DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da mi je znati koji je tijek razmišljanja bio ovima koji su danas u 15:30 kupovali na 16,3 kn. Za 10 minuta ostvarili su -50%. Čestitam kupcima.

možda su zaboravili naloge, možda su u bolnici, možda su opušteno otišli na pecanje vjerujući u PSN, možda se pokušavaju žrtvovati za veće ideale, možda su……………………………………..itd, itd, au šumi sigurno nisu, jer je ovdje vjetrometina gadna


Da mi je znati koji je tijek razmišljanja bio ovima koji su danas u 15:30 kupovali na 16,3 kn. Za 10 minuta ostvarili su -50%. Čestitam kupcima.

Vjerojatno žele navući neke druge kupce koje misle da ako netko kupuje, da bi mogli i oni, da je prilika. Tko zna što se sve događa o čemu nemamo pojma. Mi smo samo mali igrači, na sreću, nismo danas završili na ražnju. Sućut nevinima.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Nisu oni namjerno kupovali. Ostali nalozi tako da stoje, ekipa zaboravila na njih a sada kad dobiju izvjesce tek ce onda znat kakvi su ulagaci. [emo_smijeh]

Moguće, ali tko zaboravlja naloge? Ako je i tako, njemu nije šteta.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Država će se domoći zemljišta puuuunnoo jeftinije od cijene o kojoj ti pričaš Savo. Zbog tog razloga je Dioki i žtvovan, nažalost.

Vaš link …[/url]

ovo ako mogu primjetiti prodaje filipović!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

7.99 zadnja i jos preko 23000 ostalo na prodaji po istoj cijeni….strasno

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Da mi je znati koji je tijek razmišljanja bio ovima koji su danas u 15:30 kupovali na 16,3 kn. Za 10 minuta ostvarili su -50%. Čestitam kupcima.

možda su zaboravili naloge, možda su u bolnici, možda su opušteno otišli na pecanje vjerujući u PSN, možda se pokušavaju žrtvovati za veće ideale, možda su……………………………………..itd, itd, au šumi sigurno nisu, jer je ovdje vjetrometina gadna
[/quote]

Koje naloge ,prošlo 2000 komada od otvaranja trgovanja-do početka PSN je prošlo 18,500 komada -90% po asku.

Ma koja sucut?
Dobro dosli u surovi kapitalizam.
Zbog cega ih treba zaliti?
Vec je vrijeme da se ocisti burza sa ulagacima od 700 kn, koji ovdje traze svoje mjesto pod suncem.
Sutra ce ih prodaja sprziti na 3 kn, pa ce im mozda bit jasnije neke stvari

Giacometti: Priča s Dinom se nastavlja, pripremila Olga MandiVaš link …[/url]ć

Evo ja ušao po 7,99 sa 100 kom, sutra vjerojatno u minusu 500 – 600 kn ali bar neće biti dosadno a i da mogu unucima nešto za reći. Tužno je šta učinismo od ekonomije zaista.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Moj prvi post 🙂
A što reći, bilo vas je zanimljivo čitati, pogotovo nekoliko nickova klase optimist… Daleko najzanimljivija tema na forumu.
Samo nemojte sad o odbijancima!!!! Treba priznati poraz i ići kući lizati rane, eventualno uplatiti euro loto ako vam je nešto ostalo pa sutra pričekati izvlačenje [emo_palacg]

New Report

Close