DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo mogu ga staviti lipu iznad velikog naloga ali ne da lipu ispod njega haha, ovo je zaista afrika[emo_smijeh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Po 5.99 mozete kupit koliko hocete i nema potrebe dizat vise…a prodaja se reda kako koji nalog na 5.99 dodje ispod ne mozete jer je vrijeme uravnotezenja..Ne kuzim sta tu nije jasno.

svi smo mi Crobex

Mafija,kriminalci vladaju ovo burzom…a nište jedino nam presotaje da mi dionicari izvedemo par spinova na burzi i to je to…gore dolje!nismo bas tolike ovce[emo_zacudjen][emo_vrtimise]


I dioki se mora vlasnicki restrukturirat. Pevec radi ali stari pevec obradjuje zemlju da bi prezivio. Tako mora bit i sa RJ.
Pozdrav

Da, samo u stečajnom resktrukturiranju Diokia drugi će postati vlasnici novog Diokia ili kako će se već zvati, a dosadašnji dioničari ostat će praznih ruku kao i kod Peveca!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Po 5.99 mozete kupit koliko hocete i nema potrebe dizat vise…a prodaja se reda kako koji nalog na 5.99 dodje ispod ne mozete jer je vrijeme uravnotezenja..Ne kuzim sta tu nije jasno.

kako misliš što mi nije jasno? za vrijeme uravnoteženja imam pravo mijenjati prodajne naloge kako želim, ako želim po lipu prodati ima da mi prodajni nalog bude izložen.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



I dioki se mora vlasnicki restrukturirat. Pevec radi ali stari pevec obradjuje zemlju da bi prezivio. Tako mora bit i sa RJ.
Pozdrav

Da, samo u stečajnom resktrukturiranju Diokia drugi će postati vlasnici novog Diokia ili kako će se već zvati, a dosadašnji dioničari ostat će praznih ruku kao i kod Peveca!

[/quote]

Od 905m duga 320m kuna drži Dioki Grupa!
I u toj tvojojvarijanti kroz dug ulazi se u vlasništvo kako ti kažaš nekog novog Diokija!
I to je OSIGURANI dug na temelju ovršnih isprava i jamstava.

Tocno kolega apothekar.. hvala da napokon netko skuzi sta hocu rec. Dionicari gube sve..tvrtka nastavlje poslovat i radnici dobivat placu. Zato stecaj za dioki ne treba bit losa opcija. Ovi koji navlace drugo brinu se samo za sebe…j..se njima za drustvenu dobit.

Pozdrav

svi smo mi Crobex




I dioki se mora vlasnicki restrukturirat. Pevec radi ali stari pevec obradjuje zemlju da bi prezivio. Tako mora bit i sa RJ.
Pozdrav

Da, samo u stečajnom resktrukturiranju Diokia drugi će postati vlasnici novog Diokia ili kako će se već zvati, a dosadašnji dioničari ostat će praznih ruku kao i kod Peveca!

[/quote]

Od 905m duga 320m kuna drži Dioki Grupa!
I u toj tvojojvarijanti kroz dug ulazi se u vlasništvo kako ti kažaš nekog novog Diokija!
I to je OSIGURANI dug na temelju ovršnih isprava i jamstava.
[/quote]savo kralju ,,jos mlatis slamu [emo_palacg]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Rekoh ciljana cijena jucer 3-5 kn.
Isprika sto sam pogrijesio, ali zalosno je gledat da ovdje netko ulaze i kunu u kupnju. Ovdje je nazalost potrebno razmisljat dali se isplati ulaziti i po 10 lipa. Sretno svim ulagacima koji ulaze sada u dioki.

Ako vjerovnici bolje prolaze bez PSN-a onda se to odnosi i na potraživanja Dioki Grupe posebice jer se radi o osiguranoj tražbini!
Čermak nije odustao a Pejnović je poslao pismo namjere Upravi.
To su činjenice.

Ima neko pravilo kolega Kliring kod ovih slucajeva kad je velika kolicina na prodaju ali isto tako i na kupnju da ne mozete spustat ali i dizat vec ” samo po redu”..sad ne mogu nac ali sjecam se takvih slucajeva vec. Je idiotarija ali na zse nista cudno…brane cijenu da ne padne previse 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ala ludila sa 25000 kuna se moze uc u prvih 10.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close