DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tek sam sada vidio da je broj 2 iz topa 10 nastavio sa prodajom prosli tjedan.

Jos samo cca 160k komada i vani je. 😀

zašto po tebi br.2 nije prodavao od 12.03.do 23.04 (mjesec dana) po cijenama od 18-23kn na prometu 15-20 miljuna kuna što je protrgovano u tom vremenskom periodu?
mogao je rješit sve?!


Zna li se datum sastanka u vezi predstečajne nagodbe?Ako to ne prođe a mislim da se HYPO neće odreći svog duga jer ima založno pravo na lijepi komad zemlje na žitnjaku pa izgleda da je stečaj realna opcija.Mada nada umire zadnja isko nada zna biti i k….!

Dioki – 500.893.978,64 kuna potraživanja prema Dini!
Umanji za kredit od 103.654.689,64 kuna i imaš vrijednost zemljišta!
A obzirom da Diokijevo zemljište OKRUŽUJE čitavi Žitnjak pa i lokaciju na kojoj je JANAF, da imaju u vlasništvu i CESTU, da uz Slavonsku imaju parcelu…..
Ja uživam u toj spoznaji – NEMA takve parcele u Zagrebu i nije je HYPO tako visoko procjenio.
Pa JANAF ne može istjerati niti jednu cisternu a da ne prođe preko našeg zemljišta ili niti ZET ne može voziti svoju liniju a da ne vozi po našoj cesti!



Tek sam sada vidio da je broj 2 iz topa 10 nastavio sa prodajom prosli tjedan.

Jos samo cca 160k komada i vani je. 😀

zašto po tebi br.2 nije prodavao od 12.03.do 23.04 (mjesec dana) po cijenama od 18-23kn na prometu 15-20 miljuna kuna što je protrgovano u tom vremenskom periodu?
mogao je rješit sve?!
[/quote]

Pa ne znam zasto. Treba njega pitati. I meni je cudno sto je poceo prodavati tek kasnije (koji dan prije prvog rocista), ako se vec mislio rjesavati tolikog broja dionica.



Zna li se datum sastanka u vezi predstečajne nagodbe?Ako to ne prođe a mislim da se HYPO neće odreći svog duga jer ima založno pravo na lijepi komad zemlje na žitnjaku pa izgleda da je stečaj realna opcija.Mada nada umire zadnja isko nada zna biti i k….!

Pa JANAF ne može istjerati niti jednu cisternu a da ne prođe preko našeg zemljišta ili niti ZET ne može voziti svoju liniju a da ne vozi po našoj cesti!
[/quote]

Daj mi molim te dokument koji potvrđuje tu glupost koju si upravo napisao, papire od doktora iz Vrapća također prihvačam. Ne samo da Janaf može prolaziti do svojih spremnika i to na 2 ulaza, nego i svi građani koji žele doći do Elgrad centra prolaze i prolazili su i dok je dioki radio sa Slavonske pored bivšeg trgovačkog centra Mandi.




Zna li se datum sastanka u vezi predstečajne nagodbe?Ako to ne prođe a mislim da se HYPO neće odreći svog duga jer ima založno pravo na lijepi komad zemlje na žitnjaku pa izgleda da je stečaj realna opcija.Mada nada umire zadnja isko nada zna biti i k….!

Pa JANAF ne može istjerati niti jednu cisternu a da ne prođe preko našeg zemljišta ili niti ZET ne može voziti svoju liniju a da ne vozi po našoj cesti!
[/quote]

Daj mi molim te dokument koji potvrđuje tu glupost koju si upravo napisao, papire od doktora iz Vrapća također prihvačam. Ne samo da Janaf može prolaziti do svojih spremnika i to na 2 ulaza, nego i svi građani koji žele doći do Elgrad centra prolaze i prolazili su i dok je dioki radio sa Slavonske pored bivšeg trgovačkog centra Mandi.
[/quote]

http://geoportal.dgu.hr/viewer/
Sve katastarske čestice su vidljive au gruntovnici i vlasnik čestice!
Imaš i u predstečajnoj nabrojane sve katastarske čestice.

A ako se ne znaš služiti raspoloživim resursima – pravac večenja škola!
Kod Pervana i ekipe.

svaka čast na hrabrosti ovom s 3xxx što je stajao tako nisko i dosta dugo , najprije na 15,xx pa na 16,xx pa sad pobježe malo dalje na 17,xx , jel vidi se da baš i nebi prodal a i prva dva naloga mi se čini da su njegova i oni bježe prema gore

pepe7

Sve danasnje novine su prenijele kako je Linic zaprijetio nekom sindikalcu i to je najvaznija vijest za njih od njegovog intervjua jutros na HR u emisiji..”a sada Vlada”…?!?!…Oko 16 minute je njegov stav i komentar na situaciju u Diokiu…Ukratko…Hypo je pokazao razumjevanje i jos se treba usaglasit oko 5-10 mil eura. Drzava se zalaze za rjesavanje i pomaze da do kraja mjeseca bude sve zavrseno.

http://radio.hrt.hr/ep/slavko-linic-ministar-financija/24544/

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sve danasnje novine su prenijele kako je Linic zaprijetio nekom sindikalcu i to je najvaznija vijest za njih od njegovog intervjua jutros na HR u emisiji.."a sada Vlada"…?!?!…Oko 16 minute je njegov stav i komentar na situaciju u Diokiu…Ukratko…Hypo je pokazao razumjevanje i jos se treba usaglasit oko 5-10 mil eura. Drzava se zalaze za rjesavanje i pomaze da do kraja mjeseca bude sve zavrseno.

http://radio.hrt.hr/ep/slavko-linic-ministar-financija/24544/

Pozdrav
ajmo sad nazad na 20
joj al ima kamikaza

Netko je puno riskirao da ga dobrano poklope sa postavljanjem ovako velikog naloga na kupnji na 15.

Al sad kad je lagano iskrcao svoju siću na asku i pozdravio se, moze se reći da mu se rizik isplatio.

kvart99
stavit ce on nalog na 16




Zna li se datum sastanka u vezi predstečajne nagodbe?Ako to ne prođe a mislim da se HYPO neće odreći svog duga jer ima založno pravo na lijepi komad zemlje na žitnjaku pa izgleda da je stečaj realna opcija.Mada nada umire zadnja isko nada zna biti i k….!

Pa JANAF ne može istjerati niti jednu cisternu a da ne prođe preko našeg zemljišta ili niti ZET ne može voziti svoju liniju a da ne vozi po našoj cesti!
[/quote]

Daj mi molim te dokument koji potvrđuje tu glupost koju si upravo napisao, papire od doktora iz Vrapća također prihvačam. Ne samo da Janaf može prolaziti do svojih spremnika i to na 2 ulaza, nego i svi građani koji žele doći do Elgrad centra prolaze i prolazili su i dok je dioki radio sa Slavonske pored bivšeg trgovačkog centra Mandi.
[/quote]

S istočne strane je zemljište koje je kupila Rijekatank doo – s južne strane je parcela 138/49 Dioki – s zapadne 138/45 Dioki – s sjeverne 138/48 Dioki!!!!
TO TI JE PO GEOPORTALU I KATASTRU.
Investiraju 200 milijuna kuna a nemaju pristupne ceste!

Govor nekog predstavnika Vlade koji do sad od svih govora najjače ide u prilog Diokiu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close