DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U ponedjeljak ti se riješava na TS-DINa, normalan slijed poslije toga je???

Isplata plaća, pokretanje proizvodnje i postavljanje firme na noge , i da ne zaboravim izvoz u 80%.

ne nije, prvo treba proći PSN diokija za tako nešto. Tko će pokrenuti proizvodnju u Dini dok nije prošla psn za dioki?
[/quote]

Nazovi Finu i pitaj zašto još nije objavljena PSN za DIOKI ,koja je predana predana prošli tjedan.

ispratimo trgovanje !!!

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


ispratimo trgovanje !!!

Ispraćam ja trgovanje svaki dan već danima, pa i mjesecima, ali što mi to vrijedi?

Strateški partner se obvezao uložiti 27 milijuna eura u pokretanje Dine i Diokija i ne vidim problem koji bi ga mogao ograničiti u ulaganju u pokretanje proizvodnje nakon što se sklopi PSN za Dinu petrokemiju.
Ako ti nešto imaš za reći slobodno reci no to što si napisao je pucanj u prazno!
Cilj je pokretanje proizvodnje a nakon što se 30.09. sklopi PSN za Dinu petrokemiju nema razloga da se ne pokrenu postrojenja.

Pa ti pucaš u prazno već 6 godina. Daj mi reci šta se to ostvarilo od tvojih silnih teroija u ovih 6 godina?

Ajmo ovako, ako se ne pokrene proizvodnja prije nego što se riješi PSN diokia, hoćeš prestati pisati na ovom forumu? Mislim kad si već toliko uvjeren u to i uvjerevaš druge? Jesi spreman konačno snositi posljedice za svoja beskrajna manipuliranja pa makar bile tako male kao prestanak pisanja po forumu?

Nazovi Finu i pitaj zašto još nije objavljena PSN za DIOKI ,koja je predana predana prošli tjedan.

Čuj, ja ne znam jel predana, a nije mi jasno kako to da si ti ako siguran da je? Otkrij nam svoje izvore koji to potvrđuju ili prestani manipulirati.


Savo, daj se malo informiši bre, na Dini ne postoje postrojenja već postrojenje, Polietilen, a i za njega je upitno stanje! Jedan jedini pogon koji nema svoju sirovinu! Amen

E čedomore to ne ide na bre kod nas – možda kod vas ide tako.
Imaš na FINA-i pa liepo vidi kakva sve postrojenja ima Dina – komplet imovina na jednom mjestu s knjigovodstvenom poviesnom cijenom, umanjenje i netto vrijednost imovine pa ako hćeš i postrojenja.

Nije prijavljeno zato jer je opet odgodjeno ili ce biti odgodjeno zbog nekih izmisljenih razloga ko i svaki put

Osnovica imovine je 2.025.609.851,78 – ispravak 1.191.129.628, 34 kuna – bez da je revalorizirano ulaganje u LDPE,po mojoj procjeni 142m kuna za 105k tona je bezobrazno nisko, za VCM/EDC 242m kuna također, a ulaganje od cca 160m u PVC nije uključeno.
Pa procijenite.
Naravno to je bez zemljišta, a Piros je cca 35m kuna a 18,5% Ćufa je cca 4m kuna.

Neće biti novog plana nagodbe. Glasat će se o postojećem planu koji je već objavljen na FINI jer se vladina uredba od 5.9.2013. ne može primijeniti na Dioki.


Neće biti novog plana nagodbe. Glasat će se o postojećem planu koji je već objavljen na FINI jer se vladina uredba od 5.9.2013. ne može primijeniti na Dioki.

Kada,znamo da je nominala 100 kn i da se ulaže 27 milijuna eura od strane strateškog partnera.


Neće biti novog plana nagodbe. Glasat će se o postojećem planu koji je već objavljen na FINI jer se vladina uredba od 5.9.2013. ne može primijeniti na Dioki.

Može link sa FINA o objavi???


Neće biti novog plana nagodbe. Glasat će se o postojećem planu koji je već objavljen na FINI jer se vladina uredba od 5.9.2013. ne može primijeniti na Dioki.

Tako je, nominala 100, a nova vlasnička struktura: Crodux 55%, mali dioničari 17,45%, Hep 15,35% i Zaba 12,20%

New Report

Close