DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



18.04.2013

2.ZAGREBAČKA BANKA D.D. FILIPOVIĆ MARIJAN 141.549 3,50 Skrb. račun

Znaci vecina prodana u ponedjeljak je njegova. Covjek spasava novce dok jos moze.
[/quote]

Filipović NIKADA nije obavijestio HANFA-u da je pao ispod 5% pa onda ispada da i nije pao ispod 5% – drugim riječima deponira na nekim drugim računima.
To ti nije palo na pamet – Zakon o tržištu kapitala nalaže OBAVJEŠTAVANJE!!!!

ČLANAK 413!


Svi koji žele veču količinu ,morati će po asku,jer u ponedjeljak će biti velika navala,na kupnji,stoga je očekivati danas tokom dana čišćenje po asku…22-23 kn,u ponedjeljak do 25-26 kn..
ah neda mi se više gledat laptop,odoh do Opatije prošetat i popit kavu..

Ja ću do Žurkova. Od tamo je bolji pogled na Omišalj[emo_smijeh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Užas. Kakva je ovo dionica ? Pa ova je još gora od Ingre.
Ljudi, koliko ste već pogubili ovdje novaca ?




18.04.2013

2.ZAGREBAČKA BANKA D.D. FILIPOVIĆ MARIJAN 141.549 3,50 Skrb. račun

Znaci vecina prodana u ponedjeljak je njegova. Covjek spasava novce dok jos moze.
[/quote]

Filipović NIKADA nije obavijestio HANFA-u da je pao ispod 5% pa onda ispada da i nije pao ispod 5% – drugim riječima deponira na nekim drugim računima.
To ti nije palo na pamet – Zakon o tržištu kapitala nalaže OBAVJEŠTAVANJE!!!!

ČLANAK 413!
[/quote]

INFORMACIJE O PROMJENAMA U POSTOTKU GLASAČKIH PRAVA
Obveza
Članak 413.
(1) Fizička osoba ili pravni subjekt koji neposredno ili posredno dosegne, prijeđe ili padne ispod praga od 5%, 10%, 15%, 20%, 25%, 30%, 50% i 75% glasačkih prava u izdavatelju dionica obvezan je o takvom dosezanju, prelasku ili padu ispod praga dostaviti izdavatelju i Agenciji obavijest.

Sava stvarno, na burzi sam 7 godina i znam za Marjanovića. Taj se čovjek rijetko riješava dionica a ako ih se i riješava radije ih daruje u humanitarne svrhe.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Sava stvarno, na burzi sam 7 godina i znam za Marjanovića. Taj se čovjek rijetko riješava dionica a ako ih se i riješava radije ih daruje u humanitarne svrhe.

Da ih se rješava morao bi obavijestiti HANFA-u – dakle ne rješava ih se a obzirom da je aktivan druga mogućnost je da dokupljuju.
Filipović porijeklom iz Bosne i Hercegovine, umješni gospodarstvenik i altruist kojemu je izgleda omilila energetika – kao i ljudima koje se ubrajaju u njegov lobi.


Na predstečajnim za dioki danas nema ni jedne nove tražbine vjerovnika. To je to izgleda.

Evo ima ih par novih. Mislim da ih ima bar jos 100 za popisati. Nikakva odluka vezano za dioki d.d. se nece dogoditi u utorak.

Nema plana… nema odluke….



Na predstečajnim za dioki danas nema ni jedne nove tražbine vjerovnika. To je to izgleda.

Evo ima ih par novih. Mislim da ih ima bar jos 100 za popisati. Nikakva odluka vezano za dioki d.d. se nece dogoditi u utorak.

Nema plana… nema odluke….
[/quote]

Kako nema plana ako jasno piše da imaju strateške partnere za LDPE, VCM i Stiren u Zagrebu?????
Da imaju ponudu za zemljište na Krku????
Šta se događa u tvojoj glavi?????

do 19 sličan broj dionica kao do 21,50. A na 18 nema tko neće biti na bidu ako do 18 ikada i dođe.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Sava stvarno, na burzi sam 7 godina i znam za Marjanovića. Taj se čovjek rijetko riješava dionica a ako ih se i riješava radije ih daruje u humanitarne svrhe.

Je, tako je, pratim i ja malo duže. I stvarno nikad nije prodavao ogromne količine, ovo što je ovaj put je bilo čak i više nego dosad. Sudeći po prijašnjem ponašanju sad pola godine ne bi trebao prodati ni jednu, iako to ne možemo sigurno tvrditi.

A uostalom, i da želi izaći do kraja (što ne smatram vjerovatnim), sad već ima 30-40 tisuća komada manje, prva sljedeća vijest i može izaći u jednom danu, pa neka izvoli.




Na predstečajnim za dioki danas nema ni jedne nove tražbine vjerovnika. To je to izgleda.

Evo ima ih par novih. Mislim da ih ima bar jos 100 za popisati. Nikakva odluka vezano za dioki d.d. se nece dogoditi u utorak.

Nema plana… nema odluke….
[/quote]

Kako nema plana ako jasno piše da imaju strateške partnere za LDPE, VCM i Stiren u Zagrebu?????
Da imaju ponudu za zemljište na Krku????
Šta se događa u tvojoj glavi?????
[/quote]

Na stranicama FINE jos nema plana za restrukturiranje Dioki d.d. o kojem bi se trebalo odlucivati u predstecajnoj nagodbi ikoji bi vjerovnici trebali prihvatiti.



Sava stvarno, na burzi sam 7 godina i znam za Marjanovića. Taj se čovjek rijetko riješava dionica a ako ih se i riješava radije ih daruje u humanitarne svrhe.

Da ih se rješava morao bi obavijestiti HANFA-u – dakle ne rješava ih se a obzirom da je aktivan druga mogućnost je da dokupljuju.
Filipović porijeklom iz Bosne i Hercegovine, umješni gospodarstvenik i altruist kojemu je izgleda omilila energetika – kao i ljudima koje se ubrajaju u njegov lobi.
[/quote]

Ne vjerujem da dokupljuje… Ali stvarno, morao je obavijestiti burzu za pad ispod praga od 5 % glasačkih prava, to mi nije palo na pamet.
Je li moguće da je prebacio na drugi račun, iako ne vidm iz kojeg razloga, nije to špekulant da je zbog toga. To su ljudi koji kupe pa neka stoji 20 godina, ionako mu je to kap u moru, kao i fondovima

New Report

Close