DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo što je bilo jučer je samo još jedna odgoda za sredinu srpnja kada bi trebao i isteći onih 120 dana maksimalnog trajanja predstečajne nagodbe.
Predstečajni plan ako je i prihvaćen za DINU ne smije se mjenjat vlasnička struktura DINE bez DIOKIJEVOG pristanka koji je 100%-totni vlasnik DINE.

Ili DIOKI mora prodat, poklonit Dinu Petrokemiju Čermaku ili netko mora silom oduzet Dinu Diokiju…

A Dioničarima diokija se mora omogućit zamjena Diokijevih dionica za Dinine dionice.

vjerojatno sam puno i rekao
ide na 10 kuna

dinamo..ovaj puta nece stat na 10 ..ide nize..klasicni death bounce je zavrsio..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


al mene zanima ono što sam već ranije napisao – šta ako prođe PSN, a hep se ne složi s njom. Hoće li on onda odkupiti zemljište za LNG na kojem se temelji puno toga?

Skoro pa posve neutralno jer lova ide Hypu od dijela Ćufa koji je u Adriaoilu – dio ima i Dina.
Po PSN-u Dine taj dio Ćufa i Kijac zatvaraju potraživanja Hypa samo ne znam jel svih 470 milijuna kuna – Kijac je vrlllo podcijenjen obzirom da u vlasništvu ima preko 600k m2 zemljišta ali i 40k m2 nekretnina – čitaj apartmana!

žao mi je
ovo se očito cjepka polako
a onda proglašava stečaj

ZMAJKI

za to ti treba mojih cca 20.000 komada

NE BUŠ IH DOBIL JOŠ.

Prerano je za SPLIT, Brod je opet krenuo za Munchen.[emo_smijeh]

inače Koliko se ja sjećam DOK 15 u Splitu je prazan

Neki re.VERI su na doku 10 završili[emo_namigusa]

lp, [emo_smijesak]

PROIZVODNJA, PROIZVODNJA, PROIZVODNJA
LOKACIJA, LOKACIJA, LOKACIJA

EKOLOGIJA, EKOLOGIJA, ODRŽIVI RAZVOJ

treba i radit i zarađivati

[b]do zadnjeg novčića[/b] [b]Lijep kao BOG AC[/b]

sjećate se kad je pred skoro godinu dana jedan dužnosnik izjavio da će se vjerojatno DINA izvući, a DIOKI neće, tj. da vjerojatno ide u stečaj?
jučerašnje ročište je potvrda toga što je odavno zacrtano!

http://www.jutarnji.hr/azeri-i-jordanci-zele-investirati-u–hrvatski-gardaland–u-novskoj/1109109/

Evo kupujte zemljišta i dionice od Novljanskih firmi… Šala mala. Samo sam htjeo reagirati na medijske napise o LNG. Papir trpi sve.


žao mi je
ovo se očito cjepka polako
a onda proglašava stečaj

Cjepka se onako kako je Uprava predložila još prije 2-3 godine ali se nije imalo sluha!
A Uprava je dala plan kako ne bi bilo stečaja pa s obzirom na tzv cjepkanje neće ga ni biti.
Proizvodnja kreće a i sve ostalo što će obilježiti ovu kompaniju.

sad je rizičan ulazak u DIOKI po bilo kojoj cijeni jer opasnost stečaja kao mač visi nad glavom i može odnijeti cijeli ulog

budem kupio na 10 kuna par stotina iz radoznalosti
inače
sve mi je ovo jako neozbiljno
mogli su sve rješit do sada
zašto bi promjenii mišljenje za mjesec dana
ma dajte molim vas



žao mi je
ovo se očito cjepka polako
a onda proglašava stečaj

Cjepka se onako kako je Uprava predložila još prije 2-3 godine ali se nije imalo sluha!
A Uprava je dala plan kako ne bi bilo stečaja pa s obzirom na tzv cjepkanje neće ga ni biti.
Proizvodnja kreće a i sve ostalo što će obilježiti ovu kompaniju.
[/quote]
pusti ih SAVO neka drame
i neka kipaju samo
ja kupujem ove bezvrijedne papirice
neka se index fondovi dobro nakrcaju

New Report

Close