DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




p.s. nego, spremaš li se za HANFU, imat ćeš im što pričati o svojim pismenim manipulacijama na ovoj temi [emo_zloban]
[/quote]

j.ebeš HANFU ako joj je svrha ganjat korisničko ime lacoste10 zbog piskaranja na forumu, to neka odradi moderator ako ima temelja za bilo čime, u protivnom frulica i to je to.

free flow information

Ovlašteni revizori revidirali itvješća i nominala 100 kuna po dionici a on tj lacoste druka!

ma smješan si čovječe – pa ti si za HANA-u!


Ovlašteni revizori revidirali itvješća i nominala 100 kuna po dionici a on tj lacoste druka!
ma smješan si čovječe – pa ti si za HANA-u!

Što si nervozan, bojiš se da lacoste10 ne propjeva i o svom kompi savi??? [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

apotekar
Nije tebi dobro! Obrati se svom doktoru.

Vi dioničari ste presmješni, kako se prepucavate s nekim informacijama koje uopće nisu vezane za Diokijevu budućnost! Da ste na vrijeme poslušali nas par radnika koji ovdje pišemo imali bi sasvim lijepi uvid u stanje “kompanije”! Ali lijepo vas je gledat, tj. čitat, neumorni ste!

zaprudjanec

Vidim da bi mogla konačno past prijava protiv dežurnih navlakača…

Bilo bi vrijeme da ta HANFA nešto konkretno i poduzme.

Hanfa je prvi put blokirala trgovanje prije glasanja za Psn. Gdje je bila prije? O ostalim dionicama da ne pričam, ista stvar. Vi mislite da će Hanfa čitati forume i ispitivati ljude onda se stvarno varate.

@apothekar
Okani se ti mene ,ne zazivam ja stečaj nego ti …

O gospodinu savi ,mogu reći samo da iznosi činjenice, gospodina uopće niti ne poznajem.

Kada prođe PSN i ulaganje strateškog partnera , tuži se sam sa sobom.

@koc
trebali su to i prije napravit…

@sava

Ako ne priznaju nominalu od 100 kn koja je službeno objavljena .njihov problem..

Čemu trošiti riječi..
Neka čekaju potvrdu PSN..


Vidim da bi mogla konačno past prijava protiv dežurnih navlakača…
Bilo bi vrijeme da ta HANFA nešto konkretno i poduzme.

Za početak treba evidentirati sve njihove navlakačke i manipulatorske postove pa onda sve to proslijediti HANFI te u miru ispratiti ispitni postupak. [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Apotekar
Kada podnosiš prijavu Hanfi? Da li ćeš biti svjedok ili u komisiji? [emo_zloban]

New Report

Close