DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trenutno situacija sa PSN diokija ne stoji dobro. nova informacija od hypa nije pozitivna. poznavajući kod nas da se sve riješava 5 do 12,vidjet ćemo.
u 1300h sam na zagrebačkom velesajmu.pozdrav

Tko je mezio ispod 24 svaka mu cast..[emo_smijeh][emo_smijesak]


trenutno situacija sa PSN diokija ne stoji dobro. nova informacija od hypa nije pozitivna.

Što ako i ovo ročište propadne, ima li po zakonu šansa za novo ili ide automatski stečaj?? [emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Zadnjih dana su u medijima cesti bili istupi i Linica i Vrdoljaka…cak je i Pejnovic imao neke izjave o privatizaciji…ali nigdje bas nigdje se nitko od njih nije “pohvalio” time kako je donesena odluka o kupnji zemljista. To je nesto sto upucuje da su odustali od tog…bar za sad..ili bar na ovaj nacin jer malo je vjerovat da nebi tako nesto rekli u svrhu samohvale i reklame kako oni daju sve da se proizvodnja nastavi pa evo i kupuju zemljiste..itd..itd. Takodjer nigdje na vladi nema ni spomena o odobrenju duudi-u da se tako nesto poduzme.Zato mislim da ovo “kasnjenje” u stizanju ponude nema veze u “sporosti poste” ili slicnih razloga i da ce stic u 5 do 12. Nazalost.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Mozda se ceka signal sa danasnje sjednice Vlade, po obicaju u zadnji tren….



trenutno situacija sa PSN diokija ne stoji dobro. nova informacija od hypa nije pozitivna.

Što ako i ovo ročište propadne, ima li po zakonu šansa za novo ili ide automatski stečaj?? [emo_vrtimise]
[/quote]

automatski stečaj. “ali” ako ne izmisle neku odgodu koja je u granicama zakona?!

“Dioki danas ide u stečaj?”

Dioki ide u stečaj, cijena dionice potonula više od 42 posto, šef Dina Petrokemije u šoku

[emo_ooooo][emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


"Dioki danas ide u stečaj?"

Dioki ide u stečaj, cijena dionice potonula više od 42 posto, šef Dina Petrokemije u šoku

[emo_ooooo][emo_vrtimise]

Drugi sitiču da bi plan ipak mogao proći, a kao jedan od argumenarta navode i nedavnu najavu ravnatelja Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom Mladena Pejnovića da je država spremna otkupiti zemljište za gradnju LNG terminala na otoku Krku, od čega bi se isplatilo 23,5 milijuna eura Hypo banci kao založnom vjerovniku, te šest milijuna eura za plaće radnicima, što je jedan od osnovnih uvjeta za provođenje restrukturiranja tvrtke”, piše list

Mislim da je jedina nada nova odgoda. Ovo s otkupom zemljišta je totalna katastrofa, pisma namjere se ne šalju u minut do 12,bilo je vremena. Ako je to zbog sporosti administracije, to je za momentalni otkaz svih, ali bojim se da nije


do sad je pred psn cijena uvijek rasla pa padala.. nadam se da će ovaj put bit obrnuto! i da je ovaj scenarij napravljen da se neko još može nakrcati.
netko je komentiro da će bit blokirano trgovanje danas.. eto kako su blokiral !!

[/qu[emo_smijesak][emo_palacg]ote]

Al ste se raspisali-što ako vam do 13 sati bude počišćen ask do 28-29 kn

“netko” brani na 23kn ?!

New Report

Close