tko i što kome ostaje.[emo_cool]

Ako si spao na to da od Ježića očekuješ neku pomoć, daleko ćeš dogurati. Ježić, sa svojim kumovim i ostalim likovima, je iz neke druge priče. A ta priča možda još uvijek traje, ali ne onako kako ti misliš.

ne brini ne mislim živjeti od njegove pomoći.A uvijek sam spreman saslušati tvoju priču-prosvijetli me,ovdje sam.
[/quote]

a onda još 8 dana za odgovor na žalbu

sve u rukama sada ima ministar financija Linić

rješenje je izvršno kada protekne žalbeni rok, to i pravnici-amateri znaju

Trgovina se nakon nekoliko valova umrtvila, jeli to mrtva mačka odradila svoje ?

@0102030405
Griješiš, pročitaj rješenje, tj. uputu o pravnom lijeku – žalba protiv rješenja NE ODGAĐA IZVRŠENJE!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/LSxmmQ67HppdSBNzppOVPg==.pdf

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


[emo_naivan] ovi novi investitori o kojima je govorio Janiška, jesu oni s Čermakom ili kontra njega ?

o kojim investitorima je govori Janiška -još netko nov.???
Imamo Čermaka
imamo kanađane
i ???



@0102030405

Griješiš, pročitaj rješenje, tj. uputu o pravnom lijeku – žalba protiv rješenja NE ODGAĐA IZVRŠENJE!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/LSxmmQ67HppdSBNzppOVPg==.pdf

to je jasno, ali izvršenje nastupa nakon 8+8 dana: najprije mora isteći pravo na žalbu, pa 8 dana za davanje odgovora … a kud ti žuriš, prijatelju?

Nema Linić u svojim rukama ništa…vraća se iz Amerike praznih ruku i s glavoboljom…jer ne zna kako će pokrpati proračun i namiriti svima u državnom aparatu plaće…
dakle, ići će se po kratkom postupku…za šta para nema, u likvidaciju…ono još malo sirotinje što je u vlasništvu države i generira nekakvu dobit u prodaju…


a onda još 8 dana za odgovor na žalbu

sve u rukama sada ima ministar financija Linić

@0102030405
Sve pogrešno tumačiš, umjesto pravnika amatera konzultiraj radije pravog pravnika pa ćeš shvatiti da si u zabludi….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Izvrsenje znaci da je nagodba obustavljena i dioki trenutno nije u procesu predstecajne nagodbe.
Ako zalbe bude i ako bude usvojena ponovno se otvara postupak predstecajne nagodbe za dioki d.d.
Ako ne bude usvojena ili zalbe ne bude vijece predstecajne nagodbe salje fini prijedlog za otvaranje stecaja, a fina to prosljeduje trgovackom sudu koji opet moze odbiti stecaj diokija…
Dali fina moze odbit prijedlog vijeca za otvaranje stecaja?

Ako danas-sutra Zaba ili Hep ne uloži žalbu na rješenje što je sud donio za PSN
Dine Čermak će uči u Dinu (svejedno, možeš je zvati i Dioki)i pripremati je za proizvodnju.
Telefonsk impulsi su vrlo jeftini i sve se može dogovoriti lako.Tko god misli da će vlada Dioki i Dinu pretvoriti u kokošinjac mislim da se vara.Raditi će se ponovo-u Dini sigurno,a možda i u Diokiju.
Samo mi nemojte reći da mi dioničari nećemo imati ništa od toga.Možda da možda ne-ustroji se po svojoj volji.


Trgovina se nakon nekoliko valova umrtvila, jeli to mrtva mačka odradila svoje ?
je,,

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close