DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitao sam jučer gdje će sad špekulatorski novac, malo providno, ide se na sigurno, HT.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ja ne mogu vjerovati kakvih likova ovdje ima, meni je najiskrenije žao prvenstveno radnika,a potom i kolega malih dioničara što je ovako završilo, a mislim da definitivno nije moralo biti tako. Ne pada mi na pamet nekog zgbog toga dodatno z….

Blokada positivo. Zanimljivo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

– još malo pa 50.000 dionica – netko to i kupuje s nekim razlogom

– evo danas i prve pozitivne blokade

Za sada SVAKA ČAST kupcu/ima na 3,15

...

Ja sam odavno izišao iznad 30 kuna kad sam vidio što rade, pa je li Vam sad jasno da je cilj bio dobiti sve za 1 kunu, slično se radilo i na Badelu. Veliki igrai su navikli sve po kunu.
Srećom sam izišao jer koliko vidim osim nekolicine špekulanata koji trejdaju pametni znaju da su kapital i rezerve daleko ispod O kuna a sad hoće li cijena booku ili book cijeni svejedno je.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ask šupljina-r-a.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ja sam odavno izišao iznad 30 kuna kad sam vidio što rade, pa je li Vam sad jasno da je cilj bio dobiti sve za 1 kunu, slično se radilo i na Badelu. Veliki igrai su navikli sve po kunu.
Srećom sam izišao jer koliko vidim osim nekolicine špekulanata koji trejdaju pametni znaju da su kapital i rezerve daleko ispod O kuna a sad hoće li cijena booku ili book cijeni svejedno je.

Hoćeš reći da će se 1,5 milijuna m2 zemljišta prodavati za 1 kunu?????
Mislim da je to nemoguće – pa s 1/2 procjenjene vrijednosti koliki je Zakonski minimum Dioki zatvori sva potraživanja i ostaje 65% Dina Petrokemije!!!!!


Pitao sam jučer gdje će sad špekulatorski novac, malo providno, ide se na sigurno, HT.

Ma kakvi, evo špekulanata natrag u DIOKI-u, sad će opet dizati na 7-8 kn dok ne izgube i zadnje kune [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


– je li možda ime neka greška u postupku, pa slijedi prolongacija koja svima odgovara?

Pa na ročištu, sjedio kraj Gregurića, Krce, najavio podnošenje tužbe radi proceduralne pogreške. Navodi da nije smjelo biti prvo PSN za Dinu prije Diokija, da su vjerovnici teško oštećeni itd. E jel ima išta od toga???

Do 8 bi moglo bez problema, dalje ne znam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close