DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao što rekoh: u prvom koraku odmah na 16 kuna (promet od 2000 dionica) i odmah zatim na 11 kuna nova blokada. Nema tu prostora za iskrcaj. A nalozi na kupnji smiješni: 3355 na 1 lipu, 5000 na 10 lipa, 1700 na 1.01 kunu, 1000 na 1.02 kune … stvarnih naloga niti za 2000 dionica.

Mislim da se možemo jedino pomiriti da ovdje nešto možemo povratiti isključivo dugoročno, ako Dioki nakon stečaja opstane i nastavi neku proizvodnju (po planu predloženom u PSN-u za to postoje nekakve šanse).

Stvara se potpora na 1 kunu…strasno koliko je kolicine na prodaji…pa kome bi prodavali da je psn prosla..?

svi smo mi Crobex


Stvara se potpora na 1 kunu…strasno koliko je kolicine na prodaji…pa kome bi prodavali da je psn prosla..?

Pitanje je kamo će sad špekulatorski novac, pa, ono što je ostalo od njega?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


bas me zanimaju komentaari linica i vrdoljaka

najlogičnije je prebaciti krivicu na Čačića, on je obećao mjesec dana po dolasku na vlast pokrenuti proizvodnju i pobjegao u zatvor, a Linić i Vrdoljak da išta znaju radili bi nešto drugo


Stvara se potpora na 1 kunu…strasno koliko je kolicine na prodaji…pa kome bi prodavali da je psn prosla..?

Ovo brojke asociraju na uplašenu hrpu ljudi koja panično pokušava izaći iz malog prostora, na jedna vrata…

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Pa Samo zeljište za LNG TERMINAL je preko 200m kuna – pa to zatvara 40% duga.
Šta će to zemljište nestati ili se nešto drugo kuha van dosega javnosti?

Netko kupuje po 11 i odmah se cijena ruši na 8. Nitko nije toliko tup, mora da je pokušaj navlačenja, ne?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Igramo produžetke…(opet)
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Da mi je znati koji je tijek razmišljanja bio ovima koji su danas u 15:30 kupovali na 16,3 kn. Za 10 minuta ostvarili su -50%. Čestitam kupcima.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Nisu oni namjerno kupovali. Ostali nalozi tako da stoje, ekipa zaboravila na njih a sada kad dobiju izvjesce tek ce onda znat kakvi su ulagaci. [emo_smijeh]

Prvo je jedan naslagao svojih 30000kom po 16.30, pa na 11,41 i sada na 7,99. Jako przirno!

Kad završi ova blokada, imat ćemo jedan od najspektakularnijih padova u povijesti Zagrebačke burze, -75% u jednom danu. Mislim da ću otići kupiti čokoladu, onu najveću. : kiseli smijesak:

New Report

Close