DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Radi Rijeka spominje 3 solucije za DIOKI sutra. Šlušajte u 13 sati.

I, što je bilo? Da li je itko slušao emisiju?



Radi Rijeka spominje 3 solucije za DIOKI sutra. Šlušajte u 13 sati.

I, što je bilo? Da li je itko slušao emisiju?
[/quote]

Sačekajmo izjavu strateškog partnera-izgleda da se čeka 16 sati.

Na radiju kažu da još nema garancije da sutra psn prolazi.

vid'la žaba...

I te kako je bilo i ite kako je bitno. Reakciju vidite na kretanju cijene.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

slušao u 15 sati Radio Rijeku.Poanta-ništa nije izvjesno do posljednjeg trenutka.pregovori za sada nisu uspjeli ali to ne znači da neće uspjeti.Hypo još uvijek čeka garanciju od Države za otkup zemljišta.Janiška kaže da je moguć i stečaj a onda opet,možda sve ne bi bilo gotovo jer bi se u iduća dva mjeseca moglo pojaviti i više investitora.

i još kažu …i u stečaju se može pokrenut proizvodnja….

vid'la žaba...

Negativna blokada!
Kakva bježanija, šta se ovo događa!??! [emo_ooooo]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Gruba nije ni meni drago da je tako ali po izjavi g. Janiske danoj na radio rijeci nakon sastanka sa Cermakom nije bas siguran u uspjeh psn sutra…Budite realni ..kako u navlacenju pozitivnih vijesti tako i ovih negativnih.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Valjda neće sutra doći loše vijesti pa da potonemo ispod 20 kn??? [emo_ljut]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Gruba nije ni meni drago da je tako ali po izjavi g. Janiske danoj na radio rijeci nakon sastanka sa Cermakom nije bas siguran u uspjeh psn sutra…Budite realni ..kako u navlacenju pozitivnih vijesti tako i ovih negativnih.

Pozdrav


Kakve veze imaju J. i č. s PSN-om? Ona ovisi o najvećim vjerovnicima, a presudna je kupnja zemljišta od strane RH

Pismo o namjeri države da otkupi to zemljište navodno je krenulo i valjda u banku stići prije ročišta u četvrtak.
Vaš link …

Ne ovisi cijena dionice o Marijačeku nego o prolazu Psn.

New Report

Close