DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jao jao… Mislim da dionica Dioki d.d. ne vrijedi ni kune jer ce firma vrlo vjerojatno prestati postojati.

Dionicari tesko da ce ista dobiti iz stecajne mase. Banke, ostali vjerovnici i nadajmo se radnici ce nesto i dobiti….

Game over ovdje…




Da mi je znati koji je tijek razmišljanja bio ovima koji su danas u 15:30 kupovali na 16,3 kn. Za 10 minuta ostvarili su -50%. Čestitam kupcima.

možda su zaboravili naloge, možda su u bolnici, možda su opušteno otišli na pecanje vjerujući u PSN, možda se pokušavaju žrtvovati za veće ideale, možda su……………………………………..itd, itd, au šumi sigurno nisu, jer je ovdje vjetrometina gadna
[/quote]

Koje naloge ,prošlo 2000 komada od otvaranja trgovanja-do početka PSN je prošlo 18,500 komada -90% po asku.
[/quote]ispratimo trgovanje narednih dana 3x.4x .

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@leont

A čuj nemojmo ići u krajnost, i magma je još uvijek na kuni a vrijedi trilijuntni dio diokia čak i ovakvog kakav je sada. U svakom slučaju čega sam se sve nagledao u zadnjih 7 godina na ovoj burzi sve je moguće.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ma koja država i koje zemljište? Naikada i nitko tu pustaru kupiti neće, niti će se više ikada tamo proizvoditi. Jadni samo oni koji su tamo morali ostati. Biti će to spomenik HR lopovima.


Moj prvi post 🙂
A što reći, bilo vas je zanimljivo čitati, pogotovo nekoliko nickova klase optimist… Daleko najzanimljivija tema na forumu.
Samo nemojte sad o odbijancima!!!! Treba priznati poraz i ići kući lizati rane, eventualno uplatiti euro loto ako vam je nešto ostalo pa sutra pričekati izvlačenje [emo_palacg]

…evo,najboljeg savjeta danas…[emo_smijesak][emo_namigusa]



Moj prvi post 🙂
A što reći, bilo vas je zanimljivo čitati, pogotovo nekoliko nickova klase optimist… Daleko najzanimljivija tema na forumu.
Samo nemojte sad o odbijancima!!!! Treba priznati poraz i ići kući lizati rane, eventualno uplatiti euro loto ako vam je nešto ostalo pa sutra pričekati izvlačenje [emo_palacg]

…evo,najboljeg savjeta danas…[emo_smijesak][emo_namigusa]
[/quote]

Igrati loto ili ostati na burzi, ista razlika.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


ovo ako mogu primjetiti prodaje filipović!!

ma dajte molim vas -povlačite čovjeka zadnjih 8 mjeseci po forumu.

Lacoste, daj molim te ostavi nas bar danas na miru.

vid'la žaba...

http://www.vecernji.hr/biznis/dioki-ide-stecaj-nisu-se-uspjeli-dogovoriti-restrukturiranju-clanak-625802

što se može napraviti na žalbenom roku? http://danas.net.hr/hrvatska/odluka-je-pala-dioki-ide-u-stecaj

Slušati “Savine” savjete .. NEPROCJENJIVO !!!! Čestitam ,bio je to inpresivan IGROKAZ sa izvjesnim krajem !

Ma nije još gotovo,sad će sava pokrenuti proizvodnju.Šala ali morao sam nakon svega.
Danas na predstečajnoj nagodbi je bio Gregorić sa odvjetnikom koji je rekao da je tužio da ne može nagodba ići odvojeno za dioki i dinu.
Šta ako dobije parnicu,opet sve ispočetka,ma katastrofa jedna!

pixma

New Report

Close