DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko dugo treba da se izgradi LNG terminal?

Mislim od dana kada se pocne graditi to trena kada je sve spremno za uplov brodova.

Znaci bez, projektiranja, dozvola, natjecaja,…

Kada bi najranije (realno) mogao LNG biti u funkciji? Netko je spominjao 2018.

Vjerujem da sava ima odgovore…. 🙂

Kada bi najranije (realno) mogao LNG biti u funkciji? Netko je spominjao 2018.

Ne znam u dan, ali mislim 3168. godine ili tako nekako

http://www.vecernji.hr/vijesti/radnici-diokija-prekinuli-blokadu-tvornice-otisli-kucama-clanak-551489

vid'la žaba...

kakva to gužva na bidu?
nema ispod 17kn
ajmo katastroficari


Koliko dugo treba da se izgradi LNG terminal?

Mislim od dana kada se pocne graditi to trena kada je sve spremno za uplov brodova.

Znaci bez, projektiranja, dozvola, natjecaja,…

Kada bi najranije (realno) mogao LNG biti u funkciji? Netko je spominjao 2018.

Vjerujem da sava ima odgovore…. 🙂

Sve projekte ima Adria LNG konzorcij a dobar dio infrasreukture posjeduje Dina petrokemija.
Dakle nakonkon FID-a max 3 godine ni dana više.


kakva to gužva na bidu?
nema ispod 17kn
ajmo katastroficari

Koliko ja vidim, guzva je nastala medju ovima što su kupili po 17 i kusur i sad to brze,bolje hoće prodati za par bureka, ali lazni kupci su se povukli i ostali samo oni ispod 17.

bez obzira na sve što će biti sa ovom kompanijom a mislim da će biti ok ovo što se jučer i ovih dana događalo sva ova neosjetljivost mislim to su ipak ljudi kud ovo sve ide neznam
dečki svaka čast pozdrav i sve što mogu u ovom trenu je iskazati poštovanje barem nešto pokušavate
pozdrav

http://www.vecernji.hr/vijesti/prije-jezica-bio-je-to-posao-snova-a-sad-jedemo-kruh-tijesto-clanak-552011

Da li netko zna kada će točno biti održano drugo ročište ?

Čisto sumnjam da je Ježić u gubitku.


Čisto sumnjam da je Ježić u gubitku.

S LNG terminalom se puno toga mijenja u priči oko Diokija.

Glede radnika – nije im Ježić podigao cijene vode za 2,5x, struje za 2x, plina za skoro 3x……To je put koji vodi ravno na Zavod za zapošljavanje!
Kada se nekoga želi optužiti treba pomno i argumentirano ponuditi činjenice.

lng je neisplativ, to samo naši nesposobni politčari guraju
veliki troškovi transporta , skladištenje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close