DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

65 tisuća u kupnji hahahahaha
i što bi mi sad trebali ope svi navalit na prodaju
bez ikakvih konkretnih info
ili su neki uvijek korak dva ispred sa informacijama ili nam žele uzet novce i uvalit bezvrijedne papire


Do 20 kn 50.000 komada na kupnji, zgodno!

Imaš i preko 25.000 komada na kupnji iznad 20 kn pa se slobodno iskrcaj…(ako imaš čime) [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

tko bi rekao..brzo će “izgorit” razina 25…[emo_smijesak]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@ajkulazg
25 kn je već izgorilo, ali oko 30 kn bi mogla biti prava rovovska bitka [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Do 20 kn 50.000 komada na kupnji, zgodno!

Imaš i preko 25.000 komada na kupnji iznad 20 kn pa se slobodno iskrcaj…(ako imaš čime) [emo_smijeh]
[/quote]

Čemu nervoza,čemu ti nalozi tako nisko – što je zabranjeno napisati gdje je locirana kupnja u najvećoj mjeri!

Što se mene tiče može na 100 kn!

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ajkulazg
tko bi rekao..brzo će “izgorit” razina 25…

——————————————–

Nema tu nikakva iznenađenja, izgoriti će ubrzo i 30 kn.

strpljen spašen.

bez nagovora .

Baš i nisu nisko. Ko hoće ima iznad 24 fine kupnje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@ING
Ma kakva nervoza, samo ti piši…ali onda napiši cjeloviti info tj. i o prodajnim nalozima na DIOKI-u, npr. o 1820 komada na 225 kn…ili o 400 komada na 840 kn [emo_namigusa]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nema ovdje nervoze, prva pozitivna blokada je na 26,19 kn.



@ING

Ma kakva nervoza, samo ti piši…ali onda napiši cjeloviti info tj. i o prodajnim nalozima na DIOKI-u, npr. o 1820 komada na 225 kn…ili o 400 komada na 840 kn [emo_namigusa]

I na 840 kn 400 komada
do 15 kn 40.000 komada

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


65 tisuća u kupnji hahahahaha
i što bi mi sad trebali ope svi navalit na prodaju
bez ikakvih konkretnih info
ili su neki uvijek korak dva ispred sa informacijama ili nam žele uzet novce i uvalit bezvrijedne papire

U svom godišnjem izvješću LNG Hrvatska ijavljuje da prema dostupnim informacijama smatra da će poduzeće neprekinuto i neograničeno poslovati!

….Temeljem hrvatskog Zakona o računovodstvu Republike Hrvatske (Narodne novine 109/2007), Uprava je dužna osigurati da financijski izvještaji za svaku financijsku godinu budu pripremljeni u skladu s Hrvatskim standardima financijskog izvještavanja (Narodne novine 30/2008, 04/2009), tako da daju istiniti i fer prikaz financijskog stanja i rezultata poslovanja LNG HRVATSKA D.O.O., ZAGREB, Savska cesta 88A (“Društvo”) za to razdoblje.
Nakon provedbe odgovarajućih ispitivanja, Uprava opravdano očekuje da će Društvo u doglednoj budućnosti raspolagati odgovarajućim resursima, te stoga usvaja načelo vremenske neograničenosti poslovanja pri izradi financijskih izvještaja…..

….Društvo je također dokapitalizirano 28.12.2012. za iznos 22.600.900,00 kn od PLINACRO d.o.o. registrirano na Trgovačkom sudu 04.02.2013. godine. Društvo djeluje pod matičnim brojem subjekta 080733282….

A to znači da je LNG na Omišlju priča koja ide u pravom smjeru i da su netočni natpisi glede nekih odustajanja.

Obzirom da su u Plinacrou i Podzemsnom skladištu plina doo nastale neke preregistracije djelatnosti meni se čini da bi Podzemno skladište preuzelo spremnike a ako Plinacro proda Podzemno skladište ima lovu i za LNG terminal!

ako
kada
čim
vjerojatno
puno je toga moj savo
trebam neš konkretno da bi ušao inače prestresno je to
može čovjek ostati bez svega

New Report

Close