DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– jasno ja da bi PSN prošla da je državna strana bila jedinstvena, zato još uvijek kao veliki vjerovnik ima manevarskog prostora da, na primjer, sudski poništi dio dosad urađenog – i sve se ponavlja



@lebowski

Jasno ti je kao i svima da je to samo formalnost…ako hoćeš trejdati i špekulirati s Diokiem OK, ali ne navlačite ljude unutra kad je jasno što ovdje slijedi….

Dušebrižnik ili ???

Svatko je kovač svoje sudbine.

Do jutros mi Vas je bilo žao ali gledajući trgovanje stvarno mi vas više nije žao.

Jednostavno neki nikad ne nauče.

Sretno!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovdje kod vas nema hvalisavaca koji bi napisali da su prodali po 30, pa kupili po 3, pa opet prodali po 7, na INGR bi već takvih bilo desetak 🙂

...


Dušebrižnik ili ???

Nisam, nego mi se smučilo kako navlače male opet unutra da ih ošišaju, a bilo je baš kako sam napisao jutros:


evo špekulanata natrag u DIOKI-u, sad će opet dizati na 7-8 kn dok ne izgube i zadnje kune [emo_smijeh]

i digli su cijenu na 7,40 kn pa sad slijedi kipanje po naivcima na bidu dok ide-ide!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Pa na ročištu, sjedio kraj Gregurića, Krce, najavio podnošenje tužbe radi proceduralne pogreške. Navodi da nije smjelo biti prvo PSN za Dinu prije Diokija, da su vjerovnici teško oštećeni itd. E jel ima išta od toga???

To je sve sada nebitno jer je PSN za DIOKI obustavljena i pokreneut je stečaj! Žalbe u prethodnom (Dininom) potupku su sada nebitne, samo odrađivanje formalnosti!
[/quote]

Ma tko ti je rekao da će biti tako?????
Nije ni objavljeno da je došlo do OBUSTAVE postupka!!!!
A nakon toga FINA pokreće postupak!
70% vjerovnika ima OVRŠNE isprave – pa neka naprave ovrhe na imovini.
Pa sama lokacija Žitnjak vrijedi 300m kuna – pa to je više nego dovoljno da se prekine s cirkusom!!!!
Ostati će nam račun u zagrebu i poslovanje i Dina Petrokemija na Krku!



– je li možda ime neka greška u postupku, pa slijedi prolongacija koja svima odgovara?

Pa na ročištu, sjedio kraj Gregurića, Krce, najavio podnošenje tužbe radi proceduralne pogreške. Navodi da nije smjelo biti prvo PSN za Dinu prije Diokija, da su vjerovnici teško oštećeni itd. E jel ima išta od toga???

[/quote]

to je idući korak u ovom kafkanskom zapletu[emo_smijeh]

čisto sumnjam da je ovo neki kraj priče-samo rašćiščavanje-osobno ću radije zadržati dionice kao uspomenu nego ih prodavati za tu cijenu.
meni osobno kao malom dioničaru uz mnoge stvari i događanja koja su iritantna najviše boli što je večinski vlasnik R.J. pobjegao kao zadnja …..i da je po meni ja bih ga tretirao kao što se tretiraju nasilnici i silovatelji u obitelji-takvom čovjeku ako je on uopće čovjek a nije samo velika .uzica trebalo bi oduzeti i državljanstvo i svu imovinu.
pa taj čovjek u svoj ovoj drami više od godinu dana nije u stanju bio da se oglasi priopćenjem kakva je njegova pozicija i stav o Diokiju i po meni je izgubio svaki ne samo ljudski već poslovni i bilo kakav kredibilitet…

Dioki je u postupku PSN-a PRIZNAO potraživanja pa taj priznati dug je cca 580 milijuna kuna – to je OVRŠNA isprava, pa neka idu i neka se ubilježe za OVRHE!
Bez Kijca i Pirosa ostaje LNG zemljište i 700.000m2 opremljenog zemljišta na Žitnjaku!
Sve se može podmiriti i da nam ostane Dina na Krku, naravno s koncesijom na Luku Sepen!


Dioki je u postupku PSN-a PRIZNAO potraživanja pa taj priznati dug je cca 580 milijuna kuna – to je OVRŠNA isprava, pa neka idu i neka se ubilježe za OVRHE!
Bez Kijca i Pirosa ostaje LNG zemljište i 700.000m2 opremljenog zemljišta na Žitnjaku!
Sve se može podmiriti i da nam ostane Dina na Krku, naravno s koncesijom na Luku Sepen!

“Pojela maca” Sava!!!!!!!!!
Nema više.Gotovo!!!!!!!!
Pozdrav

Rješenjem FINA-e HEP-u je priznato potraživanje od 122 milijuna kuna – TOČNO!
HEP po istom Rješenju IMA Ovršne isprave – TOČNO!
HEP ne mora sudjelovati u PSN-u jer ima ovršne isprave i može se naplatiti prodajom imovine – TOČNO!
HEP sudjeluje u PSN-u – TOČNO!
HEP glasuje protiv PSN-a – TOČNO!

ZAŠTO je onda HEP SUDJELOVAO U PSN-u – da PSN slučajno ne prođe!!!!!
ZAŠTO!

Sada će se naplatiti Ovrhom što je imao zajamčeno i da nije sudjelovao u PSN-u!


Dioki je u postupku PSN-a PRIZNAO potraživanja pa taj priznati dug je cca 580 milijuna kuna – to je OVRŠNA isprava, pa neka idu i neka se ubilježe za OVRHE!
Bez Kijca i Pirosa ostaje LNG zemljište i 700.000m2 opremljenog zemljišta na Žitnjaku!
Sve se može podmiriti i da nam ostane Dina na Krku, naravno s koncesijom na Luku Sepen!

sava čega si se ti jutros nakrko da mi je znati, imaš luđe ideje nego obično. Prisjeti se samo koliko tvojih ideja se obistinilo pa onda razmisli o ovoj.

New Report

Close