DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je istina da Srđanu prijeti otkaz, onda je vrijeme da se ponovo okupimo i stanemo iza njega kao što je on stao uz nas kad god je bilo potrebno. Svakako nas obavještavajte.

Samo mali P.S. Paveliću se to ne može desiti.

Sad se iznova pokazuje što su ti ljudi u stanju napraviti, no neće još dugo, pile granu na kojoj sjede pa je pad sam po sebi neminovan

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]



@bisakovi

Ja sumnjam da će ti RJ dati ijednu dionicu….
A ako se ipak dogodi da nešto i dobiješ onda bi vjerojatno ti bio najoštriji protiv novih dionica.

Dioki i Dina su KEMIJSKA industrija – kemijska industrija je i dalje vodeća industrijska grana – ona znači napredak i HR se mora založiti ne samo u opstanak te grane nego se mora založiti da se dionice Dioki i Dine iz Švicarske vrate u HR.


O čemu Vi to Sava???Zašto stalno izmišljate ,dajete polu informacije i netočne informacije???
Ja ne očekujem niti želim nikakve dionice Diokija.O čemu Vi to???
Od kada Vi hvalite Dioki dionica je izgubila strahovito na vrijednosti !!!
Što Vi znate o kemijskoj industriji???Kao i svugdje i u toj grani stečajevi su mogući i dolazi do njih.
I sumnjam da se Vi zalažete za društvo i radnike!!!Mislim da Vi branite svoju katastrofalnu investiciju.
Bilo kakvo rješenje(ako do njega dođe) biti će u korist investitora i vjerovnika,a nadam se i radnika,a ne Vas i špekulanata.
Pozdrav

RTL-vijesti
Poljaci bacili oko na LNG-terminal

bisakovi
dioki ce ici preko 20kn.samo je pitanje koliko preko te cijene.topu 10 ulaz je 20,a oni su doveli dioki do te cijene,te je nece lako dati ispod ovih razina.
Mislim da tebe na forumu dioki hrani.ti da odes na forum adrisa ili koncara ne bih imao sto pisati.pozdrav


RTL-vijesti
Poljaci bacili oko na LNG-terminal

Nisu Poljaci bacili oko na North-South koridoror od jučer i nisu sami -V4 će potpisati strategijski ugovor o tržištu plina i LNG terminalima na sjeveru i jugu koridora.
Warsaw, Prague want common gas market in Central Europe
14 May 2013 PETROLEUM BAZAAR
Vaš link …

[/b][/b]
Dođite graditi nam autoceste, za LNG uzmite novac EU[/b][/b]
[/b][/b]
HRVATSKA14.5.2013. 22:01 Božica Babić[/b][/b]
0[/b][/b]
Imate velike prednosti, iskoristite ih, europska je konkurencija zastrašujuća, savjet je direktora Multico holdinga.[/b][/b]
[/b][/b]
[/b][/b]
Skup u HGK uz predsjednike je okupio i hrvatsko-poljsku poduzetničku kremu/PIXSELL[/b][/b]
Gradnja energetskog koridora koji bi spojio LNG terminale između dva otoka, hrvatskog Krka i poljskog otoka Swinoujscie, projekt je u koji dvije države moraju krenuti i realizirati ga uz korištenje novca iz europskih fondova.[/b][/b]
[/b][/b]
Jedna je to od inicijativa koju je iznio poljski predsjednik Bronislaw Komorovsky na Hrvatsko-poljskom gospodarskom …[/b][/b]


[/b][/b]
Dođite graditi nam autoceste, za LNG uzmite novac EU[/b][/b]
[/b][/b]
HRVATSKA14.5.2013. 22:01 Božica Babić[/b][/b]
0[/b][/b]
Imate velike prednosti, iskoristite ih, europska je konkurencija zastrašujuća, savjet je direktora Multico holdinga.[/b][/b]
[/b][/b]
[/b][/b]
Skup u HGK uz predsjednike je okupio i hrvatsko-poljsku poduzetničku kremu/PIXSELL[/b][/b]
Gradnja energetskog koridora koji bi spojio LNG terminale između dva otoka, hrvatskog Krka i poljskog otoka Swinoujscie, projekt je u koji dvije države moraju krenuti i realizirati ga uz korištenje novca iz europskih fondova.[/b][/b]
[/b][/b]
Jedna je to od inicijativa koju je iznio poljski predsjednik Bronislaw Komorovsky na Hrvatsko-poljskom gospodarskom …[/b][/b]

“Jedna je to od incijativa….”Tra,la,la!!!!!
Od “gotovih poslova i Kataraca i Rusa i sl” “padosmo na inicijative”???
Krasan “kurtoazni govor optočen lijepim željama”!!!
Samo,kakve to veze ima sa Diokijem i njegovom teškom situacijom DANAS???
Ali moram priznati,trudite se “uljepšati stvarnost”.
Pozdrav

….Zaključio je kako se nada da će Hrvatska i Poljska od energetskog koridora koji bi trebao spajati LNG terminal na Baltičkom moru i hrvatski otok Krk napraviti dobar biznis…..
Vaš link …

V4 plus Austrija, Hrvatska, Slovenija= LNG terminal i novac iz EU fondova!






bisakovi
kad se probudis odgovori mi na svaki moj post,a ne na onaj koji ti odgovora.
Ali moram priznat, trudite se " drukati po diokiju"
pozdrav

"Drukanje" je ružna riječ kao i iznošenje neistina i netočnih i polu-informacija.
Ja sam budan odavno jer je sukladno vremenskoj zoni kod mene 5 sati više nego u Hrvatskoj.
Na Vaše postove mogu samo dati jedan odgovor,a taj glasi:
Vaši postovi su gotovo u cijelosti plod Vaših želja i nemaju gotovo nikakvog uporišta u stvarnosti.
Pozdrav
[/quote]
pa da Nova Gradiška je u drugoj vremenskoj zoni.
Borise,Borise
[/quote]
Lipi moj,kako si ti pametan,a otkuda ti ideja da netko mora živjeti tamo gdje je rođen???
Svaka čast na zaključivanju!!!!
Ti si valjda porjeklom Slavonac kao i ja,pa me posjeti,Jokić dragi!!!OK?
Avio karta povratna je oko 1000Eura.Možeš biti moj gost 3 dana.OK?
Javi se na private ako si zainteresiran.
Pozdrav

[/quote]
hvala na pozivu
dođem cim zaradim na DIOKIJU[emo_smijesak]
pozdrav iz Orahovice
[/quote]
OK.Nadam se da ćeš uspjeti zaraditi.
Srdačan pozdrav i Tebi

1 33039197637 BANKA KOVANICA DD, PRERADOVIĆEVA 29,
VARAŽDIN 17.421.521,69 OBAVIJEST O RAZLUČNOM PRAVU NA NEKRETNINAMA, NEMA IZJAVE
2 26702280390 HRVATSKA BANKA ZA OBNOVU I RAZVITAK,
STROSSMAYEROV TRG 9, ZAGREB 44.130.551,42 OBAVIJEST O RAZLUČNOM PRAVU UZ IZJAVU O NEODRICANJU OD PRAVA NA ODVOJENO NAMIRENJE
3 HYPO ALPE-ADRIA-BANK INTERNATIONAL AG, ALPEN-ADRIA-PLATZ 1, KLAGENFURT,
AUSTRIJA 241.966.054,14 OBAVIJEST O POSTOJANJU RAZLUČNOG PRAVA, NEMA IZJAVE
4 14036333877 HYPO ALPE-ADRIA-BANK d.d., SLAVONSKA AVENIJA 6, ZAGREB 224.713.068,24 OBAVIJEST O RAZLUČNOM PRAVU NA NEKRETNINAMA, NEMA IZJAVE
5 08106331075 KARLOVAČKA BANKA DD, I.G.Kovačića 1,KARLOVAC 31.870.460,78 OBAVIJEST O NEODRICANJU OD PRAVA NA ODVOJENO NAMIRENJE IZ ZALOŽENIH NEKRETNINA
6 32802230502 ODVJETNIČKO DRUŠTVO MAMIĆ PERIĆ REBERSKI RIMAC D.O.O., RADNIČKA CESTA 80, ZAGREB 255.659,14 OBAVIJEST O RAZLUČNOM PRAVU UZ IZJAVU O NEODRICANJU OD PRAVA NA ODVOJENO NAMIRENJE
7 53056966535 RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d., PETRINJSKA 59, ZAGREB 92.064.670,04 VJEROVNIK ZADRŽAVA PRAVO ODVOJENOG NAMIRENJA
8 12673471493 SIEMENS d.d., HEINZELOVA 70 A, ZAGREB 55.096.886,71 RAZLUČNI VJEROVNIK S PRAVOM PRVENSTVENOG NAMIRENJA NA NEKRETNINAMA
9 92963223473 ZAGREBAČKA BANKA d.d., Paromlinska 2,ZAGREB HRVATSKA, 120.101.042,41 OBAVIJEST O RAZLUČNOM PRAVU/PRAVU ODVOJENOG NAMIRENJA NA NEKRETNINAMA

bisakovi
i sam vidis da nam sve ide u prilog(prvo predstecajna nagodba,zatim LNG terminal,…).
ukrcaj se dok je jos vrijeme.pozdrav


bisakovi
i sam vidis da nam sve ide u prilog(prvo predstecajna nagodba,zatim LNG terminal,…).
ukrcaj se dok je jos vrijeme.pozdrav


Molim Vas pokušajte biti ozbiljni!!!
Ništa Vam za sada ne ide u prilog!!!Koliko ja vidim društvo ostaje bez niza vrednih nekretnina po razlučnim pravima banaka!!!!Što je tu dobro???
LNG terminal je i dalje fikcija o kojoj se priča gotovo dva desetljeća!!!
Predstečajna nagodba(ako bude postignuta)nije jamstvo da do stečaja neće doći!
Vidite da i danas cijena dionice nastavlja padati,a bid je sve niže.

Pozdrav

New Report

Close