DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po tko zna koji put nam je to već da polijećemo?[proud]


Po tko zna koji put nam je to već da polijećemo?[proud]

Što češće to ćemo dalje doći
[rolleyes][rolleyes]


Po tko zna koji put nam je to već da polijećemo?[proud]

treći ili četvrti,i svaki put je bilo vrlo dobro za sve nas koji volimo ovu dionicu[wink]

pixma

Meni je tek treći put da sudjelujem[proud]

Ne veselimo se prerano, Adris forsira da LNG bude u Plominu, u što sumnjam, ali ipak postoji minimalna mogućnost.

Moje mišljenje da neće biti ništa bez vlade. Danas je Friščić izjavio da će sabor biti do kraja godine, a nova vlada do polovice siječnja. Zato se strancima toliko žurilo jer znaju da su još dva mjeseca aut.

Da li netko zna koja je bila završna cijena u petak. Na Fimi i u Večernjem je 618, a ovdje 603.

603,zadnja.


Ne veselimo se prerano, Adris forsira da LNG bude u Plominu, u što sumnjam, ali ipak postoji minimalna mogućnost.

malo nepovoljnije nego da je na krku ali,ipak uz plinovod nije sve izgubljeno.Nedavno je išla informacija o izgradnji novog Krčkog mosta pa mislim da je Omišalj izglednija lokacija.[thumbsup]

pixma

Sami nedavni posjet presjednika Mesica Omislju i njegova izjava o izgradnji LNG-a negira te natpise i pust zelje nekih nasih privrednika.Tezinu njegovih rijeci i njegovo znacenje kao presjednika RH neki su tek ozbiljno svatili nedavno nakon nedobivenih izbora.Ovakva situacija ide njemu u prilog i dokazuje njegovu vrijednost,tj status presjednoka.[thumbsup]

Mislim da bi trebali zaboraviti priče oko lokacije LNG-a. To će biti Omišalj i gotovo. Struka je rekla svoje. Niti jedan političar neće ići protiv toga. Razapeli bi ga preko novina.
Osim ako nije Bandić u pitanju.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ne veselimo se prerano, Adris forsira da LNG bude u Plominu, u što sumnjam, ali ipak postoji minimalna mogućnost.

Kad vec prenosite citat iz Business.hr uasto ne kazete da je “Iz izvora bliskih Adria LNG doznajmo da ce za gradnju terminala najvjerovatnije biti izabran Omisalj na Krku jer je studija vec napravlena u koju je ulozeno 40 milijuna eura.[thumbsup]

New Report

Close