DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@sava
za male dioničare, a i za Generala neprihvatljiva je kompezacija zemljište za potraživanja osim sa Hypo bankom. U svim ostalim opcijama nema novaca za namirbu radnika. Po planu FR za MF, predviđen je zakonski dopušteni otpis potraživanja u iznosu od 70%, tako da kompenzacija zemljište za potraživanja ne dolazi u obzir, osim ako DINA/DIOKI time kupuju udio u LNG terminal.

@ajkulazg
Strpimo se dva tjedna pa ćemo vidjeti što ekipa i vjerovnici kažu.

Apsolutno podržavam da HANFA ispita manipuliranje inoformacijama od strane save i lacoste10 i da prema potrebi pokrene prema njima odgovarajuće postupke!

Isto tako jedan korisnik na onom drugom forumu već mjesecima druka bez ikakvih sankcija.
Vrlo lako moguće da se radi o istoj osobi.

Tome konačno treba stati nakraj. [emo_mrgud]


Al će biti sutra u jutro u 10 sati gužve u čišćenju aska.

Ročište za Dioki zakazano 20. kolovoza


i lažljivče, gdje je danas čišćenje aska koje si jučer najavio? još jedna u bezbrojnoj niski tvojih laži!!! [emo_palacd]

@nina

HEP i MFIN imaju OVRŠNE isprave!!!
I kada se upiše u sudski Centar za restrukturiranje i prodaju može se realizirati Odluka Vlade, znamo kakva je i kao takva će se realizirati!
A to znači da će se s spiska vjerovnika izbrisati HEP i MFIN pa ako me matematika služi Dioki tada ima 2/3 glasova od preostalog duga!

Nevjerovatno s kakvom lakoćom Savini postovi izlaze van dok se ostali moraju dobrano potruditi da se njihovo mišljenje objavi.Ponekad se zapitam dali je ovo poslovni ili POSAVNI forum.

@gismund
Bojim se da nisi daleko od istine i da je stečaj također prilično moguća opcija jer je u interesu pojedinih većih igrača
—————————————————————–

koji su to pojedini veliki igrači???

Ako je navedeno -da je odluka odgođena zbog godišnjih od strane uprave, i objavljeno ,čemu briga ???



@nina

HEP i MFIN imaju OVRŠNE isprave!!!
I kada se upiše u sudski Centar za restrukturiranje i prodaju može se realizirati Odluka Vlade, znamo kakva je i kao takva će se realizirati!
A to znači da će se s spiska vjerovnika izbrisati HEP i MFIN pa ako me matematika služi Dioki tada ima 2/3 glasova od preostalog duga!

Evo odluke Vlade pa usporedi!
Vaš link …

@lacoste10
Ako je navedeno -da je odluka odgođena zbog godišnjih od strane uprave, i objavljeno ,čemu briga ???
_____________________________________________________________________________
Ako je ovo razlog onda je ne DIOKI zrel za stecaj nego cijela drzava.Znaci radi nekog drzavnog mlatimudana ode stoji i ceka proizvodnja,radnici,potencijalna ulaganja.Ako je tome tako taj ne da meni ne bi dosao na posao vise nego se ne bi vruc hladne vode napio vise ikada.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie

Slažem se sa navedenim.

Ovu PSN treba riješiti u što kraćem roku,i radnicima isplatiti plaće i pokrenuti proizvodnju.
Ako su ta dva tjedna presudna ,onda ćemo ih i sačekati.

HEP i MFIN imaju OVRŠNE isprave!!!
I kada se upiše u sudski Centar za restrukturiranje i prodaju može se realizirati Odluka Vlade, znamo kakva je i kao takva će se realizirati!
A to znači da će se s spiska vjerovnika izbrisati HEP i MFIN pa ako me matematika služi Dioki tada ima 2/3 glasova od preostalog duga!
_______________________________

Evo odluke Vlade pa usporedi!
Vaš link …
____________________________________________

A ZAKON O UPRAVLJANJU I RASPOLAGANJU IMOVINOM U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE stupio na snagu prije mjesec dana!!

Vaš link …[/url

To su bitne informacije

Mislim da je izgovor o “godisnjim odmorima”, upravo to, samo izgovor i zamagljivanje pravih problema.

…saga se nastavlja…

New Report

Close