DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači hepu i tijelima državne uprave se ne sviđa prijedlog. Šta to znači – iz nekog razloga ga opstruiraju? Da je samo HEP pomislio bih sukob s hns-om. Al zašto i tijela državne uprave? Imaju nekog svog u planu? PA šta su čekali do sad?

A i da su eventualno našli nekog svog, jesu oni sigurni da če čermak htjeti samo Dinu bez diokia? Dini ne ulazi u vlasništo. Šta on je lud za prodavanjem polietilena? Je, možeš si mislit.

Ne kužim šta glume svi skupa, 2 godine se tu nadmudruju umjesto da ili riješe što je prije moguće ili otjeraju u stečaj. Ionako još nijedna vlada nioje cijenila industriju u hr pa što prije sve upropastimo, to bolje.

Kad se samo sjetim da su spaseni besperspektivni Varteks i notorni Konstruktor….obje firme bez strateskog investotora. Ima li tu kakve logike?


Znači Dioki je vlasnik Dine. Po ovome je Dioki je za dlaku izbjegao stečaj, a Dina će u funkciju i vjerovnici su masovno podrtžali plan za Dinu. Ako Dioki ode u stečaj on povlači i Dinau. Zašto bi vjerovnici prihvatili plan za Dinau ako su uvjerenja da će Dioki u stečaj,a oni masovno izgubiti na Dinai? Možda pišem gluposti, ali nije mi jasno…

jep to je ono što je mene grickalo u mom postu 🙂

Izgleda da se diokiju pokušava otet DINA. Kako sad Čermak može biti vlasnik 69% DINE ako je DINA u 100% diokijevom vlasništvu.


Gdje je nestao korisnik Zmajki?
Htio bih ga priupitati jel se zivcira oko investicije u Ingru?
Ni tamo bas ne cvjetaju ruze…
najbrzih 15% u jednom danu ,doc ces ti na ingru sa rezervnim nickom ka dodje vrijeme..,,ne brinem se ja…ajde gurnite to opet na 30kn da vas vidim..[emo_ooooo]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Prema planu je bilo da Dikiu ostaje oko 60% u vlasnistvu.

Veliko je pitanje hoce li pisati da je vlasnik Dine Crodux ili Dioki. Ako je Dioki onda OK.

U drugom slucaju…

PSN za dinu je prošao pošto je dioki najveći vjerovnik, a ističe i rok za završetak nagodbe oko 25. 06. Ukoliko ne prođe PSN za dioki sve oko dine je upitno.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=46173

same loše vijesti…sutra bi se cijena mogla stabilizirati oko 16-17 kn

Kako sada stoje stvari, ovo izgleda sve vrlo klimavo i loše po dioki.


Pa društvo tko je tu lud? Pa tko je HEPu prodavao zemljište DINA ili DIOKI, siguran sam da je u vlasništvu DINE. Znači HEP kupuje to zemljište.

U svašta si ti siguran. Zemljište je u 80 postotnom vlasništvu Adria oila.


Kako sada stoje stvari, ovo izgleda sve vrlo klimavo i loše po dioki.

Sad su svi scenariji mogući, od spasa i rasta cijene do stečaja i gubitka uloga

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Kad se samo sjetim da su spaseni besperspektivni Varteks i notorni Konstruktor….obje firme bez strateskog investotora. Ima li tu kakve logike?

Da, baš sam na to pomislio. pogotovo na konstruktor i kak je zaba to podržala.

New Report

Close