DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čelnik Hypo banke naprasno dao ostavku!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Netko je lupio par tisuća komada po kupnji…što mislite, koliko je vjerojatno da Filipović radi odlaska u mirovinu zatvori do kraja poziciju u DIOKIU, tj. rasproda preostale dionice?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Takva vam je burza kolega dinamoante…i tu ulazete ono bez cega i ovako mozete..a ako se “oplodi”….onda opet u krug…zacarano mjesto..:))

Evo nije valjda da sad zbog ovog clanka treba prodavat dionicu diokia..?:))..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

nabrijali kupnju na 70 000 komada i valjda očekivali da će raja sumanuto krenut u kupnju i kupit im onih 30-40 tisuća komada što su kupili po prosjeku od 18-19 kuna kad je surduknula po odbijanju psn

dinamoante
Ako ste pratili trgovanje zadnjih nekoliko dana onda ste sigurno primjetili kako cijena svaki dan raste (1 do 2kn). Tako će biti sve do 11.7. Samo gledajte sa strane i dalje. Pozdrav!

@koc
nije bitna sadašnjost već budućnost… shodno tome… ako PSN ne uspije te Dioki ode u stečaj… kamo će cijena onda… ?

Mene zanima šta će biti do 11.7., a Vas zztop ne zanima pošto nemate dionice. Kako bi netko rekao prosto ko pasulj. 😉

samo neka raste nemam ništa protiv
to znači da netko ili nešto već zna ili manipulira
jer trenutno nema razloga za takav rast
kao što rekoh ulazim kad postanem siguran u budućnost kompanije
jer ovo stvarno ako prođe psn ovo če biti megakompanija
ova cijena će biti smješna
ali ako ne ode to na nulicu
radije ću biti oprezniji

dinamoante
Nikada niste čuli za pozicioniranje prije neke važne objave?! Upravo se to ovdje dešava. Tko ne riskira, ne profitira. Rado ću Vam prodati po 35kn. Pozdrav!


jer ovo stvarno ako prođe psn ovo če biti megakompanija
ova cijena će biti smješna
ali ako ne ode to na nulicu

U pravu ste: ako prođe, megakompanija. [emo_palacg]

Ali ako ne prođe, nekako se bojim da će se onda opet pokušati PSN, pa opet, pa opet…i opet. A to je uglavnom razlog zašto ja ne kupujem DIOK-R-A. Jer nemam živaca za takva otezanja, te usputne velike oscilacije.

Vjerojatno će naposljetnu uspjeti po nekakvom planu… ali to može trajati i godinama kod nas. [emo_vrtimise]
Ali iskreno se nadam da će to proći već 11.07…takvo nešto treba da se probudi ovo mrtvo tržište od ZSE.

Tocnije moze se odgadat 120+90 dana. Ovih 120 dana istijece sada 14.07. A onda jos 90 bi isticalo 14.10. Dakle 14.10 je onaj krajnji deadline za postizanje psn. Nova odgoda bi mogla znacit i dobru vijest, samo pitanje dali bi radnici to izdrzali.


Nova odgoda bi mogla znacit i dobru vijest, samo pitanje dali bi radnici to izdrzali.

Sumnjam da će dozvoliti nove odgode jer će sve do tada biti poznato, tako da za desetak dana ili letimo kao raketa ili tonemo kao kamen….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close