DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je nevjerojatno! Iskreno mi je žao ljudi! [emo_palacd]

Nadam se da niko nije bio 100% u ovome i da su izvukli neku školu iz ovoga i zapamtite: Nije u šoldima sve!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ovi dečki od 1 kune do 2 dvije to su sigurno nekakve “specijalne postrojbe”!

Legionari ili SAS-ovi specijalci?

LEAVE THE WORLD BEHINED

Pratim burzu 10-tak godina. Većeg sr.nja od od ovoga današnjeg ne vidjeh. Imao sam TNSAu stečaju ali tamo se ipak dalo i izaći po nekoj “pristojnoj” cijeni sve do kraja. Ovo ovdje je klasičan primjer Američkog stečaja, odnosno danas si na 100 dolara a sutra 0,1 cent.
Ovakav “mastadont” da unište, svaka im čast. Od kako “popuših” u TNSA u širokom luku zabilazim ovakve investicije. Iskreno mi je žao dioničara, jer i sam znam kakav je to osjećaj. Za državu nemam riječi kojom bi opisao gnušanje.


Ima neko pravilo kolega Kliring kod ovih slucajeva kad je velika kolicina na prodaju ali isto tako i na kupnju da ne mozete spustat ali i dizat vec " samo po redu"..sad ne mogu nac ali sjecam se takvih slucajeva vec. Je idiotarija ali na zse nista cudno…brane cijenu da ne padne previse 🙂

Pozdrav


Zaista čudno pravilo [emo_smijeh] vratit ću se poslije na to, ispratimo ovo povijesno trgovanje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Žalosno je da druge ponude za teren LNG terminala, nikada nisu ugledale svjetlo dana (kanađani VL), a to je bila okosnica uspješne PSN.

Decki sjetite se LRH,BELJA… i ostalih firmi gdje se prizivao zakon.Zato je jako vazno nekada podrzati kolege da se slicno en dogodi i Vama sutra.
Sad Vas pitam oni koji su jos jucer kupovali po 25 i vise s obzirom da se trgovanje nije blokiralo,a trebalo je to ucinit jos odavna tko ce odgovarati za nastali gubitak tim ulagacima.Pa sama drzava je dovodila ulagace u zabludu svojim izjavama kupuje se zemljiste,nece DIOKI u stecaj,pismo je poslano i slicno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ako vjerovnici bolje prolaze bez PSN-a onda se to odnosi i na potraživanja Dioki Grupe posebice jer se radi o osiguranoj tražbini!
Čermak nije odustao a Pejnović je poslao pismo namjere Upravi.
To su činjenice.

U ps nagodbi 45% namirenja potraživanja, u stečaju samo pojedini vjerovnici (banke) i to djelomično. Ako od razlučnog vjerovnika tražiš da se u sklopu ps nagodbe odrekne 40% potraživanja, trebalo bi ti bit jasno što to znači, ali ne daj se savo…[emo_smijeh]

Otpor na 3 kn 🙂 Ako i tu šalunzi popucaju, evo nas na kuni!

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Ako vjerovnici bolje prolaze bez PSN-a onda se to odnosi i na potraživanja Dioki Grupe posebice jer se radi o osiguranoj tražbini!
Čermak nije odustao a Pejnović je poslao pismo namjere Upravi.
To su činjenice.

Kao što je činjenica da “ste se vi pogubili”!!!
Čovječe ,gotovo je,gotovo!!!!!!!!!
Čermak je izričito prihvatio odluku vjerovnika(što doduše i nije bitno).
Nikakvim pisama nema.Ako država i kupi,kupit će u stečaju.
Smirite se Sava,gotovo je!!!!!!!


Žalosno je da druge ponude za teren LNG terminala, nikada nisu ugledale svjetlo dana (kanađani VL), a to je bila okosnica uspješne PSN.

Ponude u nečijoj mašti,možda.
Pozdrav

Ovi sto kupuju ne ulazu previse..ajde tisucu..dvije tri..kuna i neces puno ni izgubit…ali nisu mi jasni ovi sto po ovim cijenama prodaju…Ako si vec izgubio pa dali ces izvuc tisucu..dvije..nece ti spasit zivot…bar cuvaj za uspomenu 🙂
Pozdrav

svi smo mi Crobex



Ako vjerovnici bolje prolaze bez PSN-a onda se to odnosi i na potraživanja Dioki Grupe posebice jer se radi o osiguranoj tražbini!
Čermak nije odustao a Pejnović je poslao pismo namjere Upravi.
To su činjenice.

U ps nagodbi 45% namirenja potraživanja, u stečaju samo pojedini vjerovnici (banke) i to djelomično. Ako od razlučnog vjerovnika tražiš da se u sklopu ps nagodbe odrekne 40% potraživanja, trebalo bi ti bit jasno što to znači, ali ne daj se savo…[emo_smijeh]
[/quote]
Strateški partner

– To je isključivo pravo vjerovnika i ne mogu komentirati odluku. Žao nam je što je plan restruktuiranja odbijen, ali nećemo odsutati od Diokija, kazao je Ivan Čermak nakon objave odluke vjerovnika.

Ako čermak ne odustaje…..
S DUUDI može se isplatiti 30% vjerovnika i gubi se svaki smisao stečaja!
Pa neće valjda kompanije iz Dioki Grupe pokrenuti stečaj a imaju 320m kuna osiguranih potraživanja?

New Report

Close