DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


GOTOVO JE !

Ušao na 17.Nek se nađe.Dno je teško pogoditi!

Za izradu novog plana restrukturiranja izjasnili su se, između ostalih, INA, tvrtka Prirodni plin i Riječki list.
Vaš link …

Nije li INA uvjek bila glavni kočničar, vidi ti sad HEP ekipu, kome li se ovo namješta da mi je znat

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Šta se to dogodilo danas? Stečaj ili jos jedna prilika?

p2.sem

jman
još jedna prilika

Jos jedna prilika kolega…i to zato jer drzava i banke ne daju Cermaku…ali nece ni stecaj…Zakljucak ne treba donosit..sta god rekli vjerojatno smo u krivu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Prihvacena Dina…radnici krecu na posao
01.09…http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Dinasi-se-vracaju-na-posao-1.-rujna-Prihvacen-Cermakov-plan-za-restrukturiranje-Dine

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Plan za Dionu je prihvaćen, a za Dioki treba izraditi novi.

novi list

Dina prihvaćena,Dioki ne. Može li jedno bez drugog?

p2.sem

Neka Dina samo radi i vrati dugove Diokiju, i svi sretni i zadovoljni! Barem radnicima neka vrati koji su ju izgradili!

zaprudjanec

Dioki je 100% vlasnik Dine 🙂

aaa.. ček… znači dina u vlasništvu diokija je prošla, a dioki nije nego se radi novi plan?
hmm… eli to dobro ili?

Eto imali ste lijepu priliku za kupit svi vi koji ste navijali za pad…stecaj..propast…i sad se hvalite kako ste kupili…ajde pohvalite se da ste je i prodali na 20..21..22..pa da vas se rjesimo…brojite li sad pozitivne blokade..?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close