DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



bisakovi
i sam vidis da nam sve ide u prilog(prvo predstecajna nagodba,zatim LNG terminal,…).
ukrcaj se dok je jos vrijeme.pozdrav


Molim Vas pokušajte biti ozbiljni!!!
Ništa Vam za sada ne ide u prilog!!!Koliko ja vidim društvo ostaje bez niza vrednih nekretnina po razlučnim pravima banaka!!!!Što je tu dobro???
LNG terminal je i dalje fikcija o kojoj se priča gotovo dva desetljeća!!!
Predstečajna nagodba(ako bude postignuta)nije jamstvo da do stečaja neće doći!
Vidite da i danas cijena dionice nastavlja padati,a bid je sve niže.

Pozdrav

[/quote]
cijena odgovara mojim apetitima
samo neka klizi bit ce dokupa



bisakovi
i sam vidis da nam sve ide u prilog(prvo predstecajna nagodba,zatim LNG terminal,…).
ukrcaj se dok je jos vrijeme.pozdrav


…Koliko ja vidim društvo ostaje bez niza vrednih nekretnina po razlučnim pravima banaka!!!!Što je tu dobro???
…..

Pozdrav

[/quote]

Koliko ja vidim prodaje se – i jako mi je dargo čuti od tebe – VRLO VRIJEDNA imovina u vidu nekretnina!
Ja evo očekujem da HEP plati zgradu koju je preuzeo u posjed a cijena neka bude slična cijeni po kojoj je Vlada preuzela od Industrogradnje u Savskoj.

Mislim da sada ne postoje nikakve zapreke da se zatvori navedeni posao s HEP-om.




bisakovi
i sam vidis da nam sve ide u prilog(prvo predstecajna nagodba,zatim LNG terminal,…).
ukrcaj se dok je jos vrijeme.pozdrav


…Koliko ja vidim društvo ostaje bez niza vrednih nekretnina po razlučnim pravima banaka!!!!Što je tu dobro???
…..

Pozdrav

[/quote]

Koliko ja vidim prodaje se – i jako mi je dargo čuti od tebe – VRLO VRIJEDNA imovina u vidu nekretnina!
Ja evo očekujem da HEP plati zgradu koju je preuzeo u posjed a cijena neka bude slična cijeni po kojoj je Vlada preuzela od Industrogradnje u Savskoj.

Mislim da sada ne postoje nikakve zapreke da se zatvori navedeni posao s HEP-om.
[/quote]
Ja ne znam koliko su nekretnine “vredne”,ali znam kada se prodaju “na bubanj” da “nestaju često” za “siću”!!!
Dok Vi to spoznate ,vrijednost dionice će “možda pasti na 1%” od početka Vašeg drukanja(kako kolege kažu od 2008)!!!
Opet pišete neistine i “prevodite tuđe rečenice”!!!!

bisakovi
moram ti priznat da si uporan,ali i “sam”.znam da imas veliku namjeru kupovat po nizim cijenama,ali moram ti priznat da bih i ja kupovao po nizim cijenama.ali necemo to docekati.pozdrav
p.s. pogledaj oko sebe “sam si”


bisakovi
moram ti priznat da si uporan,ali i "sam".znam da imas veliku namjeru kupovat po nizim cijenama,ali moram ti priznat da bih i ja kupovao po nizim cijenama.ali necemo to docekati.pozdrav
p.s. pogledaj oko sebe "sam si"

Opet laž i neistine.
Ne namjeravam kupovati Dioki i nisam usamljen u svojim stavovima.Većina sudionika foruma me podržava,a po meni Dioki će se ,dakako,moći vjerovatno kupovati po nižim cijenama,ali ja neću kupovati sigurno!!!

Evo kako je LNG terminal postao sprdnja
http://bigblog.tportal.hr/spranja

vid'la žaba...

Gruba,a što ako izađe 26 milja dionica po 10 kn što ćeš ljudima reći sory stvarno sam mislio drugačije.Tko te poslušao još na 22kn za sada je pušing samo 25 posto.


Gruba,a što ako izađe 26 milja dionica po 10 kn što ćeš ljudima reći sory stvarno sam mislio drugačije.Tko te poslušao još na 22kn za sada je pušing samo 25 posto.

ako i izađu te dionice
one necu ic u opticaj ko kod INGRE
tamo su koperanti dobivali dionice i prodavali



Gruba,a što ako izađe 26 milja dionica po 10 kn što ćeš ljudima reći sory stvarno sam mislio drugačije.Tko te poslušao još na 22kn za sada je pušing samo 25 posto.

ako i izađu te dionice
one necu ic u opticaj ko kod INGRE
tamo su koperanti dobivali dionice i prodavali
[/quote]
Zašto neće Joka???Pa vjerovnici će pokušati “unovčiti” što “se može”!!!!
Nema tu bitne razlike.
Pozdrav

HRVATSKO VELEPOSLANSTVO U KATARU. LNG terminal na Krku postao prioritet
Gradnja LNG terminala na Krku trajala bi tri do četiri godine, a osim 600 milijuna eura za terminal, Hrvatskoj treba i 500 milijuna eura za plinsku elektranu koja bi se gradila uz kompleks. Katar je i dalje zainteresiran za tu investiciju.
Katarski emir šeik al-Thani, pokazao je veliko strpljenje u odnosu s Hrvatskom. Nakon što ga je Sanader odbio, emir je sagradio LNG terminal u Italiji, ali nije odustao od Krka.
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]





bisakovi
i sam vidis da nam sve ide u prilog(prvo predstecajna nagodba,zatim LNG terminal,…).
ukrcaj se dok je jos vrijeme.pozdrav


…Koliko ja vidim društvo ostaje bez niza vrednih nekretnina po razlučnim pravima banaka!!!!Što je tu dobro???
…..

Pozdrav

[/quote]

Koliko ja vidim prodaje se – i jako mi je dargo čuti od tebe – VRLO VRIJEDNA imovina u vidu nekretnina!
Ja evo očekujem da HEP plati zgradu koju je preuzeo u posjed a cijena neka bude slična cijeni po kojoj je Vlada preuzela od Industrogradnje u Savskoj.

Mislim da sada ne postoje nikakve zapreke da se zatvori navedeni posao s HEP-om.
[/quote]
Ja ne znam koliko su nekretnine "vredne",ali znam kada se prodaju "na bubanj" da "nestaju često" za "siću"!!!
Dok Vi to spoznate ,vrijednost dionice će "možda pasti na 1%" od početka Vašeg drukanja(kako kolege kažu od 2008)!!!
Opet pišete neistine i "prevodite tuđe rečenice"!!!!

[/quote]

Ja sam tebe citirao – potvrdio si da se radi o vrlo vrijednim nekretninama.
Koliko su vrijedne – onoliko koliko su procjenjne da vrijedi, dakle to je oko 1,5 milijardi kuna koliko su Dioki, Kijac, Ćuf i Piros prijavili u predstečajnoj nagodbi Dine petrokemije kao vjerovnici.
A da će otići za siću – to nije točno.
Zakonom je propisano da ne može ići ispod 1/2 procjenjene vrijednosti.
Dakle u najlošijoj varijanti mogu se podmiriti SVA potraživanja banaka preuzimanjem neoperativne imovine.
Naravno da LNG terminal na Krku podiže vrijednost tih nekretnina – za nekoga tko želi graditi LNG terminal, plinsku elektranu i ostale prateće proizvodne pogone to je jednostavno prilika života.


HRVATSKO VELEPOSLANSTVO U KATARU. LNG terminal na Krku postao prioritet
Gradnja LNG terminala na Krku trajala bi tri do četiri godine, a osim 600 milijuna eura za terminal, Hrvatskoj treba i 500 milijuna eura za plinsku elektranu koja bi se gradila uz kompleks. Katar je i dalje zainteresiran za tu investiciju.
Katarski emir šeik al-Thani, pokazao je veliko strpljenje u odnosu s Hrvatskom. Nakon što ga je Sanader odbio, emir je sagradio LNG terminal u Italiji, ali nije odustao od Krka.
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Tako je.Ovim tempom treba oko 50-100 godina da se “Terminal” izgradi!!!!
Naravno,prvo se mora početi,zar ne???
Pozdrav

New Report

Close