DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zez
svi bi htjeli da sutra bude 350 kn i da se odmah sutra iskrcaju…
znaju da će do te cijene dogurati prije ili kasnije…pa zašto onda čekati…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

@gruba
ma sve ok…učinilo mi se da si rekao da je sve kristalno jasno…mislio sam da govoriš o krajnjem cilju…u tom slučaju se ne izlazi na tim razinama…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...



Sprema se ocito jos jedan val prema gore

ma kakvi, ovo se očito radi bez sindikata (jer je samo 117 dionica po transakciji) tako da ništa od toga….ovi što sada kupuju pred kraj dana će prodavati te iste dionice s minusom kad skuže da su se zaletjeli [emo_smijeh]
[/quote]

Ipak se sprema jedan val prema dolje, sudeći po transkaciji u 13:50 uključio se u prodaju jedam malo jači igrač…

ne,nego s elik prebacio u ingru!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

5000 komada unutar jedne minute…kupnja je to fantastično podnijela i još se slažu novi nalozi…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Koja je to jad i bijeda od trzista kad ni “jači” špekulanti nemaju 50k kuna pride, pa da se ne moraju iskrcavati iz jedne, da bi ušli u drugu perjanicu. [emo_zacudjen]

Dok se ne riješi PSN izgleda da nema ništa od rasta preko 30 kn…krajnji rok za PSN je malo manje od 50 dana pa treba strpljivo ispratiti trgovanje.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

kako kaže kolega “lacoste”…ispratimo trgovanje na ingri do kraja vala…nakon toga val dolazi ovamo…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

@kvart99
Koja je to jad i bijeda od trzista kad ni “jači” špekulanti nemaju 50k kuna pride, pa da se ne moraju iskrcavati iz jedne, da bi ušli u drugu perjanicu.
———————————————————-

Čemu briga kad krene cijena iznad 34-35 kn početi će lagano ,a onda drugi val slijedi .

@gismund
Dok se ne riješi PSN izgleda da nema ništa od rasta preko 30 kn…krajnji rok za PSN je malo manje od 50 dana pa treba strpljivo ispratiti trgovanje.
————————————————————————–
Pazi da ti TS ne potvrdi PSN za DINU ovih dana ,mogao bi kupovati iznad 30kn.


kako kaže kolega "lacoste"…ispratimo trgovanje na ingri do kraja vala…nakon toga val dolazi ovamo…

Ja sam se dijelom razveo od nećega drugoga a ne od Diokija!

@coyote.sk
kako kaže kolega “lacoste”…ispratimo trgovanje na ingri do kraja vala…nakon toga val dolazi ovamo…

————————————————————

Lijepo sam rekao prije par dana da će morati počistiti ask do 30 kn da bi povratili izgubljene količine , sada slijedi rast ovih velikih količina koje su kupili do 34-35 kn da ostvare neku dobit na uložena sredstva.

Pokazalo se istinito prvi put,a kako stvari stoje morati će i drugi put.

New Report

Close