DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da mnogi još uvijek ne shvaćaju pa ću ponoviti (čini mi se da većina forumaša misli kako se ulaganje i pokretanje proizvodnje odnosilo samo na Dinu): Čermakova ponuda uključivala je pokretanje proizvodnje u dva postrojenja u Dini, ali i u dva postrojenja u Diokiju. Po njegovoj računici, a u slučaju prolaska PSN-a, čak je i dio Diokija mogao raditi profitabilno.

Divim se ovim dušebrižnicima što se od ranog jutra brinu o tuđim dionicama. Jadnog li naroda!

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

Zato što postoje i mogu slobodno objaviti ponudu -izvoli link
[emo_palacg]

——————————————————————

@yeosol

Napisah kako te Kanađane nitko ne smatra ozbiljnim investitorima, a da se šuška i da su “Kanađani” pa mi je moderator pobrisao upis. Stvarno ne kužim zašto.


mi je moderator pobrisao upis. Stvarno ne kužim zašto.
i ja se cudim da ti nakon 400 000 postova mlacenja prazne slame brise postove..[emo_zacudjen]
save nema ? [emo_ooooo]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@joka14

thx na linku

Samo ostaje pitanje kako čermak misli pokrenuti proizvodnju u dini sada? prije stečaja diokija. jer nema nikakva vlasnička prava sada.
ja sam dušebrižnik za svoje ulaganje 🙂

Izlazim,20% dosta.Dovoljno za burek i jogurt.
Vratit ću se na 5,xx.

U Diokiju kratkoročno teče med i mlijeko,dugoročno sam bog će znati!!!!

@Zmajki
Ako navedeš nešto onda kopiraj cjeli post- to je izjavio kolega @yeosol.

Danas se opet, možda i po zadnji put, pokušava dionicu DIOKIa podići iznad 7 kn, što je vjerojatno akcija sindikata da se iskrcaju sa koliko-toliko podnošljivim gubitkom….zato potencijalni kupci oprez, obratite pažnju na velike naloge na kupnji daleko ispod donje blokade!
Za 10 dana najavljeno je i formalno pokretanje stečaja DIOKIA, a onda treba očekivati i isključivanje dionice iz sustava namire SKDD-a, kao što smo već gledali u slučaju Đakovštine!
Još jednom – OPREZ s kupnjom! [emo_zacudjen]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Super,30% je bolje od 20%.
za burek i jogurt dovoljno,mogu kupiti i med i mlijeko za cijelu sedmicu.

Lijepo ,lijepo!



@0102030405

da slažem se ali hoće li današnji dioničari ostati u vlasništvu dine ili ih misle nekako izvlastiti?

Misliš li ti stvarno da zbog 477m kuna priznatog duga dioničari moraju osati bez svega?
Upravo suprotno – ostati će kao što je predloženo u PSN-u ili bolje obzirom da će se doba dio duga osporiti – HEP, INA i ZG!
Samo s njima postoje nerasčišćene situacije u iznosu od 91 milijun kuna, a sada svio ostali vjerovnici koji će sačinjavati vjerovničko vijeće neće dopustiti situacoiju da netko naplaćuje osporena potraživanja a oni dobiju mrvice.
Dakle izgledna je situaciju u kojoj će se dobra dio duga osporiti a ostali će na račun toga profitirati!

meni je glupo da DIOKI u stečaju, ima veću cijenu od Ingre koja nije u stečaju.

[emo_naivan]

Vjerojatno s razlogom.

New Report

Close