DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko dolazi!?Azeri?

cash je cash,a sve ostalo je sex!

kolege pobogu…[emo_smijeh] pa ispratimo trgovanje….[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

tako ..ISPRATIMO TRGOVANJE u miru i cekajmo novu odgodu [emo_ooooo]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


tako ..ISPRATIMO TRGOVANJE u miru i cekajmo novu odgodu [emo_ooooo]

Koliko si izgubio ovdje do sada?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



tako ..ISPRATIMO TRGOVANJE u miru i cekajmo novu odgodu [emo_ooooo]

Koliko si izgubio ovdje do sada?
[/quote] joooj ,nemoj i ovdje pliz…ispratimo trgovanje

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

“ovi” što dokupljuju,njima nije toliko bitno da li će dokupit po 22-23kn ili 26-27kn.jer su to veliki ulagači, i bitno da dokupe što više. po mojoj procjeni prosjek ulaza im je 20-tak kn. jer ako ne dokupe po 23kn,dignut će ljestvicu više 24,25,…
pozdrav

@ZMAJKI
dolazi azerbejdzan izaslanstvo..ispratimo trgovanje nakon niza odgoda.. 1x-2x-3x
————————————————————-

Kada dolaze???



@nina

Potraživanja HYPO-a su bila oko 460 milijuna kuna po 1. PSN-U A SADA IH VIŠE NEMA NA LISTI vjerovnika s razlučnim pravima. To bi se moglo prevesti kao da će se naplatiti s Pirosom i Kijcem koji su prije 20-ak u postupku PSN-a!
Kijac i Piros imaju oko 900.000m2 zemljišta i vrlo vrijednih nekretnina – Kijac ima oko 40.000 m2 apartmana, imaju ceste i sl. pa mislim da je to dovoljno za HYPO!
Čuf če odraditi DUUDI po odluci Vlade.
Nadam se da će u Zagrebu proći parcelacijski a što bi onda omogućilo da se i ostali namire – posebice Grad Zagreb i Holding jer sve prometnice su na Diokijevoj zemlji!

Ako negoga interesira može provjeriti i katastar u Zagrebu – nešto se mijenja a to bi moglo značiti da se provodi parcelacijski elaborat koji je vrlo visoko na ljestvici prioriteta PSN-a!!!

Odgođeno ročište za predstečaj Diokija



@ZMAJKI

dolazi azerbejdzan izaslanstvo..ispratimo trgovanje nakon niza odgoda.. 1x-2x-3x
————————————————————-

Kada dolaze???

već su bili bar tri put.

JOKE jel si onda napokon izašao iz recesije?[emo_smijeh]

Nadam se da si napokon u pozitivi….[emo_namigusa]

Mene uhvatila post morska depresija.

Inaće Dinamo Austrija= 3:0.

Samo da se imam na koga kladit na LP.

idemo na nove rekorde.

lp[emo_smijesak]

ps: ak Jurčić stavi STOPER obrambenu taktiku s jednim napadačem, onda se ograđujem od prognoze.

Inače Austrija će od prve minute napast, da ne bi rekli…..da Vas iznenadilo.

Ja bi igrao s tri napadača.

[b]black HuRTs[/b]

Dinamo zagrebbb!![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Dioki-r-a [emo_palacg][emo_novac][emo_kuna][emo_dolar][emo_funta][emo_euro]

New Report

Close