DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ide kume novi plan, još kako i ovaj ptn neće biti samo kozmetičkih promjena. Sam Dolezil je to najavio u petominutnom obračanju na ročištu. Samo prati.

Ja nisam u DIOK u ovom krugu, tako da mi je svejedno. Nisam ni vjerovnik, niti zainteresirana javnost, pa nisam bio ni na ročištu. Vi izgleda jeste, ali iz nekog razloga ne želite pobliže opisati detalje.

A što je sa stečajem, odnosno produžecima, jel se to onak, baš mora obaviti sutra, ili se može i prekosutra?

Što o tome veli taj Doležal? 😀

Ma može kume odluka o produžetku PSN za 50 dana biti objavljena i drugi tjedan, važno je da ima nadnevak 21.08.[emo_namigusa]


Ma može kume odluka o produžetku PSN za 50 dana biti objavljena i drugi tjedan, važno je da ima nadnevak 21.08.[emo_namigusa]

Hm, ajde prihvaćam, srpanj ima 31 dan, a oni pod prvi dan ubrajaju 13. srpnja, dakle da, 21. kolovoza mogao bi biti zadnji datum. Ti si u pravu, ja nisam. [emo_palacg]

No, s obzirom da je DIOK razbio led s tim produžecima, ne bi me čudilo da se ta odluka sutra i donese i objavi.

I, evo jedan kuriozitet koji se već dogodio.

Dakle, ako i krajnji rok za novi produžetak ističe baš sutra, dakle 21. kolovoza, a ako Partijsko tijelo Ministarstva financija sutra ne donese odluku o produžetku, čak i tada je moguće da produžetaka bude.

Dakle, teoretski:

21. 08. – Ministarstvo financija ne produži rok za dodatnih 50 dana
22. 08. – FINA po službenoj dužnosti prekida ps nagodbu za DIOK, najavljuje da će u roku od osam dana predložiti stečaj
22. 08. – S obzirom da je ps nagodba prekinuta, žiro-račun DIOK se blokira. Sve pare ako ih ima uopće na računu [emo_smijeh] idu vjerovnicima

……

30. 08. – Ministarstvo financija produži rok za dodatnih 50 dana
……
xx.xx. – žr se odblokirava

Eto, to se već dogodilo na jednoj dionici…[emo_smijeh]
22. 08. –

pokušaj financijskog discipliniranja gubitaša odgođen zbog g odmora,iskreno sumnjam u to.kaj bi tek bilo da su rekli nešto ozbiljnije,recimo da uprava diokija da ostavku jer ne može niti pokušava(stvarno) riješiti problem.
ako je pravi problem da hypo traži svoje onda od svega ništa jer se većina plana zasniva na famoznom zemljištu i kaj dalje??

Oportuni
Kako se racunaju rokovi u upravnom postupku
Sta kaze Zakon – je li od datuma na povratnici?

Po planu FR DIOKI nudi Hypo banci 23,5 mil.€ od prodaje zemljišta za lng terminal. To bi se moglo rješiti, s HEPOM, LNG-Hrvatska ili državnom mega agencijom. Sporan je po meni drugi dio plana, a on se odnosi na 620000 m2, zemljišta u Njivicama koje DIOKI nudi u zamjenu za potraživanja Hypo banke po osnovi drugog kredita.

@apothekar

Ideš lagano na ignor listu,neda mi se čitati što pišeš..
s štovanjem





p.s. nego, spremaš li se za HANFU, imat ćeš im što pričati o svojim pismenim manipulacijama na ovoj temi [emo_zloban]
[/quote]

j.ebeš HANFU ako joj je svrha ganjat korisničko ime lacoste10 zbog piskaranja na forumu, to neka odradi moderator ako ima temelja za bilo čime, u protivnom frulica i to je to.

[/quote]

ma kakav forum i neznam što ,ako netko ulaže na osnovu foruma i piskaranja na njemu onda neznam što reći.
Forum služi za razonodu ,i razbribrigu.
ne opterećuj se nebitnim stvarima.

@nina
o planu FR DIOKI nudi Hypo banci 23,5 mil.€ od prodaje zemljišta za lng terminal. To bi se moglo rješiti, s HEPOM, LNG-Hrvatska ili državnom mega agencijom. Sporan je po meni drugi dio plana, a on se odnosi na 620000 m2, zemljišta u Njivicama koje DIOKI nudi u zamjenu za potraživanja Hypo banke po osnovi drugog kredita.

————————————————————————-

Koliko iznosi taj drugi kredit???

Njivice i Malinska su na dobroj cjeni .

dolazi azerbejdzan izaslanstvo..ispratimo trgovanje nakon niza odgoda.. 1x-2x-3x

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@nina

Potraživanja HYPO-a su bila oko 460 milijuna kuna po 1. PSN-U A SADA IH VIŠE NEMA NA LISTI vjerovnika s razlučnim pravima. To bi se moglo prevesti kao da će se naplatiti s Pirosom i Kijcem koji su prije 20-ak u postupku PSN-a!
Kijac i Piros imaju oko 900.000m2 zemljišta i vrlo vrijednih nekretnina – Kijac ima oko 40.000 m2 apartmana, imaju ceste i sl. pa mislim da je to dovoljno za HYPO!
Čuf če odraditi DUUDI po odluci Vlade.
Nadam se da će u Zagrebu proći parcelacijski a što bi onda omogućilo da se i ostali namire – posebice Grad Zagreb i Holding jer sve prometnice su na Diokijevoj zemlji!


previse se ovdje okorijelih spekulanata na jednom tickeru ,,zalosno ,ali trenutno je ovo jedini zivi ticker na zse…ostalo je qita ,nemozes ulovit ni 1%

zmajki imaš problema s ivesticijama na građevini i MARKTING AGENciji GOlube i vrapčići.

Tolko sam ljut da neću danas ništ pisat na ovoj temi.

Može mi samo netko iz HANFE objasniti na osnovu kojih informacija su oni opet dozvolili trgovanje DIOKIJEM.

Ne zna se zbog čega je odgođeno ročište, tko je odgodio, kad je novo ročište.

I zašto bi Dioki odgađao ročište jer se vjerovnici nisu pojavili?

Znači da se slažu predstećajnom nagodbom.

Molim da Admin ili Hanfin čovjek napiše razlog ponovnog trgovanja.

Jer ovak spada da je trgovanje nastavljeno jer smo saznali da su vjerovnici na GO.

GO je kratica koja označava GNJEVNOG OVNA.

Unaprijed hvala.[emo_bijesan][emo_ljut][emo_bijesan]

[b]black HuRTs[/b]

New Report

Close