DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LeoNT
Filipovic Marijan je prodao izmedu 21-22,kad je na bidu bilo kolicine.zasto nije danas prodavao?
Dobro je to da je tek poceo prodavati izmedu 21-22,jer je normalan slijed da slijedeci dio proda na 23-24,pa tako …

Kako znas da nije prodavao?

Jel si vidio kada se pocelo malo udarati po asku kako su se pojavili nalozi od 1000, 800…na 20.30 i oko te cijene…

Covjek ceka likvidnost da izadje.

Pa na bidu ima 7500 komada? Kak ce on sa svim tim dionicama izaci?

Malo kasno je poceo prodavati…ili je tek sada saznao nesto? Biti ce i dalje zanimljivo na diok-r-a

Bravo LeoNT sam protiv svih, tako treba..
Ali polako, sam ćeš shvatiti da su ovo smješne razine sobzirom na sve što sliojedi.[emo_smijesak]

Samo da nadopunim svoj post što se tiče Filipović Marijana, čovjek je 2009. imao cca 6% dionica, 240 000 kom (ne znam precizne brojeve ali nije mi ni bitno).
I odonda je prodavao bez nekog pravila, par puta godišnje, nekad 5 000-6 000, nekad 1500 kom, nekad 15 000 – 20 000.

2009. se radilo o cijenama 120-150, kasnije niže, a najniže u 2012 na 21-22kn. Tako da ne zna on ništa, i nije ništa saznao, da ima pojma bio bi prodao na 150 sve.
Pokušao sam naći neku vezu između tih davnih prodaja iz vedra neba i tadašnjih vijesti, ali čini mi se da je nema, kao da je jednostavno trebao nešto prodati u određenom trenu.

Isto tako da je mislio izaći, mogao je sa svom količinom, ali baš svom, i to prije samo par tjedana, 12.-18.03. U samo jednom danu je trgovano i po 128 000, i 148 000 kom, a i cijene su bile solidne. U dan i po mogao je biti vani, a nije. Zato smatram da ne izlazi.

Da ja želim izaći sa svom količinom, ne bi propustio takvu priliku, a on nije prodao ni komada. Meni dovoljno.

@LeoNT

Nerazumjem kako ti se da više raspravljat o gospodinu što i kako radi,pusti ga na miru ,nema smisla..

Čitaj portale i prati vijesti ,što će se događati idućih dana sa terminalom na Krku,Budućim razvojnim projektima,skupu u Opatiji-http://www.poslovni.hr/hrvatska/sto-donosi-veliki-plinski-skup-u-opatiji-238164

Preuzimanju u utorak od Gospodina Čermaka..

Dolaska Katarskog izaslanstva u Rijeku na pregovore…idući vikend..

Plin dominira svjetskom energetikom, posebice u Americi

Pa moderator zar je moguće da ste počeli puštati pozitivne postove na ovoj temi-zašto baš sada kada je dva dana do riješenja i tijedan dana prije sastanka sa izaslanstvom Katara, za prodaju NLG-terminala…već me pomalo zabrinjavate ,ovo su velike promjene..

Ova cijev ide u Omišalj a tamo će se graditi LNG terminal!
Vaš link …
Naručitelj Plinacro d.o.o.
Oznaka/broj 2013/S 014-0036726
Naziv IZRADA GLAVNOG NA RAZINI IZVEDBENOG PROJEKTA ZA MAGISTRALNI PLINOVOD ZLOBIN-OMIŠALJ DN 1000/100
Vrsta dokumenta* Obavijest o dodatnim informacijama, poništenju ili ispravku
Vrsta ugovora Pružanje usluga
CPV 71322200-3 Usluge projektiranja cjevovoda
Vrsta postupka Otvoreni postupak
Proc.vrijed. 3.000.000,00
Rok za dostavu ponuda/zahtjeva za sudjelovanje 8.5.2013 12:00
Datum objave 19.4.2013
Datum slanja 18.4.2013

crobex je u minusu radi ingre.ali veliki igrači to vješto koriste.makli su se sa bida,te pritišću ask.tko ima keša kupujte na ovim razinama u ponedjeljak je već kasno.[emo_smijesak]

Na 18 značajan otpor, hoće li svi uspijeti kupiti po 18[emo_zacudjen]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Šta bi kupili, 1100 dionica ukupni promet po bidu-prozirna igra,i da se spusti do tih razina mogu kupit nekoliko tisuća,a ask se rijedi sa malim nalozima do 22-23 kn.

jedno jače čišćenje i u plusu smo 15%-20%..


Na 18 značajan otpor, hoće li svi uspijeti kupiti po 18[emo_zacudjen]

Po 10 kn bit će bolja kupnja [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Na predstečajnim za dioki danas nema ni jedne nove tražbine vjerovnika. To je to izgleda.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Svi koji žele veču količinu ,morati će po asku,jer u ponedjeljak će biti velika navala,na kupnji,stoga je očekivati danas tokom dana čišćenje po asku…22-23 kn,u ponedjeljak do 25-26 kn..
ah neda mi se više gledat laptop,odoh do Opatije prošetat i popit kavu..

New Report

Close