DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mi bi bili najsretniji da Čermak vodi biznis live-streamom, ali to naravno nije moguće, pogotovo u njegovom slučaju. Niti jedan njegov potez, a bilo ih je puno (pumpe, banka…)nije iscurio u javnost do konačnog dogovora, morat ćemo bit strpljivi.

vid'la žaba...

Eto jedne plaće na računu večeras, nije neka cifra ali veseli nas bivše… tko ne vjeruje neka provjeri.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]



@gruba

ovdje je danas bila gotova stvar,tko je kupio ,kupio, u srijedu je izjava ,a u četvrtak ročište.


@nina
kako je prošla PSN , danas???
ima što objavljeno na FINA.


Po koji puta već,”dečko s mrtvačkom glavom”?
Nego kako ide proizvodnja od 1.09?
Vidim famozni LNG Terminal” se gradi”?
Da li itko više “nasjeda” na vaše beskrajno spamanje?
Pozdrav

Kad i ako krene proizvodnja cijena dionice će biti daleko viša, a ne kao sada 28 kn. Hebi ga, tko vjeruje u nju neka je kupi. Burza je u konačnici ipak samo kladionica. Osobno sam uložio neki manji iznos, nikad se ne zna.




@gruba

ovdje je danas bila gotova stvar,tko je kupio ,kupio, u srijedu je izjava ,a u četvrtak ročište.


@nina
kako je prošla PSN , danas???
ima što objavljeno na FINA.


Po koji puta već,"dečko s mrtvačkom glavom"?
Nego kako ide proizvodnja od 1.09?
Vidim famozni LNG Terminal" se gradi"?
Da li itko više "nasjeda" na vaše beskrajno spamanje?
Pozdrav
[/quote]

Ovdje sve u redu -stvari posložene .
A vi i dalje spamate ,gdje ste sada u bihaću ili bosanskom brodu.
Znam da je vremenska zona zeznuta stvar.


Eto jedne plaće na računu večeras, nije neka cifra ali veseli nas bivše… tko ne vjeruje neka provjeri.

Tko uplati plaću???

04.10.2013 > T: 01.10.13 Pros. cijena: 27,07
RB Dioničar Broj %
1. DIOKI HOLDING AG 3.068.525 75,91%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./FILIPOVIĆ MARIJAN 130.705 3,23%
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 28.809 0,71%
4. PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA 23.760 0,59%
5. JANTOLEK DAMIR 22.174 0,55%
6. POŠTEK GORANA 19.922 0,49%
7. MARJANOVIĆ DARIO 18.217 0,45% +374
8. ŠMUK ZDRAVKA 17.001 0,42%
9. KNEŽEVIĆ JOZO 12.563 0,31%
10. PIETRI ROK 12.310 0,30%

Dioki d.d.
Pretpostavljam da je to predujam Sirovine Bjelovar za rušenje pogona etilena… žitnjak bye, bye!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

@insider

To je postrojenje pod ovrhom i može ga demontirati ISKLJUČIVO Siemens?[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[emo_zacudjen]Čudi me da to ne znaš?

@Insider007
Dioki d.d.
Pretpostavljam da je to predujam Sirovine Bjelovar za rušenje pogona etilena… žitnjak bye, bye!
——————————————————–
što ako je država uplatila ,za isplate zaostalih plaća .

To je avans od rušenja Etilena! Pa nek’ ga Savo pokreče i dalje svaki dan!

zaprudjanec

http://www.vecernji.hr/biznis/predstecajna-nagodba-sisciji-drzava-otpisala-69-posto-duga-clanak-622899
________________________________________________________________________________

ako je u sisciji prošla PSN, nema niti malo sumnje da neće proći PSN diokija.

New Report

Close