DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gruba psn je dokument koji potvrdjuje sud i nije neki placarski dogovor…u njemu mora jasno pisat kolikio novaca tko daje i KAD…ako toga nema…nema ugovora. Badeve vam vjera i uvjeravanje sebe i drugih.

Pozdrav

Hoće li sud sklapanjem PSN-a za Dinu u ponedjeljak potvrditi obvezu države da preuzme zemljište za LNG terminal?[emo_smijeh]
Naravno da HOĆE obzirom da to liepo piše u PSN-u za Dinu!!!!

Kada se u ponedjeljak potpiše PSN za Dinu petrokemiju, uz preuzimanje zemljišta za LNG terminal i uz obrtna sredstva od strane strateškog partnera u iznosu od 27 milijuna eura te uz potvrđeni dogovor glavnih vjerovnika i Diokija da će se naplatiti iz neoperativne imovine na Krku i Zagrebu meni se čini da bi se moggla obustaviti PSN za Dioki jer evo ja ne vidim razloga da se više vodi!
Dioki jednostavno postaje likvidan i solventan![emo_smijeh]

Čermak je, kako stoji u prijedlogu predstečajne nagodbe, obećao taj novac uložiti u pokretanje proizvodnje u novom postrojenju Dina petrokemije na Krku i zagrebačkom postrojenju DIOKI-ja. No kako je DIOKI-ju plin etan potreban kao sirovina, Čermak bi puštanjem Gazpromnjefta u Hrvatsku dugoročno mogao zadužiti Gazprom i, poput kutinske Petrokemije, omogućiti si povlaštenu nabavu sirovine za DIOKI.
Vaš link …

U psn za Dinu lijepo pise…pod “unovcenje imovine radi namirenja trazbina..”..Vlada tj..ministarstvo fin. i gospodarstva su zaduzena da pristupe pripremi transakcije kupoprodaje drustva cuf d.d. HEP-u te tako osigurati namirenje duga Dioki grupe prema Hypu….”

Imamo li igdje neki drugi zakljucak…recenicu…javno objavljeni dogovor osim ovog ? Za sada ..nemamo. Dali je ovaj dosadasnji propao…za sada poznato ..je.
Kolega Sava bilo bi mi predrago da sve to prodje ali bez nekoga tko ce PLATIT 30ak mil eura za zemljiste nista od svega toga.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Čermak ne planira pokrenuti postrojenje Etilen (ako se dobro sjećam plana kojega sam pročitao prije par mjeseci).

@yeosol

On možda i ne planira, možemo samo nagađati što se ovdje događa.


Odmah na pocetku trgovanja prodaju sami sebi.te unose nemir.i cekaju da se ask spusti,pa ce na kraju trgovanja udarit po njemu.pozz

“Teorija urote” na djelu!!!
Nema prikladnog obrazloženja,pa o “urotama”,hahaha
Slabo vam to pomaže
Pozdrav

kolega,potpuno točno…sve ostalo je igranje vrača pogađača,istovar love za zemljište je bit


U psn za Dinu lijepo pise…pod "unovcenje imovine radi namirenja trazbina.."..Vlada tj..ministarstvo fin. i gospodarstva su zaduzena da pristupe pripremi transakcije kupoprodaje drustva cuf d.d. HEP-u te tako osigurati namirenje duga Dioki grupe prema Hypu…."

Imamo li igdje neki drugi zakljucak…recenicu…javno objavljeni dogovor osim ovog ? Za sada ..nemamo. Dali je ovaj dosadasnji propao…za sada poznato ..je.
Kolega Sava bilo bi mi predrago da sve to prodje ali bez nekoga tko ce PLATIT 30ak mil eura za zemljiste nista od svega toga.

Pozdrav

Lucijane zar je tako teško reći…..Sava u pravu si!
Dakle sve ono što piše u PSN-u za Dinu koja će se u ponedjeljak sklopiti u Rijeci sudskom odlukom postaje obveza…pa izmeđuostalog i ona države za zemljište!
Sve ti to liepo piše tko se za što obvezao, koliko love, neoperativna imovina bankama i sl….
Što reći osim da se PSN za Dioki provodi kroz povezane kompanije u Rijeci i da sam bio u pravu kada sam rekao da je ključ Dina i neoperativna imovina.
Uostalom tako je pisalo i u PSN-ovima uz dodatak parcelacije u Zagrebu!

Nije kolega sava..vi ste u pravu..ali badava nam kad se vlada ne pridrzava onog sto napise..potpise..dogovori.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

HTV 1 u 17,15 emisija Hrvatska uživo. Vjerujem da će gosti biti akteri ove trakavice.


Možda prodaju sami sebi ali ova količina dionica na kupnji nije baš ohrabrujuća pogotovo kad se odbiju ovi nalozi koji su nisko postavljeni… Ako će izać pozitivno riješenje onda stvarno nema nikoga sa nekim infom pa da kupuje.. šta je malo čudno za hrvatsku gdje vijesti uvijek procure prije nego bi trebale!

Kako ćeš znati da je PSN prošao prije nego se službeno objavi?[emo_namigusa]tko bude imao novce kupovat će do nominale[emo_novac]

Netko je spominjao danasnju emisiju hrvatsku uzivo i dioki…danasnje teme..

26. rujna na HRT-u 1 u 17.15

U Hrvatskoj uživo nastavljamo raspetljavati aferu predstečajnih nagodbi – gostuje sudac Mislav Kolakušić.

Pratimo novu aferu ministra Linića – istražuje li talijanska policija njegovo poslovanje u Italiji.

Vodimo vas na otvorenje izložbe “Alegorija i arkadija” u zagrebačkim Klovićevim dvorima.

Urednik i voditelj: Domagoj Novokmet

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close