DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi jasno kako se ovaj dvojac uopce ne boji neke vrste osvete (pa i fizicke prirode) “investitora” na cije su odluke utjecali svojim pisanjem, vec i dalje nesmiljenom zestinom nastavljaju po istom. Napomena: ovo nije nikakva prijetnja, vec osobna pretpostavka, ne posjedujem dionice diokija, uvazavate misljenja sudionika foruma na vlastitu odgovornost.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest

Pa neki MINISTRI ( op Gospodarstva ) koji su trebali sudjelovati preko određenih vjerovnika bili su na GO-u!!!
Ako se cilja na go kao razlog!


Pa neki MINISTRI ( op Gospodarstva ) koji su trebali sudjelovati preko određenih vjerovnika bili su na GO-u!!!
Ako se cilja na go kao razlog!

ja slušao na radiju i kao jedini razlog odgode je navedeno to da su sad mnogi koji su trebali biti na ročištu na GO..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Priča o GO je za malu djecu. Xypo ima novu upravu i zasad je nepopustljiv. Spominjao sam, možda u dogovoru s Ježićem igra posebnu igru. S druge strane HEP je totalno nepredvidiv. Sada prvo morano dobiti odluku savjetodavnog vijeća da se PSN produžuje za dodatnih 50 dana.Zadnji rok je sutra, u suprotnom je stečaj. Nakon toga moramo na uvid dobiti novi plan nagodbe, koji može biti prilično različit od postojećeg. Eto,mnogo upitnika, malo odgovora.

@PESIMISTU

HYPO nije na spisku vjerovnika koji je utvrdilo nagodbeno vijeće, a to znači samo jedno – HYPO će se namiriti kako i piše Kijcem i Pirosom!
HYPO se nije žalio na takvo rješenje i to je dokaz da ga je prihvatio!


Sada prvo morano dobiti odluku savjetodavnog vijeća da se PSN produžuje za dodatnih 50 dana.Zadnji rok je sutra, u suprotnom je stečaj.

[emo_ooooo]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ne mogu vjerovati da su opet odgodili ročište. Stvarno smo neobična zemlja. Sve je to izgleda poprilično zamršeno, isprepleteni odnosi tvrtki kćeriju, zemljišta (što u vlasništvu, što zagubljena u katastarskim bespućima), trilijun vjerovnika i, kao šlag na tortu, različiti strateški i industrijski interesi.

Ne prodajem, još me nisu uvjerili da će ovo otići u …

Evo i jedan od glasova razuma na forumu, podsjetio me o već zapostavljenoj činjenici da je Ježić značajan dioničar Hypo- bank.

@OPORTUNIST

Bar to nije neka novost.

Sta je naivci meeeeeee

ask se polako popunjava… sve se vraća kako je bilo i zadnjih mjesec dana.. sada će cijena opet polako gore do sljedećeg ročišta.. neki su kupili neki prodali a ko je bio u pravu čemo brzo saznati!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

jabulani
Šta se glasaš ko ovca? Nisu tebi sve na broju. 🙂

New Report

Close