DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što da demantira -kad je stvar dogovorena -30 milijuna eura je ukupno ,otkup zemljišta kreće, plaće stižu i sastanak je u toku sa strateškim partnerom koji ulaže 27 milijuna eura.

Kako znaš da je dogovorena cijena 30 milijuna eura? Molim izvor informacija ili prestanak manipuliranja.


Cermak danas nije bio u zg i do susreta sa Janiskom nije doslo. Po info sa radio rijeke Cermak ce se o svojim planovima vezanim u Dinu ocitovat u srijedu..dan prije psn za Dioki. Ocito je da izbjegava sastanak sa janiskom i ceka na potez duudi-a odnosno potvrdu da je garantno pismo potpisano i predano.
Eto..mozemo na vikend.

Pozdrav

Možda .

ja bi ipak rekao da je sastanak bio

kozelj

jeli ovo tvoj nalog na asku?krenuo si u rasprodaju.nemaš srpljenja.


Cermak danas nije bio u zg i do susreta sa Janiskom nije doslo. Po info sa radio rijeke Cermak ce se o svojim planovima vezanim u Dinu ocitovat u srijedu..dan prije psn za Dioki. Ocito je da izbjegava sastanak sa janiskom i ceka na potez duudi-a odnosno potvrdu da je garantno pismo potpisano i predano.
Eto..mozemo na vikend.

Pozdrav

Zar stvarno misliš da bi članak u današnjem novomlistu bio objavljen da to garantno pismo nije jučer predano.

AKo ovaj sa 6xxx komada izgubi strpljenje i lupi po bidu, zatući će cijenu na 17 kn [emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


AKo ovaj sa 6xxx komada izgubi strpljenje i lupi po bidu, zatući će cijenu na 17 kn [emo_vrtimise]

Nemoj zezat , neka zatuče , bit će kupnje, vrijeme mu je za bježanje sa aska.


AKo ovaj sa 6xxx komada izgubi strpljenje i lupi po bidu, zatući će cijenu na 17 kn [emo_vrtimise]

Samo da ne istovari baš sve odjednom , jer onda ovaj sa H 8049 na
10,00 kn neće stić’ pomaknut zarez za jednu decimalu lijevo .


AKo ovaj sa 6xxx komada izgubi strpljenje i lupi po bidu, zatući će cijenu na 17 kn [emo_vrtimise]

Blago nama!

Cijena zemljišta vrijednost kompanije i slične sitnice ne ovise o tome što će netko učiniti na ZSE.

Ja ću čekati prvi LNG tanker da vidim kako će luka Sepen poslovati![emo_smijeh]



AKo ovaj sa 6xxx komada izgubi strpljenje i lupi po bidu, zatući će cijenu na 17 kn [emo_vrtimise]

Blago nama!

Cijena zemljišta vrijednost kompanije i slične sitnice ne ovise o tome što će netko učiniti na ZSE.

Ja ću čekati prvi LNG tanker da vidim kako će luka Sepen poslovati![emo_smijeh]
[/quote]

Kada im se objavi izjava strateškog partnera u srijedu u jutro ,neće ništa ni stići napraviti

ovaj sa 6xxx kom je vlasnik svojih dioinica. i on će ih prodat kad poželi.da li je to pravi trenutak?!ako je ušao debelo ispod 20 kuna,sa 100% zarade se zadovoljio. prodavali su i sa većim nalozima(par tisuća komada) na asku od 10-tak kuna pa do današnjih razina, pa sami vidjevši trenutnu situaciju su se prevarili.svi smo mi u dilemi kad prodat neku dionicu, najlakše je kupit.
do ročišta ostaje par dana, a trenutna situcija sa PSN diokijem po natpisima u medijima je više nego zadovoljavajuća. pravno će se rješit otkup zemljišta između DUUDI i HYPO. ponuda otkupa je poslana. i to je ključ uspjeha PSN diokija. samo je na nama da se još malo strpimo, već kad smo čekali do sada.

@gruba
ovdje je danas bila gotova stvar,tko je kupio ,kupio, u srijedu je izjava ,a u četvrtak ročište.


@nina
kako je prošla PSN , danas???
ima što objavljeno na FINA.

Dragi Okijevci! Dođite u što većem broju na PSN 10.10.u 13 h, na ZV.

New Report

Close