DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

predstečajna Dine prošla.objavljeno u 13 sati na vijestima Radio Rijeke.


predstečajna Dine prošla.objavljeno u 13 sati na vijestima Radio Rijeke.

Potvrđujem.Bilo sad na Radio Rijeci


predstečajna Dine prošla.objavljeno u 13 sati na vijestima Radio Rijeke.

Da,nadam se da će konačno i na ostalim portalima postaviti pozitivnu vjest vezano za DINA-DIOKI….


predstečajna Dine prošla.objavljeno u 13 sati na vijestima Radio Rijeke.

PSN Dine je davno prihvaćena a ako je nešto objavljeno danas onda je to da je PSN Dine sklopljena na Trgovačkom sudu!
To je PRVA velika PSN sklopljena na trgovačkom sudu, dosada uglavnom manje PSN su se sklopile.

Dakle to je ono što ja nazivam NEOGRANIČENO POSLOVANJE!
Bez tutorstva – nadajmo se da će se aktivnosti na pokretanju proizvodnje momentalno poduzeti!



predstečajna Dine prošla.objavljeno u 13 sati na vijestima Radio Rijeke.

PSN Dine je davno prihvaćena a ako je nešto objavljeno danas onda je to da je PSN Dine sklopljena na Trgovačkom sudu!
To je PRVA velika PSN sklopljena na trgovačkom sudu, dosada uglavnom manje PSN su se sklopile.

Dakle to je ono što ja nazivam NEOGRANIČENO POSLOVANJE!
Bez tutorstva – nadajmo se da će se aktivnosti na pokretanju proizvodnje momentalno poduzeti!
[/quote]

Nemaju razloga za bilo kakvo čekanje, vlasnički odnos u postotcima je jasan???

U kojem postotku je DIOKI????

lacoste,
možda je ovo odgovor

hina.hr 18.09.2013 17:32 NEWS-H993587
Dogovor ima veliku podršku Crodux plina Ivana Čermaka koji će, prođe li plan, postati većinski vlasnik i Diokija i Dine. Čermak bi u Diokiju tako držao između 55 i 60 posto dionica, a još veći paket između 60 i 70 posto stekao bi u Dini.


lacoste,
možda je ovo odgovor

hina.hr 18.09.2013 17:32 NEWS-H993587
Dogovor ima veliku podršku Crodux plina Ivana Čermaka koji će, prođe li plan, postati većinski vlasnik i Diokija i Dine. Čermak bi u Diokiju tako držao između 55 i 60 posto dionica, a još veći paket između 60 i 70 posto stekao bi u Dini.


Pa valjda Čermak neće svoj udio pokloniti vama.
Ako bi u DINI stekao 70% tada bi ostalim vlasnicima ostalo 30%.Koliko bi postotak imao DIOKI?
Jasno je da ništa nije jasno što se tiće Dikija!!!!!!

Pa valjda Čermak neće svoj udio pokloniti vama.
Ako bi u DINI stekao 70% tada bi ostalim vlasnicima ostalo 30%.Koliko bi postotak imao DIOKI?
Jasno je da ništa nije jasno što se tiće Dikija!!!!!!

Čermak ne stječe direktno udjel u Dini već putem Diokia.

Kako su vec neke kolege i javile evo i pisane obavjesti…

“Postignuta predstečajna nagodba za DinuDina petrokemija Omišalj barem je zasad spašena od stečaja. Na Trgovačkom sudu u Rijeci pred sutkinjom Verom Jelenović danas su vjerovnici potpisali predstečajnu nagodbu, koja će nakon objave na internetskim stranicama Fine imati snagu ovršne isprave.

Na ročištu su bili predstavnici 23 najveća vjerovnika čije ukupne tražbine iznose milijardu i 400 milijuna kuna. Još 500 milijuna kuna potražuje 350 vjerovnika koji nisu pozvani na ročište, jer su njihove pojedinačne tražbine manje od 50 tisuća kuna. Sutkinja Jelenović nije imala primjedbi na tekst nagodbe.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=221991&cHash=1

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ispratimo trgovaje !

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

očekivala sam danas veći promet [emo_zacudjen]

Po info g. Dolezila izrecenim na vijestima radio rijeka u 15:00 …nagodbeno vijece za Dioki ocekuje se 10.10.
Zasto kolegice matovilka..?…svi znamo da nema nista od Dine ako ne prodje Dioki…samo ovi drugi to nece da priznaju..javno.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close