DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


……..

U DIOKIJU zadnjih dana za veliku većinu teče med i mlijeko,budućnost neizvjesna,ali ipak sa malo više optimizma možemo čekati budućnost.
Bitana informacija je da ćr Čermak ako otkupi Ježićev paket i bez obzira pošto kupuje morao bi i malim dioničarima ponuditi minimalno tromjesječni prosjek.Branite ga,mislim da je oko 20 i svakog dana raste jer iz izračuna izlaze niže cijene,a upadaju sve veće.
Čestitke kupcima ispod 20.

Čermak je i više no očito dao OBVEZUJUĆU ponudu a u njoj je da ulaže 27 milijuna eura. Skupa s dokapitalizacijom od 150 milijuna kuna to je 360 milijuna kuna. I taj Plan po izjavi Linića ima vrlo visoke šanse da se usvoji.

Jedan od razloga je i taj što se više niti ne spominje RJ koji po mojoj procjeni nije niti bio pravi vlasnik.
A za pravog vlasnika bi bila itekakva šteta da ne uspije.

Zar stvarno misliš da bi Leo Dolezil radio ovo što radi zbog RJ.
On je više no očito dio ekipe za čišćenje svega i svačega a što je imalo pogubne rezultate za kompaniju.

Kakvi su ovo nalozi na asku po 10 kom?
Popunjavanje praznine?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

ask šupalj

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@lopina: Koliko vidim u zakonu o PSN, nema obaveze za preuzimanje ako netko stekne vecinski paket za vrijeme PSN.

Inace malo sam racunao brojke za 2014 prema cijeni 20 ispada:

P/E cca 8
P/S cca 0.36

..konsolidirani prihodi i dobit (dioki + dina).

Kada je zadnji puta Dioki poslovao s dobiti? Nije ni 2007. ni 2008….

@lopina

….Jutro je pametnije od noći,ali je još pametnije nakon protoka dvije noći…..

Kad je jutro pametnije od noći – bar se bolje vidi ako nije pametnije – upitaj se kako to na AdriaOilu nema NIŠTA vezano za Petrokemiju?????
Kako to sve na Dinu prevaljeno a svi znamo da je AdriaOil bio trading kompanija i za Kutinu – posebice dio u Moskvi!
A Petrokemija je itekako popušila prije 3-4 godine a i sada debelo puši!

yeosol,

Bilo bi jako zanimljivo kad bi se moglo saznati tko je jučer postavljao prodajne naloge. Nažalost, nikad nećemo saznati. Izgleda da je Zagrebačka burza toliko jadna i plitka da vrlo lako, u slučaju potrebe, postane nečijom privatnom igraonicom.

Ove noći i sam sam bio prožet tom sumnjom.

ING

Da ne bi sa Europom u taj frizeraj (Hamfu) ušli nadfrizeri i počeli jedno pravo šišanje.Uz malo volje i uloženog novca i vremena može se ovdje organizirati ekipica koja će frizere natjerati da im podrhtavaju ručice.

Kolega lopina je poceo pisat postove u korist dioki-a..hm…nece biti dobro.::)…Nadam se da ne zamjerate na opasci..a danas bi “zvjezda dana ” mogla bit jedna druga vrijednosnica kojoj je najveci vjerovnik drzava pa moze lako doci do pretakanja sredstava…a hoce li ova psn nagodba sto se tice dioki-a proc.?..pa eto ja se kladim sa svim ovim do sad tu ulozenim da hoce..a ako ne prodje…?..mi koji trgukemo na burzi gubimo podosta ali svi skupa gubimo puno vise…pa sad neki vide sta im se i kako isplati.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sava,
Jedan od razloga je i taj što se više niti ne spominje RJ koji po mojoj procjeni nije niti bio pravi vlasnik.
A za pravog vlasnika bi bila itekakva šteta da ne uspije.

pravi vlasnik je po mojoj procjeni R.Hrvatska a u njeno ime moćni ljudi(iz političke,bankarske,privredne,obavještajne sfere) koji su morali ući u pretvorbu. znamo da njihov posao i položaj nije nimalo jednostavan.
odpilili su R.J.jer nisu bili zadovoljni sa njim kao ni on sa njima pa je išao u Švici otvarati nove firme-iako je sa Diokijem imao posla preko glave.

kako će ovo danas krenut u suprotnom smjeru kad se ask dobro nakupi.
[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Interesantna je činjenica kad se govori o vrijednosti imovine Diokija i o raspodjeli iste, onda se uvijek važno napominje da je Dina u 100% vlasništvu Diokija. No, kada treba raspodijeliti plaće radnicima,onda se to učini samo u Zagrebu, onda to “vlasništvo” i nije tako bitno, radnicima na Krku nije potrebno za egzistenciju ništa ![emo_mrgud]

ja se nadam da i ostali koji prate trenutno trgovanje diokija vide kako to rade profesinalci.stave jedan skriveni nalog na bidu i jedan skriveni na asku,te sebi otvaraju mogučnost dokupljivanja između ta dva naloga.pozdrav

@ gruba
slažem se
Kao da imamo market makera na Diokiu [emo_smijesak]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close