DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eh, da je znati koja je cijena ponuđena za zemljište, to bi puno toga razjasnilo….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Eh, da je znati koja je cijena ponuđena za zemljište, to bi puno toga razjasnilo….

da… no najvažnije je da to ide. Nadajmo se da je cijena OK. A saznat ćemo ubrzo 🙂


Eh, da je znati koja je cijena ponuđena za zemljište, to bi puno toga razjasnilo….

Takva da su svi zadovoljni.[emo_cool]


Troškovi su tu dakle MINIMALNI tj za pokretanje je potrebno PUUUUUNO manje od 27 milijuna eura.
I stoga je interesanrno da uz takve poslovo Dina ima EBIT cca 120m kuna!!!!!
Bez rizika.
No ostaje otvoreno koji je business plan Čermaka s 27 milijuna eura?

dobro jbt jel se ti samo praviš blesav ili šta? Dioki/Dina će prema PSN raditi doradu za crodux. Diokiu i dini ne trebaju 27 milja eura. Onom koji će im osigurati sirovinu, njemu treba 27 milja eura. To je prema PSN Crodux aka Čermak.

Šta točno ti tu nije jasno??????????
[/quote]

Ma stani —–tko se pravi blesav u oboj državi?????
Hoćeš li mi rastumačiti i potvrditi da se dvije godine ne radi iz razloga što se nije mogao naći strateški partner i da su se stoga dogodila sva ova sranja?????
Pa to može odraditi i osrednji tehničar za 2 sata posla uz pićence s ekipom s VCM-a I LDPE!!!!!
Uostalom u odluci Vlade o otkupu zemljišta spominju se troškovi pokretanja proizvodnje!
JESMO LI MI STVARNO TOTALNI LUĐACI?

@opotunist

Vlada je odredila cijenu na minimalno 28,5 milijuna eura od čega se konzumiralo 5 milijuna koje su otišle za plaće!



Eh, da je znati koja je cijena ponuđena za zemljište, to bi puno toga razjasnilo….

Takva da su svi zadovoljni.[emo_cool]
[/quote]
Mislim da će ovdje “mali dioničari izvisiti”.
Ako i bude dokapitalizacije,ona će biti po mizernoj cijeni,po meni!
Štitit će se kapital,a ne mali dioničari.
Pozdrav

Svađate se bez veze. U planu PSN za DINU otvorene su obje opcije i dorada i kupovina sirovine. Bitnije iz plana je “smanjenje troškova koji se odnose na korištenje UNP u odnosu na prirodni plin iznosi 16 mil. Kn godišnje. Drugo na kojim poslovima General planira zaposliti još 500 ljudi?



Eh, da je znati koja je cijena ponuđena za zemljište, to bi puno toga razjasnilo….

Takva da su svi zadovoljni.[emo_cool]
[/quote]

29,5 minimalno!
O D L U K A
o davanju državnog jamstva u korist Zagrebačke banke d.d.,
za avansno plaćanje investitora ÇALIŞKAN İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ AŞ,
İNCİLİPINAR MAH.NAİL BİLEN CAD.UĞUR PLAZA, KAT.17 27090 GAZİANTEP,
Turska, za isplatu plaća radnicima DIOKI d.d. i DINA – Petrokemija d.d.
Vaš link …

@opotunist

Vlada je odredila cijenu na minimalno 28,5 milijuna eura od čega se konzumiralo 5 milijuna koje su otišle za plaće!

Jesi se ti upravo vratio iz budućnosti? Kad je isplaćeno 5 milijuna eura za plaće iz tog zemljišta?

Sava ja ne znam šta se s tobom danas događa, al čak i za tvoj neki standard, danas si stvarno čudan…


29,5 minimalno!

Hm, ovdje se baratalo ciframa od 40 mil. EUR!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Čemu nagađanje ,već je bilo riječi o ukupnom iznosu,sačekajmo sutra izjave uprave i strateškog partnera poslije sastanka koji je najavljen.

ispratimo (ne) trgovanje !!!

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial




Eh, da je znati koja je cijena ponuđena za zemljište, to bi puno toga razjasnilo….

Takva da su svi zadovoljni.[emo_cool]
[/quote]

29,5 minimalno!
O D L U K A
o davanju državnog jamstva u korist Zagrebačke banke d.d.,
za avansno plaćanje investitora ÇALIŞKAN İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ AŞ,
İNCİLİPINAR MAH.NAİL BİLEN CAD.UĞUR PLAZA, KAT.17 27090 GAZİANTEP,
Turska, za isplatu plaća radnicima DIOKI d.d. i DINA – Petrokemija d.d.
Vaš link …
[/quote]
________________________________________________________________________________
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.vlada.hr%2Fhr%2Fcontent%2Fdownload%2F221030%2F3246228%2Ffile%2F44.-8.pdf&ei=It9LUtSoKI_asgbx0oHgCQ&usg=AFQjCNHlcjOGf6Ky2aWXaFcZKZj0Ex6-WQ&sig2=PLoO0HU23Ra_1Av5VjTbmQ&bvm=bv.53371865%2Cd.Yms&cad=rja

moram se složit sa kolegom savom. minimalno 29,5 mi, eura.

New Report

Close