DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@nina1
Što na FINA-DIOKI???

TTT123

nemoj davati dezinformacija.izmjenjeni plan je išao prema fini.te će se glasovati prema njemu.
a kad si tako stručan,reci mi koja je to uredba izglasana u vladi 05.09. te se nemože primjenjivati na dioki?


TTT123

nemoj davati dezinformacija.izmjenjeni plan je išao prema fini.te će se glasovati prema njemu.
a kad si tako stručan,reci mi koja je to uredba izglasana u vladi 05.09. te se nemože primjenjivati na dioki?

Točno, primjenjuje se i na Dioki:

“PRIJELAZNA I ZAVRŠNA ODREDBA

Članak 16.

Na postupke pokrenute do stupanja na snagu ove Uredbe u kojima nisu poduzete postupovne radnje, primijenit će se odredbe ove Uredbe.

Članak 17.

Ova Uredba stupa na snagu prvoga dana od dana objave u »Narodnim novinama«.

Klasa: 022-03/13-03/104

Urbroj: 50301-05/16-13-2

Zagreb, 5. rujna 2013.”

Izmjenjeni plan FR za DIOKI, će biti objavljen najkasnije do 03.10.2013. Iz plana se izbacuju potraživanja razlučnih vjerovnika i to HYPO banke – djelomično i HBOR-a u potpunosti, iste je preuzeo PIROS. Jedina je nepoznanica koliki dio potraživanja HEP i ZABA pretvaraju u udjele.

dakle, mali dioničari mogu na svoju budućnost gledati prilićno optimistično-a nakon svih ovih rollercoastera i zaslužili su.

Sutra na HRT 1 – emisija : Hrvatska uživo – Tema PSN DIOKI .


TTT123

nemoj davati dezinformacija.izmjenjeni plan je išao prema fini.te će se glasovati prema njemu.
a kad si tako stručan,reci mi koja je to uredba izglasana u vladi 05.09. te se nemože primjenjivati na dioki?


FINA je odbila plan o kom pričaš i ponavljam: glasat će se o postojećem planu



TTT123

nemoj davati dezinformacija.izmjenjeni plan je išao prema fini.te će se glasovati prema njemu.
a kad si tako stručan,reci mi koja je to uredba izglasana u vladi 05.09. te se nemože primjenjivati na dioki?


FINA je odbila plan o kom pričaš i ponavljam: glasat će se o postojećem planu
[/quote]

Gdje je to odbila i gdje to piše-molim link???

TTT123

Fina je odbila izmjenjeni plan sto su se dogovorili vjerovnici (vecinski-hep,hypo i zaba) i strateski partner.
Daj molim te ne budi smjesan.nije ti ovo prvi put da pises dezinformacije,ali u uvijek u periodu kad se ocekuje vijest u svezi PSN diokija.


TTT123

Fina je odbila izmjenjeni plan sto su se dogovorili vjerovnici (vecinski-hep,hypo i zaba) i strateski partner.
Daj molim te ne budi smjesan.nije ti ovo prvi put da pises dezinformacije,ali u uvijek u periodu kad se ocekuje vijest u svezi PSN diokija.


Lijepo nazovite Lea Dolezila i Mladena Janišku pa provjerite, pogotovo ako ste dioničari imate pravo na tu informaciju.



TTT123

nemoj davati dezinformacija.izmjenjeni plan je išao prema fini.te će se glasovati prema njemu.
a kad si tako stručan,reci mi koja je to uredba izglasana u vladi 05.09. te se nemože primjenjivati na dioki?


FINA je odbila plan o kom pričaš i ponavljam: glasat će se o postojećem planu
[/quote]

Može link sa FINA???

TTT123

ako je FINA “odbila” , što ja imam s njima provjeravat ?!
prilikom davanja informacija moraš imati pisane argumente.
upravo sam završio razgovor sa djelatnikom iz FINE (radi na PSN,ali ne odlučuje izravno na njima),dotični govori da se u zadnje vrijeme sa diokijem ništa nije odlučivalo.

New Report

Close