DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bilo kako bilo, kroz dva tjedna ćemo sve znati. ako opet ne bude nekih egzibicija.

kad pročitam sve gluposti na forumu koje su napisane ja kao bivši radnik DIOKI-ja mogu se samo cinično smijati na sve to.
Da li stvarno još postoji ikakva nada da se pokrene proizvodnja? Da li još stvarno postoji šansa da nama bivšim radnicima nešto isplate od dugovanja?
Na ovom forumu ima puno bivših radnika, mojih bivših radnih kolega, da li možemo mi kao bivši radnici nešto naplatiti jer čujem da se pomalo rasprodaju pogoni u staro željezo ,a to znači da pisanja na ovom forumu da su pogoni u dobrom stanju su obična laž.
Ako se pogoni rastavljaju i pomalo prodaju u sekundarnu sirovinu od čega i od koje love se možemo mi naplatiti

radnik123
tvoje nezadovoljstvo je razumljivo.
a sto se tice pogona nisi u pravu jer imaju strojeve za izradu pvc novije tehnologije,koji u predstecajnom postupku ne smiju se prodavati.a da li ce prodati neka stara zeljeza,to je manje bitno.
poznanik mi radi u croduxu,i rekao mi je da su u 6.mjesecu trebali krenut u proizvodnju,i da imaju trziste za plasirat svoje proizvode.
te da se odlucuje na politickoj osnovi,ali da se u zadnje vrijeme u visokim kuloarima firme govori da je sve dogovoreno.pozdrav

Može link sa FINA???

Zanimljivo, kad si uvjeravao po forumu da je plan na fini već tjedan dana, nisi nudio nikakve linkove, a sada ih od drugih tražiš. Čemu dvostruki kriteriji?


kad pročitam sve gluposti na forumu koje su napisane ja kao bivši radnik DIOKI-ja mogu se samo cinično smijati na sve to.
Da li stvarno još postoji ikakva nada da se pokrene proizvodnja? Da li još stvarno postoji šansa da nama bivšim radnicima nešto isplate od dugovanja?
Na ovom forumu ima puno bivših radnika, mojih bivših radnih kolega, da li možemo mi kao bivši radnici nešto naplatiti jer čujem da se pomalo rasprodaju pogoni u staro željezo ,a to znači da pisanja na ovom forumu da su pogoni u dobrom stanju su obična laž.
Ako se pogoni rastavljaju i pomalo prodaju u sekundarnu sirovinu od čega i od koje love se možemo mi naplatiti

Ne rastavlja se ono što bi trebalo raditi, već ono što je otpisano. A čuj, priča se približava kraju, pa ako ne ode sve skupa kvragu, valjda ćete se uspjeti naplatiti. Ako ode – a jbg. Al nadajmo se najboljem, šta drugo.

Ako nema ponude duudi-a nema se na cemu ni temeljiti izmjenjeni plan..odnosno sve pada u vodu a time i nastojanje da se izbjegne stecaj. Nije mi drago to ni mislit a kamo li pisat..ali nazalost tako je.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

da li ce na rocistu glasovati o starom ili novom planu manje bitno,jer su se i prije dogovorili oko toga.stari plan bi trebao trenutno izgledati : drzava kupuje zemljiste za LNG, namiruje se hypo,a hep i zaba ulaze u vlasnicku strukturu.nominala je i dalje 100kn.

Bid se povukao namjerno,samo da zastrasi male dionicare .prije par dana na bidu je izmedu 26-27kn bilo par tisuca komada.u ponedjeljak je rociste za dinu,kad se to rijesi idemo preko 30kn.


Ako nema ponude duudi-a nema se na cemu ni temeljiti izmjenjeni plan..odnosno sve pada u vodu a time i nastojanje da se izbjegne stecaj. Nije mi drago to ni mislit a kamo li pisat..ali nazalost tako je.

Pozdrav

Uvijek se može smisliti nova odgoda 🙂

Odmah na pocetku trgovanja prodaju sami sebi.te unose nemir.i cekaju da se ask spusti,pa ce na kraju trgovanja udarit po njemu.pozz

Možda prodaju sami sebi ali ova količina dionica na kupnji nije baš ohrabrujuća pogotovo kad se odbiju ovi nalozi koji su nisko postavljeni… Ako će izać pozitivno riješenje onda stvarno nema nikoga sa nekim infom pa da kupuje.. šta je malo čudno za hrvatsku gdje vijesti uvijek procure prije nego bi trebale!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ovaj put odgode vise nema…sve su zakonske mogucnosti iskoristene…ali naravno…opet slavko moze mjenjat zakon…i 5ti put…sve samo da se spasi proizvodnja..zaposlenost…rast bdp-a…isplata placa..itd..itd..Sve sta je ove dvije godine radio radio je u tom smjeru..i evo sve to jos uvijek imamo u dioki-u.
Gruba psn je dokument koji potvrdjuje sud i nije neki placarski dogovor…u njemu mora jasno pisat kolikio novaca tko daje i KAD…ako toga nema…nema ugovora. Badeve vam vjera i uvjeravanje sebe i drugih.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close