DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve postavke na kojima se temeljio prolazak plana od strane nekih forumaša su pale u vodu, posebice one o važnosti zemljišta za lng i one koje su vezane za to da će državne firme sigurno prihvatiti plan “jer moraju”. na temelju čega sada stvarati priču za prolaz nove nagodbe. To će biti druga izmjena i jeli uopće moguće napraviti bolji plan? ispada da oni koji su temeljito mogli argumentirati zašto će plan proći su ispali u potpunosti u krivu, a oni koji su bez ikakve argumentacije govorili da neće proći su bili u pravu… šta ti je život

na gadan otpor su naletili. 17 nije za bacit. Daleko najjači otpor na dionici zvana Dioki. I da, još ništa nije gotovo naime ovo je preuveličan pad u režiji velikih[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Sta je gotovo kolega Miro..?…preko mil kuna je proslo po bidu i svi koji su prodavali drze kesh stby spremni ko puska na dobru vijest…evo sad pozitivne blokade…

svi smo mi Crobex


Najviše strahujem od povratka na prvu verziju plana po 10 kina ili da brko izgubi živce i digne ruke.
to je jasno ko dan..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ja bi bježao što dalje od ove dionice , a s obzirom šta se dopušta na ZSE ( ova idiotarija sa blokadama ) bolje bi bilo da svi skupa odemo sa ZSE pa neka se oni igraju sami sa sobom i j… sami sebe a ne nas !!!
Najobičnija svinjarija !!!

Sumrak demokracije na plaćeničkom PD.

Neki su danas jaaaaaaaako dobro zaradili. Ovakva panika stvarno se teško i zamišlja (čak i nakon one otprije desetak dana) , izgleda da su se mnogi na burzi toliko opekli da nije potrebno puno da ih se natjera u pravi pravcati stampedo. Zanimljivo i poučno iskustvo.

Sad da vidimo Dinu,uvjeren sam da tu prolazi. Koje su to igre za ne povjerovat

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Čermak ostao bez Diokija, izradit će se novi plan

http://hr.seebiz.eu/kemijska-industrija/cermak-ostao-bez-diokija-izradit-ce-se-novi-plan/ar-66422/

Ako je HEP namjerno minirao pn da bi ušli Rusi ili netko drugi

Ide li sad odbijanac opet preko 20 kn? A lude li dionice [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gdje je sada kol.sava, tko je sada na -40% šegrt hlapić?

kada sam ukazivao da je prijedlog šupalj i neozbiljan ko prića za laku noć, ti si još i vrijeđao a eto ti sada, ali nije mi žao tebe, žao mi je kolega koje si zahebo svojim drukanjem ove stečajuše…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close