DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/929721/odbijen-plan-restrukturiranja-dioki-ide-u-stecaj/

“Direktor tvrtke Leo Dolezil rekao je da će radnici i mali vjerovnici vrlo teško naplatiti išta od svojih potraživanja.

Nakon stečaja vjerojatno slijedi likvidacija.”

LIKVIDACIJA GOSPODO. TOČKA.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

– stvarno nije jasno tko kupuje, da nije neki žalbeni postupak, npr. države na vidiku?

3,15 dno ?!…svaka cast gospodinu iz prvih 10 koji jos uvjek drzi svojih 12000 na 30 kuna…kolega sava jeste to vi ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Daleko je ovo od gotovog…bit će tu još svega!

– je li možda ime neka greška u postupku, pa slijedi prolongacija koja svima odgovara?

Cijena će sad rasti. Čini mi se da je ovo Dead cat bounce u pravom smislu te riječi.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

– traži li se ponovljeno glasovanje u kojem će se država drugačije postaviti?

Igra se igra do kraja..[emo_smijesak] To je jedini savjet koji sad ima smisla..kad smo već izgubili 85% u jednom danu, koja je razlika ako izgubimo i ovih 15%..ja sam prelomio na svojih 1000 kom..za 1,2,3..kn ih nedam!!

Ako Linić ustraje s Čermakom i DUUDi-jem, možda još neka mala nada postoji…

@bisakovi

Nemam dionice Diokija više jer sam naslutio što će se dogoditi i izašao sam vrlo nedavno (hvala NL ijednom kolegi forumašu), ali vaš stil pisanja je vrlo interesantan. Odakle znate da nije bilo ponuda za zemljište od strane drugih partnera, postoji pisani trag u VL bar što se tiče kanađana. Znate li uopće koliko je država zainteresirano za duiverzifikaciju plina, a samim time i dobavu plina preko LNG-a na Krku? Ajmo reći čak i da nisu, teren nikada neće biti mrtav kapital jer ima već i gotove studije izvedivosti,a tko zna što će se dogoditi s tržištem plina za mjesec, dvije, ti, deset godina. Američki plin iz škriljaca je jeftiniji od bilo kojeg drugog, a ukidaju se elektrane na ugljen i plin je već sad,a i biti će gorivo budućnosti.

Izgleda da je i famozni “sindikat” ovdje zaglavio! Eto dečki i Vas se našlo u “neobranom grožđu”. Sad pokušavaju barem “mrvice” pokupiti. Ali ovaca za šišanje na ovoj ispaćenoj i uništenoj burzi je sve manje.




Ako vjerovnici bolje prolaze bez PSN-a onda se to odnosi i na potraživanja Dioki Grupe posebice jer se radi o osiguranoj tražbini!
Čermak nije odustao a Pejnović je poslao pismo namjere Upravi.
To su činjenice.

U ps nagodbi 45% namirenja potraživanja, u stečaju samo pojedini vjerovnici (banke) i to djelomično. Ako od razlučnog vjerovnika tražiš da se u sklopu ps nagodbe odrekne 40% potraživanja, trebalo bi ti bit jasno što to znači, ali ne daj se savo…[emo_smijeh]
[/quote]
Strateški partner

– To je isključivo pravo vjerovnika i ne mogu komentirati odluku. Žao nam je što je plan restruktuiranja odbijen, ali nećemo odsutati od Diokija, kazao je Ivan Čermak nakon objave odluke vjerovnika.

Ako čermak ne odustaje…..
S DUUDI može se isplatiti 30% vjerovnika i gubi se svaki smisao stečaja!
Pa neće valjda kompanije iz Dioki Grupe pokrenuti stečaj a imaju 320m kuna osiguranih potraživanja?
[/quote]
Hahaha,Sava,dakako da će ,možda, pokušati kupovati u STEČAJU.
Ali dionice dioničara će biti bezvrijedne,zar ne.
To vam više neće pomoći!
Gdje je Lacoste da “ispratimo trgovanje”?

Pobjegla prodaja, završio veliki istovarivač, sada idu pozitivna uravnoteženja.

New Report

Close