DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@gruba
Nama razloga da ne prođe u četvrtak i HYPO glasa pa pozitivno riješenje PSN, a u srijedu je najavljena izjava od strateškog partnera-Čermaka.

Siemens se namiruje za Dinin dug i prodaje upravnu zgradu na Žitnjaku:
Općinski sud ZAGREB, Broj predmeta Ovr-3713/11, Katastarska općina RESNIK, ZK uložak 5004, Katastarska čestica 235/1, Vrsta predmeta Industrijska nekretnina, Površina 16.074 m2, Vrijednost 58.552.782,60 kn , Adresa Čulinečka cesta, U naravi predstavlja tvornička postrojenja Ročište za predmet Datum dražbe 17.10.2013 09:40 Adresa dražbe Općinski građanski sud u Zagrebu, Ul. grada Vukovara 84, soba 308/III Uvjet prodaje Nekretnina se ne može prodati ispod 2/3 utvrđene vrijednosti Razgledavanje Nekretnine se mogu razgledati dan prije ročišta u 12,00 sati uz sudskog ovršitelja. Jamčevina U javnoj dražbi mogu sudjelovati samo osobe koje su uplatile osiguranje u iznosu od 10% od utrvđene vrijednosti nekretnine na ž.r. ovoga suda br. HR1723900011300003265, model HR05 kod HPB-a, pozivom na broj 116-3713-11.Datum odluke o prodaji 06.08.2013


Eto jedne plaće na računu večeras, nije neka cifra ali veseli nas bivše… tko ne vjeruje neka provjeri.


Čestitke kolege, kod nas na Krku još uvjek NIŠTA !

@TTT123

Netočno je da Siemens prodaje upravnu zgradu – tu je ovrhu provela RBA!
Siemens je na postrojenjima vjerojatno etilen i polietilen!

malo zbilje ne škodi iako grdo zvuči.samo ne znam kako misle uskladiti prodaju na dražbi i rastavljanje za prodaju sirovine.a možda će general uložiti pare i platiti dug siemensu jer se ovi nedaju veslati..haha..u gruntovnici se vidi ta situacija a na geoportalu ne mogu naći tu česticu da vidim točno koji je to dio.
sad već postaje ozbiljno problematično jer se pitam ako prodaju kaj će uopće ostati od diokija na terenu

He,he[emo_smijeh]http://www.vecernji.hr/vijesti/milanovic-vladinim-avionom-sletio-krk-zbog-privatnog-posjeta-clanak-624008[emo_novac]

Sava, hoćeš da ti kažem tko je glavni na vagi, tko važe i nadzire sav metalni ‘otpad’ koji izlazi iz Dioki-ja, pa tako i onaj s postrojenja etilen… osobno tvoj ljubimac i suradnik po a*usu EKN kovinotokar Pavelić!

Tvoja je stvar hoćeš li u to vjerovati, no postrojenje etilen rezucka se i nestaje malo po malo!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


malo zbilje ne škodi iako grdo zvuči.samo ne znam kako misle uskladiti prodaju na dražbi i rastavljanje za prodaju sirovine.a možda će general uložiti pare i platiti dug siemensu jer se ovi nedaju veslati..haha..u gruntovnici se vidi ta situacija a na geoportalu ne mogu naći tu česticu da vidim točno koji je to dio.
sad već postaje ozbiljno problematično jer se pitam ako prodaju kaj će uopće ostati od diokija na terenu

Otvori predstečajnu Diokija na Fini i otvori predmet UP – I/110/07/12-01/679 04-06-13-679-27 Ostalo 14.03.2013 12:44 – tu je imovina pa kad odbiješ ovo za Siemens ostaje još 690.000m2!!!!!

Kako nešto naći na karti . ja ne koristim geoportal!
Koristim službenu stranicu grada Zagreba i njihov katastar za indentifikaciju čestice u zemljišim knjigama!!!!!
Vaš link …
U gruntovnici otvori općinu Resnik – uložak 24174!!
Vaš link …
Tada ideš na katastar i vidiš o kojoj se čestici radi na karti!
Vaš link …[/url]

Sve okolo Diokija je Diokijevo pa nitko NE MOŽE unutra tj na lokaciju!!!!!
Pa čak imamo i parcelu na Slavonskoj!!!

da to sve štima sa stvarnim stanjem vidjelo bi se na geoportalu kao što ja vidim svih svojih dvadesetak čestica u dvije županije
da je sve okolo diokijevo nije jer se već toga dosta prodalo od starog tvorničkog kruga ,prvi primjer je cesta koja siječe krug do smrdljivog kanala u cijelosti,pa kolosijek,dio za janaf….
ako uzmu upravnu hoće li preostala ekipa u staru zgradu ili pušionu na eps-u
i katastar ne prikazuje nikakvo vlasništvo,ima tu zavrzlama koje dugo neće nitko riješiti.psn može samo djelomično pomoći

ZMAJKI

strpi se još samo malo.[emo_smijesak]

Ovaj sa 7250 dionica po 28 kuna blokirao trgovanje. Bilo bi zanimljivo čuti taktičko pojašnjenje dotičnoga. Vjerojatno zna nešto što mi ne znamo, nadajmo se samo da je to tajno znanje dobra, a ne loša vijest. [emo_smijesak]

A govorili su da ce ovoga na 28 rastrgat cim otvori burza kad ono vidi cuda.Niko ni da pomirise hahaha.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close