DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Lebowski

Ništa sve pojedeno,slijede veće razine od nekoliko kuna,onda nastavak.


Ljudi, kakva je situacija, kihno mi je brokeru ruter pa se ne mogu zabavljati? Jel ostalo šta za kupnju po 22?[emo_smijeh]

“Euforija” kolega…nema prodaje vise ispod 22,95…ali ni kupnje iznad 21,80…ukupan promet…malo iznad 58 000…:(

Pozdrav

svi smo mi Crobex

za one koji imaju dionice diokija ovo sasvim dobro izgleda
a za one koji nemaju šansa da uđu na ovim razinama jer bi mogli profitirati ili biti u posjedu vrijedne dionice
čini mi se da neče dugo i da če ovo gore
od sebe očekujem dokup
po mojim neslužbenim info bit če sve ok plan če se usvojit
crodux postati vlasnik
i priča se da gos. čermak ima plan i program i kapitala i da zna što če i kako od diokija napraviti respektabilnu kompaniju

imam osjećaj da kad ovo sjevne nečemo se ni okrenut bit čemo na 30 kunića
onda ja kupujem
vrdoljak i linić sve dogovorili
hep će se baviti i drugim djelatnostima iz energetskog područja

oho!jel to negdje krenuo dioki!?![emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_smijeh]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Hoće li DIOKI već ovaj tjedan na 30 kn? [emo_smijesak]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund

Može on i danas na 30 kn, kao što sam rekao u svojim porukama tokom petka i vekenda.

Nema ovdje više zaustavljanja cjene , pogledajte trgovanje i uživajte.

Jedino se nadam da je rast baziran na insajderskim informacijama. Čestitke najhrabrijima, i još malo strpljenja radnicima.

Ako je zbloksaju tek onda možemo govoriti o pravom rastu. Dioki bez blokade je kao leb bez motike.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Sad su se na 24 naredali oni koji su pokupovali po 22 i sretni su sa 10% u pola sata…i dok nema “konkretnih” vijesti natezat ce se tu jedni i drugi…a sad dali je 20..22.ili 24 manje bitno…kao i ako se sve pozitivno rasplete…zasto se kolega stalno lovite tih 30…pa zasto ne 40..50…70…?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Iz svega što se moglo pročitati zadnjih dana jasno je da se neće dozvoliti državnoj firmi HEP-u da stjera DIOKI u stečaj! Pala bi Vlada nakon toga jer bi pukla koalicija SDP-HNS!
Kao što je SDP popustio HNS-u i odustao od poreza na nekretnine, tako će i HEP popustiti oko PSN.

p.s. evo i prve +blokade [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Bljoks! To je DIOKI[emo_smijeh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close