DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sa tobom nešto nije u redu…ili se ne razumješ u datume???

LOL samnom nešto nije u redu… jedino što pišeš na ovom forumu je – nina šta piše na fini dioki-dina i ispratimo trgovanje. Svaki božji dan X puta, a samo s ciljem da umjetno održavaš ovu temu na vrhu. I onda samnom nešto nije u redu??

Ja ne znam kako ti tvoji postovi prolaze moderaturu…

u emisiji Hrvatska uživo sindikalni povjernik je izjavio ako dioki ode u stečaj vjerovnici se neće ni približno namiriti u svojim potraživanja.i vjerovnicima je prihvatljivija varijanta da dioki ne ide u stečaj i uvjereni su da im je ovo zadnja šansa da dođu do svojih potraživanja.hypo će se namiriti iz prodaje zemljišta,koju će otkupit država,a hep i hypo ulaze u vlasničke strukturu.za koji dan će biti obavjest za ročište diokija rekao je u svojoj izjavi.
prvo što nam slijedi da u ponedjeljak prođe PSN dine na trgovačkom sudu.

hebeš sindikalne povjerenike. Oni su nerelevantni i ono što oni pričaju je totalno nevažno. Tko njih išta pita i o čemu oni odlučuju? Nisam gledao emisiju, jel pričao netko ozbiljniji ili samo sindikalni povjerenici?

Imate na htv.hr pod emisije na zahtjev pa pogeldajte…od 11 minute na dalje…
Ocekujemo…trebalo bi…itd..itd..

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=370&cHash=a7431c4d83

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Imate na htv.hr pod emisije na zahtjev pa pogeldajte…od 11 minute na dalje…
Ocekujemo…trebalo bi…itd..itd..

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=370&cHash=a7431c4d83

Pozdrav

tnx. Ugl ništa novo, čekamo rasplet.


Imate na htv.hr pod emisije na zahtjev pa pogeldajte…od 11 minute na dalje…
Ocekujemo…trebalo bi…itd..itd..

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=370&cHash=a7431c4d83

Pozdrav

——————————————————————————–

o čemu ti ???
mi o diokiju,a ti o ministru financija?!

preslika govora političara,trebalo bi…..očekujemo,nadamo se i tako već dvije godine…već prije sam pisao da nadi nema mjesta u politici i ekonomiji..pitam se dokad ta ekipa uz ovu trakavicu može izdržati praviti se da rješavaju problem


Ima na FINA friško nacrt PSN za PIROS. Datum 26.9. HYPO i HBOR se ne odriču prava na odvojeno namirenje.

A šta su čekali 2 godine postavlja se pitanje?
Na isti način riješiti na Kijcu i imamo……
Što kroz nagodbe i neoperativnu imovinu – nestade dug!
Sada se otvara mogućnost da se nakon brisanja založnih prava na Žitnjaku i parcelaciju riješi i zadnje otvoreno pitanje.

U ponedjeljak nakon sklapanja PSN-a za Dinu liepo bi bilo čuti Upravu ili strateškog investitora!



Ima na FINA friško nacrt PSN za PIROS. Datum 26.9. HYPO i HBOR se ne odriču prava na odvojeno namirenje.

A šta su čekali 2 godine postavlja se pitanje?
Na isti način riješiti na Kijcu i imamo……
Što kroz nagodbe i neoperativnu imovinu – nestade dug!
Sada se otvara mogućnost da se nakon brisanja založnih prava na Žitnjaku i parcelaciju riješi i zadnje otvoreno pitanje.

U ponedjeljak nakon sklapanja PSN-a za Dinu liepo bi bilo čuti Upravu ili strateškog investitora!
[/quote]

Tako će i biti,u ponedjeljak .
I uprava i strateški partner.



Imate na htv.hr pod emisije na zahtjev pa pogeldajte…od 11 minute na dalje…
Ocekujemo…trebalo bi…itd..itd..

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=370&cHash=a7431c4d83

Pozdrav

——————————————————————————–

o čemu ti ???
mi o diokiju,a ti o ministru financija?!
[/quote]

Link je na htv.hr..emisije na zahtjev…pod H je hrvatska danas i od 11 minute na dalje je prilog o dioki-u…ako vec nije bilo jasno o cemu se govori.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Ima na FINA friško nacrt PSN za PIROS. Datum 26.9. HYPO i HBOR se ne odriču prava na odvojeno namirenje.

A šta su čekali 2 godine postavlja se pitanje?
Na isti način riješiti na Kijcu i imamo……
Što kroz nagodbe i neoperativnu imovinu – nestade dug!
Sada se otvara mogućnost da se nakon brisanja založnih prava na Žitnjaku i parcelaciju riješi i zadnje otvoreno pitanje.

U ponedjeljak nakon sklapanja PSN-a za Dinu liepo bi bilo čuti Upravu ili strateškog investitora!
[/quote]

Da dometnem…I ovo se MORA riješiti!
Etan može samo u Dioki.
49.300 tona godišnje!
TEHNIČKO – TEHNOLOŠKO RJEŠENJE postojećeg postrojenja INA d.d.,
Objekti frakcionacije Ivanić Grad
Vaš link …


Da dometnem…I ovo se MORA riješiti!
Etan može samo u Dioki.
49.300 tona godišnje!
TEHNIČKO – TEHNOLOŠKO RJEŠENJE postojećeg postrojenja INA d.d.,
Objekti frakcionacije Ivanić Grad
Vaš link …

Šta će diokiu etan? Šta bi tebao s njim?

New Report

Close