DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Oni da su htjeli stecaj
jucer bi ga gurniliu stecaj

Imaš malo gore post od kolege LeoNT koji piše.
"Mene zastrasuje cinjenica da je jucr bilo 47% vjerovnika za pokretanje stecaja, a samo 53% ostalih za novi plan. Nevjerojatno…"

Znači, sve visi o jako tankoj niti….
ma da ih je bilo 80% za stecaj nebi otišao
[/quote]

@joka14
Oni da su htjeli stecaj
jucer bi ga gurniliu stecaj
a nebi Cermak jucer na RTL vjestima rekao da on zna šta ce sa DIOKIJEM i DINOM
vidjet ce te da ce 1.9. i DIOKI pocet sa radom
a ovdje ce bit turbulencija sa dionicom
al vjerujete da netko zna šta radi
ovo ne vrte samo špekulanti i trejderi

——————————————————————–

Normalno da zna , nebi ni davao takve izjave na TV.

Ako hypo pristane i da suglasnost ovih dana , prolazi.

budući da nisu prisutovali ročištu.



Oni da su htjeli stecaj
jucer bi ga gurniliu stecaj

Imaš malo gore post od kolege LeoNT koji piše.
"Mene zastrasuje cinjenica da je jucr bilo 47% vjerovnika za pokretanje stecaja, a samo 53% ostalih za novi plan. Nevjerojatno…"

Znači, sve visi o jako tankoj niti….
[/quote]
Imaš i post od kolege Save gdje je na pisao da je Riječki list u vlasništvu Diuokija, glasao protiv plana za Dioki, pa sad ti vidi

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mcinha
ma necu više raspravljat
jedna dobra vjest i evo nas ponovno na 30kn
a usto Čermak nije odusto od DIOKIJA




Imaju tjedan dana da naprave novi plan koji bi svima odgovarao pa ćemo onda biti pametniji. Pitanje je kome više odgovara stečaj, a kome ne.

Već su imali tjedan dana odgode radi dogovora pa vidimo kako je to jučer završilo. Mislio sam da nema šanse da se dogodi ovo što se jučer dogodilo i da će sve biti samo formalnost, ali nakon ovih kajli sa svih strana, po svemu sudeći DIOKI je na korak do stečaja…. a u stečaju dioničari uvijek popuše jer su zadnji u redu za naplatu
trebalo bi kupit cd pa da se vidi koliko ima novih skrbnickih racuna ispod top10
[/quote]
Oni da su htjeli stecaj
jucer bi ga gurniliu stecaj
a nebi Cermak jucer na RTL vjestima rekao da on zna šta ce sa DIOKIJEM i DINOM
vidjet ce te da ce 1.9. i DIOKI pocet sa radom
a ovdje ce bit turbulencija sa dionicom
al vjerujete da netko zna šta radi
ovo ne vrte samo špekulanti i trejderi
[/quote]
Ma sve jasno – većina protiv stečaja a prošla i PSN DINE!
Mala dorada PSN Diokija i velika većina ZA!
Neće valjda HEP ugroziti svoje ulaganje od 30% u Dinu ili Vlada ugrziti svoju vjerodostojnost koju jamči odlukom o kupnji zemljišta???
meni to izgleda suludu – a da je zbog dorade PSN-a trebalo zaustaviti psn Diokija to je definitivno točno jer je tu novi moment a to je da je prošla PSN dine.



Pa društvo tko je tu lud? Pa tko je HEPu prodavao zemljište DINA ili DIOKI, siguran sam da je u vlasništvu DINE. Znači HEP kupuje to zemljište.

U svašta si ti siguran. Zemljište je u 80 postotnom vlasništvu Adria oila.
[/quote]
Gospon Vama se očito nije dalo čitati plan PSN. Tamo lijepo piše “Nadalje, predloženom transakcijom bilo bi omogućeno preuzimanje imovine društva Adriaoil od strane matice Dioki”. Dakle i obaveze i imovina prelaze DIOKI-ju.

ma jednostavna formula tko ne vjeruje u opstanak neka proda
a tko vjeruje neka kupuje
a ova piskaranja su mlacenje prazne slame

mlatite ga sve u 16 ..svatko svoje navlaci..i trgujete izmedju sebe ko ce koga izut za 10-20% prejaki ste..ovakvih dana kao jucer nam treba..kupi prodaj kupi prodaj…[emo_palacg]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

opet blokada. mislim da vam ovaj blackbela želi neš poručiti. poslušajte šta vam govori.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

99% buduće vrijednosti Grupe a to je Dina je opstalo pa valjda će i taj 1% opsatati na Žitnjaku!

Upitan što sada konkretno očekuje od Čermaka, odgovorio je ‘2 milijuna eura’.

Giacometti je kazao i kako misli da će na drugom glasovanju za Dioki plan biti prihvaćen…..

1 MILIJUN JE ZA ŽITNJAK!

meni to izgleda suludu – a da je zbog dorade PSN-a trebalo zaustaviti psn Diokija to je definitivno točno jer je tu novi moment a to je da je prošla PSN dine.

al zaboravljaš da prvo nije uspjela za dioki, a potom je uspjela za dinu. Znači nije za dioki poslana na doradu zbog dine.

al mene zanima ono što sam već ranije napisao – šta ako prođe PSN, a hep se ne složi s njom. Hoće li on onda odkupiti zemljište za LNG na kojem se temelji puno toga?

New Report

Close